SMS pôžičky: Miniúver s rýchlym obratom na účet

Ľudia radi vyhľadávajú služby, ktoré im uľahčia a zautomatizujú ich bežný život. Aj z tohto dôvodu vytvorili viaceré spoločnosti SMS pôžičky, vďaka ktorým sa dajú požičať peniaze na každodenné výdavky, či mimoriadne situácie. Ako vlastne funguje rýchla pôžička cez SMS?

SMS pôžičky: Čo to je?

SMS pôžička je pohodlný spôsob, ako si požičať peniaze za krátky čas a to jednoduchým zaslaním textovej správy. Po naformulovaní správneho textu ju odošlete na príslušné telefónne číslo. U každej spoločnosti síce nájdete mierne rozdiely pre jej uskutočnenie, no vo všeobecnosti je základom určiť si výšku pôžičky a termín, kedy ju budete splácať svojmu veriteľovi.

Aké SMS pôžičky máte k dispozícií?

Systém a kroky pre získanie peňazí sa môžu líšiť v závislosti od toho, pre akého veriteľa ste sa rozhodli. Skvelé hodnotenie zákazníkov, prehľadný systém pôžičiek, či nízke úrokové sadzby sú faktory, ktorými by ste sa pri výbere veriteľa mali riadiť.

SMS pôžička Ferratum

Ferratum ako online veriteľ, poskytuje drobné pôžičky pre osoby, ktoré to urgentne potrebujú. Veľkou výhodou je SMS pôžička do 10 minút – ide o značne krátku dobu vybavenia. Doba splatnosti sa pohybuje v rozmedzí 15 až 30 dní, no je tu aj možnosť predĺženia.

Takáto mini SMS pôžička si nevyžaduje potvrdenie o príjme, čím sa vyhnete administratívnej činnosti navyše. Vek minimálne 18 rokov je snáď jedinou podmienkou, na ktorú si treba pri podávaní žiadosti dávať pozor. 

CreditONE SMS pôžička

SMS pôžička ihneď bez dokladovania príjmu sa dá zabezpečiť aj prostredníctvom CreditONE veriteľa – na vybavenie žiadosti postačí občiansky preukaz. Po registrácií veriteľ prepojí telefónne číslo s bankovým účtom klienta, na ktorý po úspešnom schválení prevedie peniaze.

Predtým by ste však mali aktivovať telefónne číslo, a to zadaním krátkeho SMS kódu – ide o prevenciu pred spreneverením. Po krátkych formalitách a vyplnení formulára s údajmi, vybavíte novú SMS pôžičku zvyčajne do 30 minút.

Smscredits pôžička

SMS pôžička na účet prostredníctvom smscredits, je ďalšou spoľahlivou cestou k obdržaniu určitej sumy peňazí za krátky čas. Prístup na internet, alebo inštalácia mobilnej aplikácie nie je potrebná, postačí len vyplnenie textovej správy. Po splatení sumy v pridelenom časovom rozmedzí, je dovolené požiadať o ďalšiu pôžičku vo vybranej výške.

Trila SMS pôžička

Pri Trile si síce nemusíte pripravovať doklad o príjme, ale kategória „pôžička pre nezamestnaných“ sem nespadá. Bez žiadneho príjmu ju nedostanete, ak ste si však vedomí, že ju dokážete splatiť, môžete ju pokojne získať. Požiadanie o krátkodobý úver je jednoduché a postupuje sa podobne, ako pri predchádzajúcich veriteľoch.

Súhrn pôžičiek od jednotlivých veriteľov:

Názov veriteľaVýška pôžičkyDoba získania peňazí od schváleniaDoba splatnostiDokladovanie príjmu
Ferratum25 – 500 eurdo 24 hodín7 – 30 dníNie je potrebné
CreditONE5 – 1000 eurdo 30 minút1 – 30 dníNie je potrebné
Smscredits20 – 350 eurdo niekoľkých minút5 – 15 dníNie je potrebné
Trila25 – 500 eurdo niekoľkých minút15 – 25 dníNie je potrebné

Pri jednej z ďalších možností síce nejde presne o mini SMS pôžičku, ale o podobnú drobnú formu úveru prostredníctvom ČSOB banky – konkrétne aplikácie ČSOB SmartBanking. Výška pôžičky sa pohybuje od 150 až po 1500 eur a sprevádza ju jednorazový poplatok. Doba splácania viete nastaviť na 12 až 18 mesiacov.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli