Cashback Tipli.sk – šetrí peniaze pri každom nákupe, ale nechá vás aj zarobiť

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Posledné roky sa stalo online nakupovanie populárnou alternatívou bežných nákupov v kamenných predajniach. Je to rýchly a pohodlný spôsob nakupovania. Najnovším fenoménom je cashback, ktorý navazuje na zľavové portály, ktorých popularita v posledných rokoch klesá. Pozrite sa s nami na to, čo to cashback  je, ako funguje a ako ušetríte nákupmi cez Tipli.sk.


Tipli.sk – najlepší cashback na Slovensku

Najobľúbenejší cashback portál Tipli.sk vznikol v susednej Českej republike v roku 2016. Postupom času expandoval do Poľska a k nám na Slovensko . V súčasnosti môžete nakupovať s výhodami u vyše 350 registrovaných predajcov rôzneho zamerania od módy, nábytku, elektroniky až po cestovanie.

Samotné slovo cashback znamená peniaze späť. A ako funguje cashback? Veľmi jednoducho. Cez portál Tipli.sk nakúpite u niektorého z partnerských obchodov a dostanete späť určité percento z finálnej ceny nákupu. Je to jednoduché, pohodlné a výhodné.

Vďaka Tipli tiež môžete využiť všetky zľavy a akcie, ktoré v obchodoch prebiehajú a nakúpite za  ešte výhodnejšie ceny. U niektorých partnerov je dokonca možné kombinovať zľavy spolu s cashbackom. Na portáli Tipli.sk tiež môžete sledovať sekcie Magazínu, kde nájdete rôzne tipy a triky ako nakupovať za najlepšie ceny.

Okrem toho Tipli organizuje špeciálne dni ako Black Friday, Letné Vianoce a mnohé iné, počas ktorých viete ušetriť ešte viac. Na stránkach Tipi.sk nájdete tiež všetky akciové letáky populárnych obchodov ako Lidl, Billa, Jysk a iných. Tie poctivo sleduje Letáková hliadka a každý týždeň vám prináša výber toho najlepšieho, čo predajcovia v dané obdobie ponúkajú.

len taký detail, ale skôr bol na Slovensku až tak v Poľsku 🙂


S Tipli.sk nielen ušetríte, ale aj zarobíte

Jediná vec, ktorú musíte urobiť, aby ste mohli šetriť svoje peniaze ešte dnes, je rýchla registrácia na Tipli. Po registrácii môžete okamžite začať nakupovať s výhodami. Ročne môžete ušetriť stovky eur. Ak využijete program Odporuč a získaj, dokonca zarobíte. Pošlite Tipli link svojim priateľom a pokiaľ sa zaregistrujú, môžete si na účet pripísať až 30 x 4 eur. Byť členom nákupného klubu Tipli sa skutočne oplatí.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli