Výmena spätných odkazov

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. marca 2020

Výmena spätných odkazov –  linkbuilding – Máte záujem o kvalitné spätné odkazy? Tu ste správne.

Spätné odkazy (ang. backlinks) sú také odkazy, ktoré smerujú na vašu internetovú stránku. Slúžia na to, aby nasmerovali užívateľov na vašu webovú stránku. Ďalšou a veľmi dôležitou výhodou spätných odkazov je aj skutočnosť, že pomocou nich sa môžete dostať na lepšie pozície vo vyhľadávačoch, predovšetkým u nás používaneho Google. Celý tento proces sa nazýva aj linkbuilding.

Ako vyzerajú spätné odkazy a kde ich získať?

  1. Registrovanie do katalógov
    Na internete existujú rôzne katalógy firiem a zoznamy stránok, kde sa môžete bezplatne zaregistrovať a vytvoriť profil vašej firmy alebo stránky. Do ktorých internetových katalógov máte vašu stránku pridať, sa dozviete v článku: Zoznam katalógov firiem.
  1. Výmena spätných odkazov

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár a ja Vám vytvorím spätné odkazy na svojich weboch, výmenou za spatny odkaz na Vašom webe.


Publikácia PR (SEO) článkov

Publikácia článkov s odkazmi tzv. SEO, PR článkov na externých weboch je veľmi účinný spôsob vytvárania hodnotných spätných odkazov.

Publikovať môžete zadarmo (väčšinou menej kvalitné weby) alebo si zaplatíte a publikovať môžete aj na sme.sk a podobných weboch.

Pri publikovaní článkov je teda potrebné sledovať kvalitu webu, kde bude článok zverejnený. Články je najlepšie zverejňovať na tematicky príbuzných weboch s vysokou návštevnosťou.

Bookmarkingové služby

Záložkovacie systémy a bookmarkingové služby, sú jednoduchou cestou k získaniu spätných odkazov. Na Slovensku ich síce veľa nemáme, avšak nájdete veľké množstvo tých zahraničných.


Máte záujem o zvýšenie návštevnosti zdarma?

Propagácia a reklama webových stránok prebieha za kredit, ktorý získate zdarma surfovaním.

Reklama zadarmo, zvýšenie návštevnosti


vymena spatnych odkazov, budovanie spatnych odkazov, kvalitne spatne odkazy, ako ziskat spatne odkazy do follow odkazy

[Total: 0   Average: 0/5]

Pridaj komentár

tipli