Čas sú peniaze – vyberte si firemné kalendáre na rok 2021

Perfektná organizácia zvyšuje produktivitu a pomáha dosahovať lepšie výsledky. Dôkladne si naplánovať prácu na jednotlivé dni je základom úspechu. Aby ste vy ani vaši zamestnanci už nikdy nezabudli na žiadne obchodné rokovanie, termíny odovzdania projektov, firemné akcie a ďalšie dôležité udalosti, môžete sa spoľahnúť na tlačený kalendár.

Kalendár je výbornou vizuálnou pomôckou, ktorú máte v kancelárii neustále na očiach a tak vám neustále pripomína všetko podstatné. V závislosti od preferencií si môžete zvoliť niektorý z obľúbených druhov kalendárov, alebo ich kombináciu. Výborné je aj to, že nech sa rozhodnete pre akýkoľvek kalendár, máte možnosť si ho prispôsobiť presne podľa svojich predstáv, aby dokonale vyhovoval firemným potrebám.

Nástenný kalendár nie je len na ozdobu

Pripravte si na každý mesiac nástenného kalendára inšpiratívnu stránku a na každé otočenie listu sa budete tešiť. Páči sa vám viac kalendár s lištou alebo špirálou? Vybrať si môžete akúkoľvek možnosť. Podstatné je, že celá kancelária bude mať možnosť jednoducho vidieť všetko dôležité pokope a prispôsobiť si svoje stretnutia a úlohy podľa rozvrhu.

Nástenný plánovač

Aj nástenný plánovač je veľmi praktickou pomôckou, ktorá okrem funkčnosti môže pôsobiť aj veľmi estetickým dojmom a prispieť tak k skrášleniu pracovného prostredia. Umožňuje všetkým kolegom vidieť, kto má ako rozložené pracovné úlohy, aby sa celému tímu jednoduchšie spolupracovalo.

Stolový kalendár

Mať na pracovnom stole kalendár je absolútna nevyhnutnosť. Značenie si termínov či poznámok do kalendára je aj príjemnou prestávkou pre oči od neustáleho hľadenia do obrazovky počítača. Stolový pracovný kalendár je trochu súkromnejší ako kalendár zavesený na stene, preto si do neho môžete dovoliť zapísať aj udalosti, ktoré nemusia vidieť všetci kolegovia. Či dáte prednosť mesačnému, alebo radšej týždennému kalendáru, je len na vašom uvážení.

Písacia podložka

Aj písacia podložka je skvelá na plánovanie a udržanie si poriadku na pracovnom stole. Pohodlne sa na ňu zmestí zoznam úloh, dôležité telefónne čísla a rôzne iné správy a poznámky, ktoré potrebujete mať po ruke. Navrhnite si ideálnu podložku na mieru pre vaše potreby a zvoľte si formát, aký vám najviac vyhovuje a uvidíte, ako ju počas roka využijete.

Vreckový kalendár

Drobná, no šikovná a nenákladná pomôcka, ktorú môžete mať neustále pri sebe a zmestí sa aj do peňaženky, takže vždy máte po ruke zvýraznené dôležité úlohy. Vreckový kalendár je výborný nástroj na rýchle plánovanie. Predstavuje výbornú formu prezentácie vašej firmy a môže do istej miery nahradiť aj vizitku.

Firemné kalendáre na rok 2021 môžete využiť aj ako reklamný predmet a zároveň milý darček pre svojich obchodných partnerov, zamestnancov a zákazníkov. Zaobstarajte si svoje ešte dnes a privítajte nový rok pripravení! Všetko vyriešite jednoducho cez internet. Kvalitnú tlač za výbornú cenu, aj odbornú pomoc pri príprave kalendárov nájdete na webe justprint.sk

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli