Ako zarobiť peniaze hraním v online kasínach

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Online kasína sú miestom, do ktorým chodia hľadať zábavu a oddych tisíce Slovákov. Hranie v online kasínach však nemusí byť len zdrojom zábavy, ale aj príjemným prilepšením k výplate, či v tom ešte lepšom prípade, samotnou výplatou. K tomu, aby ste skutočne zarobili peniaze hraním kasínových hier v online kasínach budete potrebovať jednu zdanlivo nemožnú vec – poraziť kasíno.

Nehrajte nesprávne hry

Pravdepodobne si poviete, že ak by hráči pravidelne porážali online kasíno, tak by takéto kasíno rýchlo skrachovalo, no nie je tomu tak. Fungovanie kasína totiž „platia“ hráči, ktorí hrávajú nesprávne hry. Vezmime si napríklad automaty. Ich návratnosť je „len“ kdesi medzi 96%-97%, čo znamená, že automat v priemere vráti €97 z každých €100, ktoré do neho hráči vložia.

Automaty nie sú neporaziteľné, sú však ťažšie poraziteľné. 3% výhoda na strane „domu“ (online kasína) totiž znamená, že v dlhodobom meradle bude na automate viac hráčov stratových než ziskových. Online sloty sa však dá porážať krátkodobo – ak napríklad za €1 stávku vyhráte €5.000, automat ste porazili, lebo ste viac vyhrali, než do neho vložili. Nateraz.

Vyskúšajte blackjack

Faktom je, že veľa profesionálnych kasínových hráčov, dáva od automatov ruky preč. Nemôžu pri nich svojimi rozhodnutiami nijako ovplyvniť výsledok zatočenia a hlavne sú hry, v ktorých sú šance na ich výhru, neporovnateľne väčšie. V rámci nich sú hráči viac a lepšie odmeňovaní za úsilie. Chcete vedieť ako zarobiť peniaze hraním v online kasínach? Prečítajte si naše tipy a začnite hrať blackjack.

Pri blackjacku je výhoda na strane kasína menej než jediné percento, čo je aj 4-krát menej, než je tomu pri online automatoch!  Blackjack je zároveň hrou, v ktorej je výhra vyplácaná v pomere 1:1. Ak vsadíte €1, vyhráte €2. Je to rozdiel oproti automatom, v ktorých môžete vyhrať i menšiu sumu, než je tá, ktorú ste investovali do svojho spinu. Pomer vyplácania výhier je dôležitý.

Hráč vo výhode

Práve na základe neho bola vyvinuté viaceré efektívne stratégie stávok pozostávajúce napríklad v navyšovaní alebo v zmenšovaní veľkosti stávky v závislosti od výsledku posledného kola. Tým si zaistíte to, že ak budete dostatočne trpezlivý a budete mať i trochu šťastia, budete v pluse. Zarobíte si rovnako, ako keby ste boli mystery shopperom.

Blackjack je tiež hrou, ktorá ponúka hráčovi nebývalo veľa voľnosti, kým – naopak – dealera zväzuje prísnymi reštrikciami. To mu pridáva ďalšiu dôležitú výhodu v súboji s dealerom. Hráč napríklad môže zdvojnásobiť stávku, čo dealer nemôže. Hráčov blackjack sa vypláca v pomere 3:2 a hráč môže (a nemusí) ťahať ďalšiu kartu i v prípade, že je súčet jeho kariet na ruke menší ako 17.

Hráč môže splitovať svoju ruku, môže tiež využiť poistku alebo sa dokonca vzdať. Nič z tohto dealer nemá. Ako vidíte, spôsob ako môže hráč ovplyvniť hru je enormný a správna stratégia vplýva i na percentuálne šance hráča na to, že to bude práve on, kto dané kolo vyhrá. S trochou úsilia si tak môžete zarobiť ako pri niektorých iných „domácich“ prácach.

Všetko má svoju cenu

Blackjack nie je hrou, ktorú online kasína vidia radi, že hráte. Nezískate za jej hranie veľa vernostných bodov a zrejme ani nepretočíte bonus. Navyše, je to v porovnaní s online automatmi, podstatne náročnejšia hra, ktorá vyžaduje trpezlivosť pri učení a zdokonaľovaní sa. A práve pre to ju mnohí hráči odmieňajú napriek jej dobrým číslam.

Podľa výsledkov ankety medzi kanadskými hráčmi len 7% hráčov hrá pri návšteve kamenného kasína vždy blackjack a viac než polovica ho nikdy ani len nehrala. Namiesto toho si zahrajú ruletu či dokonca online automaty, kde je návratnosť niekoľkonásobne menšia. Ak sa však nechcete ísť do online kasína len zabaviť, tak je blackjack rozumnou voľbou.

Zarobiť peniaze hraním hier v online kasínach nie je jednoduché. Ak by bolo, nikto by nerobil nič iné. Pokiaľ sa však chcete o to pokúsiť, prvým krokom k tomu je začať hrať správne hry. Porozumieť hre a naučiť sa všetko, čo sa naučiť dá. Odmenou vám bude to, čoho nikto nemá nikdy dosť – peniaze.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli