Čomu sa vyhnúť?

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. marca 2020

Podvodné systémy zárobku cez internet a čomu sa vyvarovať pri práci na doma?

Je množstvo podvodných stránok, preto som pripravil zopár rád, ktorými by ste sa mali určite riadiť.

  1. Neverte inzerátu, ktorý sa prezentuje iba tým, koľko môžete zarobiť ešte predtým, ako Vám povie o akú prácu vôbec ide. Je im jedno, či ste vysokoškolský profesor medicíny, študent alebo pracujete v potravinách za minimálnu mzdu. Ak sa firma prezentujem obrovským výnosom pre Vás, určite ide o podvod.
  2. Veriť nemôžete ani stránkam, ktoré vám sľubujú luxusné autá, či domy!
  3. Ponuka zaručeného triku? Určite ide o podvod. Dôvod je jednoduchý. Zaručený trik v rulete, v pokri, niekde na online hazardnej hre, či niekde inde neexistuje. Dôvod tejto reklamy je, aby vzbudil záujem o hru v danom systéme, kam následne vložíte svoje peniaze a máte mať pocit, že vyhráte. Vo väčšine prípadov však ide len o reklamu, ktorú financuje prevádzkovateľ daného herného systému. Tomu, ako zarobiť na rulete sa však venujeme aj v ďalšom článku.
  4. Peniaze nezarobíte neaktívnym sedením doma! V prvom rade Vám radím aktívne si hľadať prácu, avšak skutočnú prácu. Napísať si poriadny životopis, ktorý môže budúceho zamestnávateľa zaujať a potom navštíviť stránky ako Profesia.sk, kde máta možnosť nájsť prácu na trvalý pracovný pomer, krátkodobé, či dlhodobé brigády. A ak máte záujem o ďalší príjem alebo zárobok, určite si prečítajte možnosti zárobku na internete na mojich stránkach.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli