dotazníky za peniaze otáznik

Dotazníky za peniaze

Získajte zľavy až 30 % na AVON produkty, darčeky z motivačných programov, benefity od partnerov a ešte oveľa viac. Registrujte sa ešte dnes a zistite, čo všetko Svet krásy AVON ponúka.
Využite jedinečnú šancu stať sa Avon Lady a vyplňte nezáväzný kontaktný formulár!


Jednoduchá a časovo nenáročná práca je vypĺňanie online prieskumov, ankiet resp. vypĺňanie dotazníkov za peniaze alebo za odmeny. Na mail, prípadne telefón, ktorý zadáte pri registrácii Vám budú chodiť upozornenia, že máte možnosť vyplniť dotazník. Za každý vyplnený dotazník získate určitý počet bodov, ktoré si po dosiahnutí stanoveného limitu môžete vymeniť za € a dať vyplatiť alebo vymeniť za odmeny z katalógu (elektronika, domáce spotrebiče, nákupné poukážky do rôznych obchodov, predplatné časopisov…). Nie sú tam žiadne vstupné poplatky, nebude Vás to stáť žiadne peniaze a čo je dôležité, všetky spoločnosti mám odskúšané a naozaj vyplácajú.

Dotazníky za peniaze nechodia veľmi často, takže je vhodné zapojiť sa do viacerých spoločností!

Nezabudnite vyplniť Váš profil čo najpodrobnejšie, čím viac informácií v ňom bude, tým viac dotazníkov za odmeny Vám bude chodiť.

Tak skúste vypĺňať dotazníky za peniaze aj Vy!

 

Práca na doma bez vstupných poplatkov – Vypĺňanie dotazníkov a ankiet, dá sa pri tom zarobiť? Áno, len treba vedieť kde…

 

 Dôležité info! Ak máte záujem niečo zarobiť, registrujte sa aspoň do úvodných troch spoločností a vyplňte úvodné informácie o vás! Bez toho vám dotazníky nezačnú chodiť.

 

Market Agent – vyplnenie dotazníkov

Marketagent je rakúska spoločnosť, ktorá pôsobí okrem iného aj na Slovensku. Rozhodne ide o najlepší spôsob vypĺňania dotazníkov!

Registráciou, ktorá je samozrejme zdarma bez akýchkoľvek poplatkov, získate možnosť zúčastňovať sa on-line ankiet a zarábať peniaze vyjadrovaním svojho názoru. Ročne vytvárajuú viac ako 800 štúdií a dennodenne do jej databázy pribudne približne 400 nových členov. Za vyplnenie ankety získavate body v závislosti od ich dľžky, od 20 – 250 bodov, (0,20€ – 2,50€). Za registráciu dostanete automaticky 1,5€. Získané odmeny si môžte dať vyplatiť prostredníctvom elektronických účtov (e-penaženiek) Moneybrookers, PayPal, Skrill( Skrill neodporúčam na základe vysokých poplatkov) alebo si ich vyplaťte bez poplatku priamo na Váš účet. Minimálna hodnota pre výplatu sú 2€.

Po registrácii si môžete stiahnuť aplikáciu do telefónu a dotazíky vypĺňať priamo z telefónu.

Nenechajte sa odradiť nie úplne správnym prekladom stránky!Národný panel – vypĺňanie ankiet a dotazníkov za peniaze

Slovenský národný panel – odmenu získavate za účasť na prieskumoch alebo aj za registráciu nového člena, a to v podobe oplátok (= body), ktoré si potom zameníte za peniaze alebo veci (predplatné časopisov, elektronika, darčekové poukážky,…), peniaze, alebo ich poukážete na jednu z vybraných dobročinných organizácií.


IPrieskum – platené ankety a dotazníky za odmeny

Dotazníky za peniazeBody zbierate za účasť na prieskumoch alebo registráciu nového člena (získate mailovú adresu a po registrácii vam pripíšu body), body je následne možné vymeniť za rôzne veci (kredit do mobilu, hračky, predplatné časopisov, elektro, fotoaparát, usb, …)


Mnforce ePanel – vyplnenie dotaznikov

MnforcePanel  dotazníky pri registrácii získate 1€ ako bonus môžete využívať aplikáciu ControlGO – aplikácia pre Android, s ktorou vypĺňate dotazník ohľadom reklamných letákov, ktoré Vám prišli


Populácia – platené dotazníky

dotazník za peniaze

Rôzne typy prieskumov – internetové dotazníky, telefonický rozhovor, skupinová diskusia. Okrem finančnej odmeny môžete získať hodnotné ceny (mobilný telefón, tablet, poukážku na zájazd…).

Peniaze sú vyplacané kvartálne.

Ak na konci registračného formulára vyplníte číslo: 16987, budeme obaja zaradení do súťaže, za to, že som Vás odporučil. Ak Vám bol článok nápomocný, vyplňte ho tam prosím. Ako odmenu dostanem 0,20€, po registrácii môžete odporúčať aj Vy. Ďakujem

POSTUP:

 • Zaregistruje sa a vyplníte vstupný dotazník.
 • Dostane sa až k poslednej otázke “C130. Akým spôsobom ste sa dozvedeli o on-line respondentskom paneli POPULACIA.sk spoločnosti Ipsos?”.
 • Vyberiete si možnosť “Od iného člena panelu POPULACIA.sk” a do políčka vyplníte (ID) 16987.Máte záujem o ďalšie ankety za peniaze? Zašlite mi mail a ja Vám zašlem ďalšie dve spoločnosti, v ktorých môžete vypĺňat ankety za peniaze.


BONUS – dotazík za peniaze – angličtina

Survey Savvy je portál, ktorý funguje v USA už od roku 1999. Peniaze vypláce, no na registráciu a vypĺňanie dotazníkov potrebujete znalosti angličtiny. Peniaze môžete získať aj odporúčaním. Vyplňovanie dotazníkov za peniaze, môže byť aj zábava 🙂


vyplnanie dotaznikov za peniazeVyplnenie dotazníkov vám nezaberie veľa času a zároveň vám može pomocť si zvýšiť mesačné príjmy. Prečo to teda nevyskúšať?

Ostatné dotazníky za peniaze, ktoré nemám overené sú:

Median SK

 

Vypĺňanie dotazníkov za peniaze

Ankety za peniaze, ankety za odmeny

prieskumy za odmeny, prieskumy za peniaze

 

Ak sa Vám vypĺňanie dotazníkov za peniaze páči alebo máte nejakú inú overenú formu dotazníka za peniaze neváhajte zanechať komentár a po preverení bude pridaný do článku…

7 komentárov

 1. Andrej
  • Andrej
  • Andrej
 2. Frantisek Barek
  • Andrej

Pridaj komentár