Práca cez internet

Posledná aktualizácia článku prebehla: 8. septembra 2020

Určite ste pri hľadaní práce cez internet narazili na 1000 + 1 spôsobov ako získať peniaze, zarábať a zbohatnúť na internete bez toho, aby ste niečo museli urobiť. Stačí niekde kliknúť. Väčšinou sa jedná o akcie typu lietadlo, kedy majú zisk iba tí, čo systém založia a potom už len čakajú ako ich prácu urobí niekto za nich… Tomu sa tu venovať nebudeme a verte, že klikaním na reklamu, hraním v internetovom kasíne ešte nikto nikdy nezbohatol!!!
Všetky nižšie uvedené tipy na zárobok vychádzajú z toho, že ich môžete začať robiť bez toho aby ste museli investovať jediné euro. Zároveň, všetky z nich som sám odskúšal, takže Vám rád poradím.


Upozornenie

Všetky tu uvádzané možnosti „bezprácneho“ / mám na mysli fyzickú prácu:) / zárobku cez internet sú mnou overené, osobne vyskúšané a hlavne absolútne nezávislé na tom koľko ľudí pod seba zoženiete Samozrejme je tu aj pár návodov na provízne systémy, ktoré vám zaplatia aj druhú úroveň provízie, teda aj za ľudí ktorí sa prihlásia pod vami, ale to už je len bonus navyše nie cieľ zárobku!

Práca cez internet = Peniaze IHNEĎ:

Možností ako si zarobiť je veľa… Píšem o nich v článku TYPY PRÁCE NA DOMA, kde nájdete aj presné linky na dané služby. Ak ho však nechcete čítať a máte záujem o tú najjednoduchšiu možnosť zárobku, tak čítajte ďalej. Nemusíte vytvárať žiadne webové stránky, ani roznášať letáky a môžete si peniaze zarobiť priamo, akurát nečakajte žiadne závratné sumy. Ale komu sa nelení, tomu sa zelení!


Peniaze za vyplňovanie dotazníkov

Najjednoduchšia a najdostupnejšia práca cez internet je určite vyplňovanie dotazníkov.

Market Agent – vyplnenie dotazníkov

Marketagent je rakúska spoločnosť, ktorá pôsobí okrem iného aj na Slovensku.

Registráciou, ktorá je samozrejme zdarma bez akýchkoľvek poplatkov, získate možnosť zúčastňovať sa on-line ankiet a zarábať peniaze vyjadrovaním svojho názoru. Ročne vytvárajuú viac ako 800 štúdií a dennodenne do jej databázy pribudne približne 400 nových členov. Za vyplnenie ankety získavate body v závislosti od ich dľžky, od 20 – 250 bodov, (0,20€ – 2,50€). Za registráciu dostanete automaticky 1,5€. 


IPrieskum

Dotazníky za peniaze

Body zbierate za účasť na prieskumoch alebo registráciu nového člena (získate mailovú adresu a po registrácii vam pripíšu body), body je následne možné vymeniť za rôzne veci (kredit do mobilu, hračky, predplatné časopisov, elektro, fotoaparát, usb, …). Už za registráciu získate 50 bodov, následne môžete odporúčať do systému vašich známych. Aj za to získate odmenu, ktorú si môžete nechať vyplatiť.


Mnforce ePanel

MnforcePanel  dotazníky pri registrácii získate 1€ ako bonus môžete využívať aplikáciu ControlGO – aplikácia pre Android, s ktorou vypĺňate dotazník ohľadom reklamných letákov, ktoré Vám prišli


Národný panel

Slovenský národný panel – odmenu získavate za účasť na prieskumoch alebo aj za registráciu nového člena, a to v podobe oplátok (= body), ktoré si potom zameníte za peniaze alebo veci (lego figúrky, predplatné časopisov, elektronika, darčekové poukážky,…), peniaze, alebo ich poukážete na jednu z vybraných dobročinných organizácií.


Vyskumy.sk

Za účasť na každom výskume získávate určitý počet kreditov – ich počet závisí na dĺžke a komplikovanosti dotazníka. Tieto dotazníky za peniaze ponúkajú odmenu za účasť v rozpätí 100 až 250 kreditov. 300 kreditov = 1 €. Výplatné minimum je 3000 kreditov.

Za kredity je možné získať poukážky na nákup tovaru v následujúcich internetových i kamenných obchodoch: Mall.sk , Datart, alebo možno získať hotovosť.


dotazník za peniaze

Populácia

Rôzne typy prieskumov – internetové dotazníky, telefonický rozhovor, skupinová diskusia. Okrem finančnej odmeny môžete získať hodnotné ceny (mobilný telefón, tablet, poukážku na zájazd…).

Peniaze sú vyplacané kvartálne.


Iná práca cez internet – Ostatné dotazníky za peniaze, ktoré nemám overené sú:

Median SK

Ak sa Vám vypĺňanie dotazníkov za peniaze páči alebo máte nejakú inú overenú formu dotazníka za peniaze neváhajte zanechať komentár a po preverení bude pridaný do článku…

Chceli by ste inú prácu cez internet, prečítajte si článok, kde rozoberám aj iné typy zárobku.

https://www.akosizarobitpeniaze.sk/praca-na-doma/
[Total: 2   Average: 3/5]

2 komentáre

Pridaj komentár