Rýchle pôžičky: Cesta k peniazom bez čakania?

Rýchle pôžičky sú flexibilným spôsobom, ako pokryť plánované nákupy, či neočakávané výdavky. Dostanete sa k nim bez náročných procesov a ich schválenie netrvá dlho. Ako fungujú a kde o ne môžete požiadať?

Rýchle pôžičky: Ako prebieha žiadosť?

Vďaka pokroku moderných technológií, môžete získať rýchle pôžičky cez internet v priebehu niekoľkých minút. Majú rôzne podoby a potenciálny klient si vyberá verziu, vhodnú pre jeho potreby priamo z mobilu, alebo osobne.

Rýchle pôžičky online sa uskutočňujú vyplnením elektronického formulára, ktoré poskytuje daná úverová spoločnosť. Jednou z ich kľúčových výhod je, že po odoslaní žiadosti sa za veľmi krátky čas dozviete, či bola schválená. Po kladnej odpovedi od danej inštitúcie, zvyknú byť prevedené ihneď na účet.

Vyberte si sumu: Pôžička do 100, alebo 350 eur?

Rýchle pôžičky do 100 eur fungujú na Slovensku u rôznych poskytovateľov podobným spôsobom. Modelovým príkladom je nový klient, ktorý si pri výbere zvolí preferovanú sumu peňazí, s hranicou do 100 eur. Spôsob a výška mesačného splácania sa určuje na základe dohody. Dobu splatnosti môžete predĺžiť, ale aj skrátiť a to predčasným splatením pôžičky. 

Rýchle pôžičky do 350 eur fungujú na podobnom princípe. Ide síce o vyššiu sumu ako je 100 eur, no zväčša sú bez dokladovania príjmu. Je však je zrejmé, že na ich splatenie určitý príjem potrebujete. Poskytovatelia nebudú trvať na žiadnej forme poplatku vopred a peniaze dostanete na účet bez dlhého čakania.

  • Nemusíte preukazovať účel úveru
  • Ide o  pôžičky bez registra
  • Žiadosť nezahŕňa zbytočné papierovanie
  • Minimálny vek na podanie žiadosti o pôžičku je 18 rokov

Jednou z ďalších výhod rýchlych pôžičiek je ich automatizácia. Moderné systémy dokážu odoslať rýchle pôžičky do 10 minút a to hneď po tom, čo dostanete správu o schválení. Nastavenie splátok neurčuje daná spoločnosť, ale zákazník samotný.

Ako je to so živnostníkmi?

Rýchle pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania v súčasnej dobe vychvaľuje drvivá väčšina ľudí. Dôvody živnostníka môžu byť rôzne. Či už potrebuje lepšie rozbehnúť firmu, pretože sa mu v poslednom čase nedarí, alebo nemá finančné prostriedky na zaplatenie potrebných komponentov pre jeho živnosť, vždy sa môže vybrať cestou rýchlej pôžičky.

S veľkou pravdepodobnosťou budú živnostníci potrebovať vyššiu sumu, ako je 350 eur. Tento fakt nie je prekážkou, pretože súčasný systém je nastavený aj na pôžičky na ruku, ktoré môžu siahať aj do tisícok eur – závisí od výšky sumy zvolenej klientom.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pridaj komentár

tipli