Whitepress a marketingový obsah

Whitepress je platforma, ktorá je nepriamou súčasťou obsahového marketingu. Obsahový marketing vo všeobecnosti predstavuje momentálne jednu z top marketingových stratégií. Ide o formu marketingu, kedy je vašou prioritou tvorba a distribúcia nejakého obsahu (contentu). Najčastejšou formou príspevkov, ktoré sú na platforme Whitepress uverejňované sú PR články.

Takýto marketing je časovo náročný, pretože obsah ktorý tvoríte musí byť hodnoverný a tiež pre čitateľov dostatočne atraktívny. Dôležité je tiež umiestnenie takéhoto príspevku na vhodnú platformu, či už na základe cielenia alebo prostredníctvom obľúbených a sledovaných portálov. Kvalitný marketingový obsah dokáže rozšíriť vašu zákaznícku základňu a pôsobiť atraktívne na široké spektrum potenciálnych zákazníkov.

Whitepress

whitepress

Whitepress je marketingová platforma, ktorá predstavuje možnosť zdieľať váš obsahový marketing. Táto priamo spája inzerentov a vydavateľov. Zasluhuje sa tak nielen o priestor pre sprostredkovanie vášho obsahu, ale taktiež uľahčuje komunikáciu medzi oboma stranami. Registrácia aj využívanie tohto portálu je navyše bezplatné.

Táto webová platforma vznikla v Poľsku. Vďaka množstvu pozitív si vybudovala silné pôsobenie na trhu a dnes sa už premiestňuje aj na trhy iných štátov. Využívanie tejto platformy môže mať veľké výhody pre veľkých predajcov, ako aj pre menšie spoločnosti.

Whitepress predstavuje veľmi rýchlu a jednoduchú formu, ako môžete zdieľať nejaký obsah. Okrem toho, že môžete vkladať vašu vlastnú tvorbu, môžete si článok objednať aj priamo u zamestnancov Whitepress. Pre inzerenta predstavuje tento portál aj výborný spôsob efektivity reklamy, pretože máte prehľad o čítanosti a angažovanosti.

práca

Whitepress a obsahový marketing

Online marketing je v súčasnosti hlavnou formou reklamy. Je preto nevyhnutné aby spoločnosti do svojho marketingového pôsobenia zaradili aj internetové spôsoby reklamy. Whitepress môže byť dobrou alternatívou aj pre ľudí, ktorí s reklamou nemajú dostatok skúseností. Jednoducho a prehľadne môžete prezerať štatistiky o vašich príspevkoch a ich úspešnosti.

Dôležité je tiež vedieť, že do databázy sa dostávajú len overené webové portály, ktoré spĺňajú určité SEO, technické a obsahové podmienky. Whitepress nájdete priamo na stránke Whitepress.sk.

Skúsenosti s Whitepress

Skúsenosti s Whitepress máme aktuálne iba na zo strany publishera (teda toho kto článok publikoval na svojom webe).

Komunikácia so zadávateľom bola rýchla a taktiež aj scvhálenie.

O výplatu sme požiadali a do 2 dní sme ju reálne mali ja na účte. Z tohto pohľadu Whitepress určite odporúčam.

Máte skúsenosť s platformou Whitepress.sk? Aký marketingový obsah publikujete a kde uverejňujete? Myslíte si, že je Whitepress efektívnou platformou pre obsahový marketing? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pridaj komentár

tipli