Výmena spätných odkazov

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. marca 2020

Výmena spätných odkazov –  linkbuilding – Máte záujem o kvalitné spätné odkazy? Tu ste správne.

Spätné odkazy (ang. backlinks) sú také odkazy, ktoré smerujú na vašu internetovú stránku. Slúžia na to, aby nasmerovali užívateľov na vašu webovú stránku. Ďalšou a veľmi dôležitou výhodou spätných odkazov je aj skutočnosť, že pomocou nich sa môžete dostať na lepšie pozície vo vyhľadávačoch, predovšetkým u nás používaneho Google. Celý tento proces sa nazýva aj linkbuilding.

Ako vyzerajú spätné odkazy a kde ich získať?

  1. Registrovanie do katalógov
    Na internete existujú rôzne katalógy firiem a zoznamy stránok, kde sa môžete bezplatne zaregistrovať a vytvoriť profil vašej firmy alebo stránky. Do ktorých internetových katalógov máte vašu stránku pridať, sa dozviete v článku: Zoznam katalógov firiem.
  1. Výmena spätných odkazov

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár a ja Vám vytvorím spätné odkazy na svojich weboch, výmenou za spatny odkaz na Vašom webe.


Publikácia PR (SEO) článkov

Publikácia článkov s odkazmi tzv. SEO, PR článkov na externých weboch je veľmi účinný spôsob vytvárania hodnotných spätných odkazov.

Publikovať môžete zadarmo (väčšinou menej kvalitné weby) alebo si zaplatíte a publikovať môžete aj na sme.sk a podobných weboch.

Pri publikovaní článkov je teda potrebné sledovať kvalitu webu, kde bude článok zverejnený. Články je najlepšie zverejňovať na tematicky príbuzných weboch s vysokou návštevnosťou.

Bookmarkingové služby

Záložkovacie systémy a bookmarkingové služby, sú jednoduchou cestou k získaniu spätných odkazov. Na Slovensku ich síce veľa nemáme, avšak nájdete veľké množstvo tých zahraničných.


Máte záujem o zvýšenie návštevnosti zdarma?

Propagácia a reklama webových stránok prebieha za kredit, ktorý získate zdarma surfovaním.

Reklama zadarmo, zvýšenie návštevnosti


vymena spatnych odkazov, budovanie spatnych odkazov, kvalitne spatne odkazy, ako ziskat spatne odkazy do follow odkazy

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli