Pridávanie inzerátov, lepenie obálok, skladanie hračiek, labutí

Posledná aktualizácia článku prebehla: 2. februára 2020


Práca na doma ako pridávanie inzerátov, lepenie obálok, skladanie hračiek, labutí, skladanie pier či propagačná činnosť na internete.

Všetky tieto inzeráty na jednoduchú prácu na doma ponúkajú zaujímavý zárobok a majú jedného spoločného menovateľa, registračný poplatok od 5-25€.

Rád by som upozornil, že existújú oveľa jednoduchšie možnosti zárobku a bez registračného poplatku… Takáto práca je napríklad vypĺňanie dotazníkov za peniaze.

Vstupný poplatok je často potrebné zaplatiť ešte predtým, než sa dozviete podrobnejšie informácie o náplni práce. Peniaze, ktoré od Vás pofidérne firmy lákajú vopred majú často pekný názov. Uvítací, či štartovací balíček alebo poplatok za zaslanie zmluvy či propagačných materiálov, ktoré budete potrebovať na výkon.

Nájsť inzeráty s ponukou práce ako:

 • práca z domu pridávanie  inzerátov,
 • práca na doma lepenie obálok,
 • práca na doma lepenie a plnenie obálok,
 • plnenie obálok z domu,
 • skladanie hračiek,
 • praca na doma vyroba hraciek
 • praca na doma skladanie krabiciek
 • skladanie labutí,
 • skladanie pier,
 • skladanie bižutérie,
 • propagačná činnosť na internete.

nie je naozaj ťažké, dôležité však je aby ste nenaleteli na podvodníkov

Podvodníkov behá po našej planéte celá kopa, a preto treba byť obozretný vo všetkých prípadoch. Je veľa autorov ponúk práce z domova, ktorí chcú na naivite a dôverčivosti ľudí zarobiť. Dajte si teda pozor a pamätajte, že zamestnávateľ platí zamestnancom a nie naopak. Ak sa budete riadiť týmto pravidlom, peniaze zarobíte a neprídete o ne.


Prácu skladania propagačných materiálov som v minulosti robil, akurát, že kontakt som dostal od môjho kamaráta. Takže problém s výplatou nebol. Avšak natrafil som na pár stránok a zaujímavých diskusií, kde ľudia opisovali svoje skúsenosti s podobnými pracovnými ponukami. Jedno zo skúseností hovorila, že na začiatok si musela pani zakúpiť informačnú brožúrku a materiál na skladanie. S vidinou zárobku si uvedené veci kúpila. Problém však nastal, keď mala skladačky hotové. Nebol o ne záujem, resp. sama si musela nájsť niekoho, kto by ich od nej odkúpil.

Preto Vám odporúčam vyhnúť sa aktivitám ako skladanie pier, práca na doma plnenie obálok, či práca na doma výroba hračiek a radšej sa venovať iným a overeným metódam zárobku, ktoré môžeme vo všeobecnosti rozdeliť do týchto skupín:

Viac sa o nich dočítate v článku:

Práca na doma

Máte už nejaké skúsenosti s lepením obálok, skladaním pier, labutí, plnením obálok a podobne? Ak áno, budem rád, ak napíšete do diskusie a podelíte sa o svoje poznatky so všetkými.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 11 Priemerne: 3.6]

10 komentárov

Pridaj komentár

tipli