Ako fungujú pôžičky bez registra?

Podmienky nastavené pre register dlžníkov sú v súčasnosti pomerne prísne. Môžete sa v ňom ocitnúť už pri malom chybnom kroku, ako je napríklad mesačné omeškanie pri splácaní. Niektoré banky však poskytujú pôžičky bez registra, kedy sa nemusíte obávať zamietnutia žiadosti o pôžičku, aj keby ste mali záznam v registri dlžníkov. Ako sa dostanete k tomuto typu pôžičky?

Úverový register: Máte v ňom záznam?

Vo všeobecnosti majú veritelia možnosť nahliadnuť do úverového registra klienta, pričom na Slovensku ich máme celkovo šesť. V podstate nejde o prezeranie zo zvedavosti, ale o povinnosť – takto zistia históriu úverov danej osoby a na základe toho vyhodnotia, či sa oplatí pôžičku schváliť.

Možno nejedného žiadateľa prekvapí, že informácie o jeho neuhradených splátkach, výrazných omeškaniach, či iných problémoch sa v zázname registra dokážu zobraziť už do troch pracovných dní. Pôžičky bez registra sú tak skvelou príležitosťou ako sa dostať k peniazom, bez obáv z nepriaznivého výsledku.

SMS pôžičky bez registra: Pohodlná cesta k peniazom

Schvaľovanie pôžičky sa posudzuje individuálne a podľa závažnosti priestupku. Teraz už viete, že sa k nim dá dostať aj napriek záznamu, ktorý v ňom máte prípadne vytvorený. S dnešnými možnosťami modernej doby o úver nemusíte žiadať osobne. SMS forma žiadosti je pohodlná a určená takmer pre každého –  v tomto prípade ide často o pôžičky bez registra a dokladovania príjmu online.

Stačí, ak splníte všeobecné podmienky, ako je napríklad:

  • Dovŕšenie 18 rokov
  • Preukázanie dokladu totožnosti
  • Založenie osobného účtu v príslušnej banke

Nebankové pôžičky bez skúmania registra

Pôžičky bez nahliadnutia do registra dlžníkov sa dajú vybaviť aj prostredníctvom nebankoviek. Hoci väčšina ľudí prechováva skepticizmus voči nebankovým spoločnostiam, v skutočnosti by sa nemali ničoho obávať. Všetky spoľahlivé nebankovky majú udelenú licenciu od centrálnej banky Slovenskej republiky.

Pokiaľ máte záujem o úver len na malý počet dní, vždy sa môžete obrátiť na krátkodobé pôžičky bez registra online. Viacero osôb ich využíva najmä vtedy, keď vedia, že je do výplaty ďaleko. Ako z názvu vyplýva, doba splatnosti nebude trvať dlhú dobu – zvykne to byť približne do mesiaca. Dá sa o ne požiadať cez telefón, online na internetovej stránke, poprípade osobne v banke.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli