Bazoš práca

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Ponúkam alternatívu ku stránke Bazoš práca. Zozbieral som niekoľko spôsobov zárobku na internete bez vstupných poplatkov!
Medzi najjednoduchšie možnosti práce na doma patria:

Vypĺňanie dotazníkov a ankiet za peniaze
Cashback – ušetrite pri nakupovaní online
Mystery shopping
MLM – Multi level marketing


Práca cez bazoš alebo nie?

Na bazosi nájdete množstvo rozumných ponúk pre prácu na doma. Na začiatok Vám však odporúčam začať práve s vyplňovaním dotazníkov za peniaze. Výhodou je, že do tejto formy zárobku investujete iba svoj čas. Mesačne si môžete zarobiť do 100€. Záleží len od Vás, do koľkých spoločností sa registrujete a koľko dotazníkov budete vypĺňať. Čím viac budete dotazníky vypĺňať, tým viac si zarobíte. Určite odporúčam túto možnosť zárobku.


Ďalšie možnosti zárobku

Cashback

cashback portaly karty

Jednou z ďalších možností ako si zarobiť a nemusieť pri tom navštíviť stránku bazošu a práce, je možnosť využiť tzv. Cashback portály. Pri tejto možnosti ide skôr o ušetrenie peňazí. Cashbackový portál má partnerstvá s rôznymi internetovými obchodmi. Akonáhle tu budete registrovaný a nakúpite v jednom z e-shopov, získate % z nákupu späť. Bežne ide o 2-5%, čo nie je veľa, ale pokiaľ Vás to nič nestojí, tak sa to oplatí. Najlepší cashbackový portál s najvyššími odmenami je na Slovenskom trhu Tipli. Viac všeobecných informácií nájdete v článku o Cashback portáloch.

Mystery shopping

mystery shopping

Mystery shopping je pomerne nová forma zárobku v našich končinách. Ide o kontrolu akejkoľvek formy, ktorú si objedná jej majiteľ. Ten Vám pripraví set otázok, ktoré sa musíte spýtať a veci, ktoré si máte všímať. Po kontrole tejto predajne musíte spísať všetky informácie o tom ako to v predajni vyzeralo, či boli predavači ústretoví atď. Na základe týchto odpovedí môže majiteľ svoju predajňu vylepšiť. Týmto spôsobom môžete navštíviť pumpu, predajňu textilu, potravín, či drogériu, banku, mobilného operátora… Viac sa dozviete v článku Mystery Shopping.

MLM

mlm firmy

MLM – Multi Level Marketing tzv. sieťový marketing resp. viacúrovňový marketing je stratégia, ktorú niektoré spoločnosti využívajú na podporu svojich existujúcich distribútorov pri prijímaní nových distribútorov tým, že zaplatia existujúcim distribútorom percentuálny podiel z predaja nimi „nabraných“ distribútorov. Všetci distribútori tiež zarábajú peniaze prostredníctvom priameho predaja produktov.
Viac v článku o MLM alebo najznámejšie MLM na Slovensku.


Bazoš ako pracovný portál

Bazos.sk je na slovenskom internete stálicou. Funguje už veľmi dlhé obdobie, počas ktorého si získal obľubu mnohých stálych ale aj jednorazových inzerentov. Na Bazoši môžete inzerovať svoje tovary alebo služby, ktoré máte na predaj. V zásade sa delia do týchto oblastí:

Zvieratá
Deti
Reality
Práca
Auto
Motocykle
Stroje
Dom a záhrada
PC – Počítače
Mobily
Foto – Fotoaparáty, Videokamery…
Elektro
Šport
Hudba
Vstupenky
Knihy
Nábytok
Oblečenie
Služby
Ostatné

Inzercia na bazos.sk funguje predovšetkým pre tovary a služby, ktoré máte doma a potrebujete sa ich zbaviť resp. predať. Portál myslí však aj na sekciu Bazoš práca, ktorá je pre Vás určite zaujímavá a taktiež bazoš služby. Obe sekcie sú spoplatnené a bez zaplatenia poplatku v týchto sekciách žiaden inzerát nepublikujete.


Bazoš práca

Bazoš práca – v tomto ponímaní zamestnanie. Každý to už určite riešil. Práca je dôležitým faktorom v ľudskom živote. Zamestnanie znamená v širšom zmysle práca, činnosť (napríklad na zaneprázdnenie niekoho). V užšom zmysle je to v Zákonníku práce nedefinovaný pojem z pracovného práva. Najdôležitejším faktorom je, že za vykonanú prácu ste ohodnotený. Toto ohodnotenie je väčšinou vo finančnej rovine a to Vám samozrejme platí vaše účty, nákupy a všetko potrebné ale aj nepotrebné k živobytiu.
S prácou nepomáha iba portál bazoš, ale aj iné portály zamerané na prácu ako profesia, brigády, kariéra, bazár, avízo… No a v neposlednej rade dnes nájdete množstvo pracovných ponúk aj na facebook-u.
S prácou pomôžem aj ja. Na tejto stránke som spísal rôzne možnosti zárobku na internete. Stránku pravidelne aktualizujem a venujem sa dopĺňaniu nových informácií a činností.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 2 Priemerne: 3]

Pridaj komentár

tipli