Ako vytvoriť kanceláriu, ktorá zaujme vašich klientov a obchodných partnerov?

Posledná aktualizácia článku prebehla: 1. februára 2022

Nie je dôležité ako hráš, ale ako pritom vyzeráš. Preto si mnohé firmy dávajú extrémne záležať na vytvorení reprezentatívnych priestorov, keďže práve tie dokážu častokrát nakloniť potenciálnych klientov na vašu stranu. Ako takéto prostredie vytvoriť?

Kancelária už dávno nie je len miestom, kde sa musia dobre cítiť vaši zamestnanci, ale aj priestorom, ktorý jednoducho pre svoju prácu potrebujete.

Moderný office je čoraz viac aj reprezentatívnym priestorom, ktorý toho o filozofii a hodnotách celej firmy vie mnohé povedať.

Ako si však takéto prostredie, ktoré zaujme vašich klientov a potenciálnych obchodných partnerov vytvoriť aj vo vašej kancelárii?

Rozdeľte office do niekoľkých zón

Jednou zo základných charakteristík moderných kancelárií je vybudovanie niekoľkých zón, kde každá z nich slúži na niečo iné. 

Tou prvou je samozrejme pracovná, v ktorej môžete nájsť početné množstvo kancelárskych stolov, stoličiek a jednoducho všetkých vecí, ktoré zamestnanci k svojej práci potrebujú.

V tejto časti kancelárie sa vo väčšine prípadov vyžaduje veľké ticho a plná koncentrácia na prácu.

Druhú zónu,v modernej kancelárii, môžeme nazvať klientskou. Tú tvoria veľké konferenčné miestnosti, ktorých dominantou je častokrát masívny stôl s pohodlnými konferenčnými stoličkami.

Poslednou zónou je takzvaná oddychová zóna určená pre klientov, obchodných partnerov aj samotných zamestnancov.

Práve v nej si totiž môžu ľudia vydýchnuť od bežných povinností a načerpať nové sily.

Čo o vašej firme hovorí vytvorenie týchto zón?

Pokiaľ aj vy, vo vašej firme, tieto zóny vytvoríte bude to o vás hovoriť, že myslíte na ľudí, ktorí pre vás pracujú, alebo s ktorými chcete budovať nové spolupráce.

Takýto moderný office taktiež častokrát prezradí o hodnotách vašej firmy oveľa viac, ako akákoľvek reklamná kampaň.

Zdroj obrázku: Storimages / Shutterstock.com

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli