Drogerka

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

drogerka logo zľava
Doprava zadarmo na drogerka.sk
Doprava zadarmo na objednávku nad 50€
Doprava zadarmo na objednávku nad 50€ Show Less
drogerka logo zľava
Získajte 1€ za každých minutých 10€
Nakupujte na drogerka.sk a získavajte peniaze za nákupy vďaka vernostnému programu.
Nakupujte na drogerka.sk a získavajte peniaze za nákupy vďaka vernostnému programu. Show Less
drogerka logo zľava
Zľavy až 50% na drogerka.sk
Drogéria a kozmetika so zľavou až 50% v akciovej ponuke na drogerka.sk
Drogéria a kozmetika so zľavou až 50% v akciovej ponuke na drogerka.sk Show Less
drogerka logo zľava
Zľavový kód -5% na drogerka.sk
Zľavu 5% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na drogerka.sk Nie je...Show More
Zľavu 5% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na drogerka.sk Nie je možné kompbinovať s inými zľavami Show Less
ZL5PDOG
drogerka logo zľava - 40%
Čistiace prostriedky vysokej kvality - 40%
Využite obrovský výpredaj čistiacich prostriedkov do domácnosti rakúskej kvality od...Show More
Využite obrovský výpredaj čistiacich prostriedkov do domácnosti rakúskej kvality od Drogerka.sk Show Less

V prípade, že sa vám už nechce za kvalitnou kozmetikou cestovať do Rakúska, venujte pozornosť tomuto e-shopu. Drogerka je obchod, ktorý ponúka produkty s Rakúskou kvalitou aj na území Slovenska. Funguje ako bežný e-shop, ale narozdiel od ostatných ponúka produkty kde naozaj záleží na tom čo kupujete. Skúste sa na ich stránku pozrieť a využiť niektoré Drogerka zľavy a akcie, ktoré obchod ponúka.


O Drogerke

Vznik tohto obchodu dobre popisuje jeho zameranie. Traja kamaráti s deťmi sa vybrali na výlet, kde im napadlo že už nechcú za kvalitou cestovať. Keďže poznali viac ľudí s podobným názorom, rozhodli sa pre otvorenie vlastného obchodu. Zo začiatku nemali veľa zákazníkov, ale ako sa ich ponuka rozširovala a ľudia sa dozvedali že takto jednoducho si dokážu kúpiť kvalitné výrobky, začali objednávky pribúdať. A podľa toho vyzerá Drogerka aj dnes. Je to e-shop, ktorý ponúka drogériu a kozmetiku rovnakej kvality ako v Rakúsku za porovnateľné ceny. Ponúkaný tovar teda pokrýva všetko potrebné do domácnosti. Od čistiacich prostriedkov do kuchyne a kúpeľne, cez pracie prostriedky až po kozmetiku. Pre mamičky malých detí bude lákavá kategória „detský svet“, kde nájdu všetko čo ich dieťaťu nebude škodiť. V prípade, že nie ste zákazník s pripraveným zľavovým kódom do Drogerky, majú niečo aj pre vás. Veľa zaujímavých rád ohľadne starostlivosti o domácnosť nájdete na ich blogu a facebookovej stránke.


Doprava

Práve doprava je v situácii, keď máte malé dieťa a veľa práce dôležitou súčasťou nákupu. To Drogerka chápe a preto ponúkajú dopravu tromi spôsobmi. Tovar si môžete dať doviezť kuriérom. V tom prípade stačí nakúpiť za 50€ a neplatíte poplatok za dovoz. Kuriér vám dovezie balík maximálne do hmotnosti 47kg. Druhou možnosťou je nechať si balík poslať na odberné miesto Zásielkovňa. Tu je avšak ten problém, že Zásielkovňa svoje služby ponúka iba do hmotnosti 10kg. Preto obchod počítal s rezervou a maximálna hmotnosť pri tomto spôsobe doručenia je 9kg. Aj tu platí, že pri nákupe nad 50€ sa poplatok neúčtuje. Posledným spôsobom dopravy je osobný odber v sklade Drogerky. Spôsoby dopravy síce nie sú oproti iným obchodom výnimočné, ale Drogerka vyniká v rýchlosti a spoľahlivosti dopravy. Na portáli Heureka tento obchod odporúča 100% zákazníkov a často sa v hodnoteniach spomína práve rýchlosť doručenia. Ak si objednáte tovar do 12:00 jedného dňa, dojde vám už v následujúci pracovný deň. Preto, ak vám niečo chýba, nevýhajte využiť svoju Zľavu do Drogerky a bez strachu o neskoré dodanie objednávajte čo potrebujete.


Vernostný program

Veľkou výhodou obchodu Drogerka je práve to, ako sa snažia udržať svojich zákazníkov. Ponúkajú vernostný program, do ktorého sa automaticky zapojíte po registrácii a prvom nákupe. Ak nakúpite za cenu vyššiu než 10 €, do týždňa po doručení objednávky sa vám pripíšu na účet body. Jeden bod teda získate za každých 10€ nákupu. Pri ďalšej objednávke si môžete vybrať koľko z nazbieraných bodov využijete, a teda aká veľká bude vaša zľava od Drogerky. 1 bod vám odráta 0.50€, v čoho sa dá po pár nákupoch vyskladať celkom slušná zľava. Ak teda máte väčšiu rodinu a pravidelne nakupujete dorgériu, určite sa vám nákup na tomto obchode oplatí.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli