Ako zarobiť peniaze na mobile

Každý z nás by si občas potreboval zarobiť peniaze navyše. Mobil, ktorý každý deň držíme v rukách, môže byť práve strojom, vďaka ktorému vieme zarobiť peniaze z pohodlia nášho domova. Poďme sa pozrieť na to, ako najjednoduchšie zarobiť peniaze na mobile.

Prieskumy a ankety

O prieskumoch ste už určite počuli. Aj keď nemusia byť najlepším využitím vášho času, môžu byť dobrým spôsobom, ako zarobiť peniaze na mobile. Platiť za vyjadrenie názoru? To je dnes úplne bežná záležitosť, teda aspoň pre tých, ktorí dôverne poznajú internetové prieskumy verejnej mienky.

Jednou takou spoločnosťou, ktorá sprostredkováva mnohým záujemcom platené dotazníky, je napríklad Marketagent, fungujúci v niekoľkých desiatkach svetových krajín, vrátane Slovenka.

Keď chcete zarábať peniaze na mobile pomocou tejto stránky, musíte spĺňať určité podmienky – plnoletosť, vlastniť PayPalový účet a mať trvalý pobyt na území Slovenskej Republiky. Registrácia je úplne jednoduchá, uvediete svoje základné osobné údaje a už čoskoro môžete začať vypĺňať prvú anketu. Za účasť v jednotlivých anketách získate podľa vyjadrenia na oficiálnom webe Mobrog.com sumu v rozmedzí 0,50 až 3 eura. Táto suma je pri podobných dotazníkoch obvyklým priemerom, nedá sa preto povedať, že by sa Mobrog nejako vymykal bežnému normálu.

Výplatné minimum u Mobrog je 5 eur. To znamená, že budete musieť úspešne vyplniť 2 až 5 dotazníkov, aby ste mohli požiadať o výplatu. Jednou z mála nevýhod vypĺňania dotazníkov pre túto spoločnosť je to, že zarobené peniaze sa nedajú previesť klasicky na bankový účet, ako v mnohých iných prípadoch. Nazbierané financie si môžete nechať vyplácať iba prostredníctvom elektronickej peňaženky PayPal.

Ďalšou spoločnosťou, ktorá zbiera názory ľudí a zaplatí vám za to, je stránka YouGov. Veľké značky musia vykonávať prieskum trhu, aby mohli zlepšiť svoje výrobky alebo služby. Tieto spoločnosti odmeňujú vašu spätnú väzbu tým, že vám zaplatia za prieskum, ktorý dokončíte, buď peňažnými alebo darčekovými odmenami. Stránka sa návštevníkov pýta na ich názory na najrôznejšie témy. Zozbierané názory YouGov následne sprostredkuje médiám, spoločnostiam a neziskovým organizáciám, aby poznali názor širšej spoločnosti.Po vyplnení profilu a niekoľkých základných informácií, ktoré by nemali zabrať viac ako päť minút, človek získa svoj účet a môže začať vypĺňať platené prieskumy, ktoré sú aktuálne k dispozícii. Pri každom prieskume vopred vidí, ako dlho mu asi zaberie a koľko bodov zaň získa. Podľa toho sa používateľ stránky môže rozhodnúť, či mu stojí za to daný prieskum vyplniť alebo nie. Po dosiahnutí určitej bodovej hranice je možné získané body uplatniť a získať hotovosť. Kto sa pustí do vyplňovania prieskumov, nielenže môže zdieľať svoje názory so svetom, ale tiež získa menšie privyrobenie, ktoré nevyžaduje námahu ani veľké množstvo času.

Tu nájdete súhrnný článok o dotazníkoch za peniaze.

Cashback pri nakupovaní

Trendom dnešnej doby je nakupovanie s cashbackom. Princíp cashbacku spočíva v tom, že vám ako zákazníkovi vrátia po uskutočnení nákupu, časť sumy späť. Táto služba vám môže priniesť stovky eur ročne a vďaka nej môžete zarobiť peniaze na mobile. Tipli patrí k najobľúbenejším cashbackovým portálom nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, kde bol vlastne založený. Okrem cashbacku,

ktorý môže v niektorých prípadoch siahať až do výšky 33%, vám vie však Tipli ponúknuť aj rôzne bonusy k nákupu, rozličné zľavy a kupóny. Portál Tipli funguje tak, ako aj všetky ostatné cashbackové portály na princípe affiliate marketingu. To znamená, že má uzavreté zmluvy s viacerými partnerskými eshopmi, a z každého nákupu, ktorý sprostredkuje má províziu. O túto províziu sa ďalej delí so svojimi používateľmi.

