Chcete mať jednoduchší štart? Skúste to s Ready Made spoločnosťou

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Ak neviete o čom je reč a chystáte sa práve zarobiť peniaze na vlastnom a predpokladáme, že aj úspešnom podnikaní, možno by ste mohli spozornieť. Ide o jednu z najväčších výhod, vďaka ktorej sa vám môže podariť minimálne tie prvé úkony zjednodušiť. Namiesto klasickej registrácie a zariaďovaní všetkých potrebných vecí, si to môžete veľmi jednoducho uľahčiť s pomocou Ready Made spoločnosťou. Vynikajúca alternatíva možnosti kúpy hotovej spoločnosti so všetkou vydanou a potrebnou dokumentáciou.

Ready Made  = rýchly štart

Existujú dva hlavné dôvody, prečo si kúpiť hotovú spoločnosť, namiesto toho, aby ste museli podstúpiť celý postup jej klasickej registrácie.

Prvým je čas. Registrácia spoločnosti môže trvať v niektorých prípadoch až niekoľko dní. Naopak registrácia takto predzaloženej spoločnosti bude trvať len pár hodín. A prečo tieto možnosti nevyužiť, keď je času stále menej a menej. A navyše existuje aj veľa ďalších situácií, keď potrebujete mať okamžite k dispozícii už pripravenú prevádzkovú spoločnosť s IČO, DIČ a splateným základným imaním.


Služba, s ktorou ušetríte

Druhý dôvodom, prečo si Ready Made s.r.o. kúpiť, je jej výhodná cena registrácie. V cene za takto založenú spoločnosť získate naozaj veľa, ako napríklad všetky súdne a notárske poplatky, ktoré potrebujete k prepisu spoločnosti na nového majiteľa.

Nemusíte sa obávať ani zbytočných a dodatočných poplatkov za menu obchodného mena, predmetov podnikania alebo nového virtuálneho sídla v Bratislave. V balíku je často všetko zahrnuté a tak samozrejme pripravené na okamžité využívanie.

Ak rozmýšľate, ako si zarobiť peniaze a dopracovať sa k tomu bez zbytočných komplikácií, toto je pre vás tá správna a najlepšia voľba. Bude to rýchle a cenovo veľmi výhodné.

Click to rate this post!
[Total: 13 Average: 4.7]

Pridaj komentár

tipli