Slovenský národný panel skúsenosti – za ktoré dotazníky dostanete najviac peňazí?

Posledná aktualizácia článku prebehla: 31. októbra 2023

Tento článok je jedným zo série článkov, ktoré opisujú firmy poskytujúce vypĺňanie dotazníkov za peniaze. Dôležité je, že tieto recenzie sú na iba na dotazníky, ktoré sú mnou overené. Pod pojmom „overené“ mám na mysli pozitívne skúsenosti a hlavne to najdôležitejšie – reálne peniaze na mojom účte.

V dotazníkoch od Slovenského národného panelu získavate oplátky podľa dĺžky a náročnosti dotazníka. Za oplátky si môžete vybrať odmeny z katalógu, vymeniť ich za peniaze alebo prispieť niektorej z charitatívnych organizácií.

Oplátky sa prerátajú kurzom 270:1. Za 2700 nazbieraných oplátok dostanete 10€.

Dotazníky za peniaze

Registrácia je zdarma. Rovnako som sa nestretol s tým aby odo mňa vyžadovali čokoľvek uhrádzať alebo platiť. Ide teda o prácu na doma bez poplatkov.

Hneď po registrácii budete spoločnosťou vyzvaný, aby ste vyplnili dvanásť profilových dotazníkov. Tieto dotazníky zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. Iba vďaka nim vás bude spoločnosť ďalej oslovovať na vypĺňanie ankiet.

Členom tejto dotazníkovej spoločnosti sa môže stať každá osoba, ktorá dosiahla vek minimálne 15 rokov a žije na území Slovenskej republiky.

Väčšinou prídu aspoň 3-5 dotazníkov mesačne, všetko však záleží od toho, či ste vhodný kandidát na dané dotazníky.

Slovenský národný panel skúsenosti a recenzia

Slovenský národný panel je jeden z mojich najobľúbenejších dotazníkových spoločností. Predovšetkým preto, lebo si zo svojho konta viem zaslať peniaze priamo na účet. Okrem toho si však viete vybrať aj z množstva zaujímavých odmien ako sú hry, darčekové poukážky, elektronika, či predplatné časopisov. No v neposlednom rade viete taktiež podporiť aj charitu. Ďalšie dotazníky pri ktorých mám pozitívne skúsenosti sú Marketagent, či iPrieskum.


Ďalšie firmy na vypĺňanie dotazníkov za peniaze:

IPrieskum – platené ankety a dotazníky za odmeny

Dotazníky za peniaze

Body zbierate za účasť na prieskumoch alebo registráciu nového člena (získate mailovú adresu a po registrácii vám pripíšu body), body je následne možné vymeniť za rôzne veci (kredit do mobilu, hračky, predplatné časopisov, elektro, fotoaparát, usb, … Viac informácií o Iprieskum


Market Agent

MarketAgent je zrejme najlepší anketový portál, kde vám po zaregistrovaní budú chodiť ankety, za ktoré budete dostávať body, ktoré si následne premeníte na peniaze a pošlete na účet. Z tejto spoločnosti mi chodí najviac platených dotazníkov.


Mnforce ePanel

MnforcePanel – pri registrácii získate 1€ ako bonus. Taktiež môžete využívať aplikáciu ControlGO a platené dotazníky môžete vypĺňať aj pomocou aplikácie v telefóne. Vypĺňate dotazníky ohľadom reklamných letákov, ktoré Vám prišli.


Viac o jednotlivých spoločnostiach nájdete v tomto článku.

Najčastejšie sa stretnete s týmito štyrmi typmi ankiet:

  • Spoločnosti, ktoré chcú na trh uviesť nový produkt – alkohol, pivo, sladkosti, dezodorant, kávu alebo akýkoľvek iný produkt. Predstavia vám niekoľko variantov dizajnu obalu a vy všetky ohodnotíte. Na záver vyberiete ten variant, ktorý sa vám páčil najviac.
  • Banky a telekomunikačné spoločností, ktoré merajú spokojnosť svojich zákazníkov so službami. Musíte byť klientom dotyčnej firmy (banky, poskytovateľa internetu, či telekomunikačných služieb), inak nebudete vhodný kandidát na vyplnenie ankety.
  • Reklamné kampane – firma zisťuje, či ste reklamu zachytili na jej produkt alebo službu zachytili, a ak áno, tak kde – v TV, v rádiu, v novinách, na Facebooku, na webových stránkach, billboardoch atď. Následne budete odpovedať otázky ohľadom danej reklamy.
vyplnanie dotaznikov za peniaze

Porovnávanie produktov – Výskumná spoločnosť v ankete zisťuje, aké produkty a za akých okolností nakupujete. Či už ide o kávu, pivo, čaj, cukríky, čokoládu alebo akýkoľvek iný produkt. Pýtajú sa vás na frekvenciu nákupu, čo vás pri nákupe ovplyvňuje – iné značky, cena, veľkosť balenia, kvalita…

Slovenský národný panel skúsenosti

Máte skúsenosti dotazníkmi od Slovenského národného panelu? Napíšte recenziu a podeľte sa so skúsenosťami v komentároch nižšie.

recenzie, oplátky, prihlásenie

Click to rate this post!
[Total: 9 Average: 4]

Pridaj komentár

tipli