Ako zarobiť peniaze na mobile pomocou Tipli­? Najprv je samozrejme nutné mať založený účet, ktorého registrácia trvá iba pár minút, alebo ho rovno môžete prepojiť s vašim Facebookom alebo Google účtom. Potom si už len jednoducho vyberiete na portáli Tipli.sk obchod, kliknete na odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na stránky e-shopu a môžete začať nakupovať. Pri e-shope vidíte aj percentá, ktoré dostanete späť, prípadne viac informácií.

Na záver teda môžeme povedať, že Tipli je jednoznačne kvalitný cashbackový portál a pokiaľ chcete ušetriť na nákupoch ako bežný užívateľ, ponúka vám skvelú príležitosť.

Predajte svoje staré veci

Máte nejaké staré oblečenie, topánky alebo doplnky, ktoré už ďalej nebudete potrebovať? V dnešnej dobe existuje mnoho bazárov vo forme aplikácií a stránok, ktoré nám umožňujú predávať svoje staré veci.

Vinted je online obchodný portál, ktorý poskytuje používateľom predaj, nákup a výmenu či už nového, alebo používaného tovaru – vo väčšine prípadov sa jedná o oblečenie alebo doplnky. Táto aplikácia je populárna prevažne medzi mladými ľuďmi, no využívajú ju ľudia z rôznych vekových kategórií.

Bazár Bazoš sú veľmi obľúbenými stránkami, ktoré nám ponúkajú inzerciu zdarma. Tieto online bazáre sú pre každého, kto chce predať alebo kúpiť čokoľvek. Obsahujú mnoho kategórií, napríklad Oblečenie a obuv, Auto, Motorky, Reality, Zvieratá, Nábytok a bývanie, Stroje a náradie, Stavba a záhrada, Športové potreby, Mobily, Hudba, Práca, Počítače, Knihy, Služby, Elektro, Starožitnosti a zberateľstvo, Zdravie, Krása a iné. Vďaka rôznym kategóriám tu môžete predať všetko, čo už nepotrebujete a tak jednoducho zarobiť peniaze na mobile.

Aplikácia BeMyEye

Sú aj ďalšie možnosti, ako zarobiť peniaze na mobile. Prostredníctvom aplikácie BeMyEye si môžete denne privyrobiť 10 – 15 euro. Závisí to samozrejme od toho, koľko času tejto misii venujete. S touto aplikáciou v mobile sa stávate akýmsi inšpektorom potravín. To znamená, že aplikácia vám začne zadávať rôzne úlohy v súvislosti s predajom potravín. V aplikácii nájdete rôzne typy misií – niekoľko z nich vyžaduje špecifické zručnosti, a preto sú odmeňované väčšími peniazmi. Spoločnosť BeMyEye spolupracuje s veľkými značkami ako Nestlé, Samsung alebo L’Oréal a poskytujú údaje o tom, ako často sa ich produkty zobrazujú v obchodoch – potrebujú, aby ľudia ako vy zbierali informácie – a oni vám za to platia.  Ako to funguje? V prvom rade si vyberiete svoju misiu – dostupné misie sú zobrazené v zozname alebo na mape. Vždy uvidíte, akú odmenu môžete dostať a koľko času vám zaberie dokončenie. Ak vás niektorá z misii osloví, jednoducho kliknete na „rezervovať“. Optimálna cesta do obchodu je vďaka Google Maps vyznačená v aplikácii. Keď prídete do vybraného obchodu, v aplikácii nájdete pokyny, podľa ktorých treba postupovať. Budete požiadaní, aby ste odpovedali na niekoľko otázok a odfotili regály s produktami. Jedna takáto úloha v priemere zaberie tak 10-15 minút, čo robí tak 5 eur zisku. Na konci dotazníka kliknete na „dokončiť misiu“ a odošlete správu. Správa po prijatí bude prevedená overovaciemu tímu a po schválení vám bude zaslaná odmena do vašej peňaženky BeMyEye, odkiaľ si ju môžete previesť na váš PayPal účet.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli