Jaspravim.sk

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. marca 2020

Práca cez internet je oveľa vážnejšou a zamotanejšou témou, než sa bežnému človeku zdá. No môže to byť aj zábava.  Skúste to na Jaspravim.sk

Ak reálne niečo viete, ponúkate, oplývate talentom, alebo nebodaj viete niečo zaistiť, vyrobiť a dodať, čo je výnimočné, zaujímavé, alebo ojedinelé, máte pomerne dobrú šancu si zarobiť nejaké peniaze. Na Slovensku už niekoľko rokov výrazne napreduje portál JaSpravim.sk. Je známy medzi profesionálmi, firmami, študentmi, mamičkami na materskej a všetkými tými, čo čokoľvek vedia a chceli by si privyrobiť. Vitajte vo svete jaspravim.sk…

Čo je Jaspravim.sk?

Jaspravim.sk poskytuje elektronický systém a inzertný priestor na komunikáciu medzi predávajúcimi a kupujúcimi s dôrazom na bezpečnosť, aby predávajúci mohol kedykoľvek a kdekoľvek ponúkať svoje produkty a služby a kupujúci mohol výhodne nakúpiť.
V skratke teda ide o portál, na ktorom sa môže ktokoľvek zaregistrovať a má možnosť ponúktnuť to, čo vie. Na druhej strane sú zase ľudia, ktorí majú záujem o ponúkané služby. Musím spomenúť, že pri obejdnávaní akejkoľvek služby je chránený predávajúci aj kupujúci. Službu si objednáte a zaplatíte, avšak tá zostáva na účte jaspravím, až do vtedy, kým služba nie je dodaná podľa podmienok, ktoré boli vopred dohodnuté.

Koľko je možné na ja spravim.sk zarobiť?

Nuž, najlepší si zarobia svojou šikovnosťou aj viac ako 500€ mesačne a tí ostatní, podľa toho koľko služieb reálne predajú.
Tak neváhajte a pridajte si svoj inzerát na službu alebo produkt HNEĎ TERAZ!

Čo môžete predávať?

Je toho naozaj mnoho a fantzii sa tu medze aozaj veľmi nekladú. Tu je výber základných skupín, ktoré na jaspravím.sk existujú a možete v nich pridať svoj vlastný inzerát:

 • Grafika a dizajn
 • Online marketing
 • Preklady a texty
 • Programovanie a Tech
 • Video a Audio
 • Obchodné
 • Lifestyle
 • Vtipné a Čudné
 • Stavebníctvo
 • Produkty
 • Ponuky práce

jaspravim
Ako funguje spravím.sk?

Ja spravím je overená firma, ktorá funguje už v troch krajinách Európy. Na Slovensku v Česku a taktiež v Rakúsku.

Výška provízie pre jaspravim.sk sa odvíja od toho, aký má predajca level a koľko už zarobil.
Čím vyšší má predajca level a čím viac zarobil, tým je provízia pre jaspravim.sk nižšia!

Potrebujem živnosť?

Nemusíte mať žiadne oprávnenie, stránka vystavuje faktúry kupujúcim aj predávajúcim a taktiež vypláca peniaze. V prípade, že zarobíte viac ako cca 500 EUR ročne, je potrebné danú sumu zdaniť v rámci ročného zúčtovania dane z príjmu. Ak by ste mali živnosť alebo firmu, na jaspravim môžete stále predávať a nakupovať, stačí vyplniť registráciu aj s údajmi ako sú IČO a DIČ. Po kúpe alebo predaji produktu/služby dostanete faktúru, ktorú si môžete ako firma dať do nákladov. Super, že?

Čo to stojí?

Nič. Stačí sa ZADARMO zaregistrovať, ponúknúť pre kupujúcich ZAUJÍMAVÚ SLUŽBU a môžete začať. Čím kreatívnejšie služby, tým lepšie. Ponúknuť však môžete čokoľvek.

Zdroje informácií a obrázky čerpané z www.jaspravim.sk.

Viete robiť niečo originálne a zajímavé handmade výrobky? Prečítajte si moj článok o Sashe.sk.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli