Vyskúšajte zaujať jednou z najefektívnejších a najrýchlejších metód tlače na textil

Pri zakladaní nového podniku je veľmi dôležité, aby ste sa na obrovskom trhu od konkurencie odlíšili. Reklama je na to veľmi dobrým spôsobom, no nie vždy všetci trávia svoj čas len na internete. Občas sa preto oplatí zaujať aj originálnymi doplnkami, ktoré si môžete vytvoriť pomocou sublimácie.

Moderná sublimačná tlač je jednou z najefektívnejších a najrýchlejších metód tlače na látky. Mnoho segmentov trhu oceňuje túto techniku pre jej nízke výrobné náklady a rýchle výsledky.

Sublimačná tlač spĺňa požiadavky modernej doby

Pri zakladaní nového podnikania je dnes kľúčová udržateľnosť podnikania. Je dôležité vyprodukovať dostatočnú úžitkovú hodnotu v krátkom časovom období, aby sme prežili a prosperovali z dlhodobého hľadiska.

Ďalším dôležitým aspektom je predvídať, ako reagovať na rôzne situácie. Ukázalo sa, že tlač a tá na textil, je dosť náročná. Šablóny a farby musia byť nielen správne, ale musia tiež dlhodobo odolávať životnosti tlačeného produktu. To je dôvod, prečo je vývoj atramentov a látok taký dôležitý.

V prípade textílií musia byť tlačové farby vhodné pre danú látku, aby vyhovovali požiadavkám zákazníkov, to znamená, aby zvládli jednotlivé cykly opotrebovania, potu a prania bez toho, aby  ohrozili zdravie nositeľa.

Sublimačná technika spĺňa všetky tieto požiadavky vďaka svojej jednoduchosti a odolnosti. A vďaka kvalitnému lisu na textil sa o tom môžete presvedčiť aj v praxi!

Technológia tlače, ktorá myslí na kvalitu produktu i životného prostredia

Sublimácia je veľmi jednoduchá. Pri nepriamej tlači vytlačíte na papier obraz, prejdete cez termolis spolu s látkou a tlač je hotová. Nevyžadujú sa žiadne ďalšie chemikálie ani postupy tavenia.

Farby prenikajú do textílií a vytvárajú väzbu, ktorú nedokáže ovplyvniť ani slnečné svetlo. Vďaka tomu je tkanina odolná voči vode a svetlu. S priamou aplikáciou je proces ešte jednoduchší, pretože tlačíte priamo na látku a termolis. Nie je potrebná žiadna voda, čo je pravdepodobne najväčšia výhoda procesu sublimácie v porovnaní s inými procesmi tlače na farbenie látok.

Šetríte si peniaze, myslíte na životné prostredie a svoj čas, ktorého je nielen v podnikaní žalostne málo. Tak sa o tom presvedčte v praxi a zaujmite svoje okolie inak a originálnym spôsobom.

Zdroj obrázka: Djavan Rodriguez/Shutterstock.com

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli