Marketagent – skúsenosti s dotazníkmi

Posledná aktualizácia článku prebehla: 20. novembra 2021

O viacerých možnostiach ako vypĺňať dotazníky online som už písal. Dnes sa podelím o skúsenosti s dotazníkovou spoločnosťou Marketagent.com. V tejto Marketagent recenzii uvidíte moju reálnu skúsenosť.

Marketagent je rakúska spoločnosť a podľa mojich skúseností ide o jednu z najlepších. Cez túto stránku si viete podľa mojich skúseností zarobiť najviac. V Marketagent som zaregistrovaný už niekoľko rokov a žiaden problém som s nimi nemal.

Prečítať si môžete aj všeobecný článok o všetkých firmách, ktoré ponúkajú vypĺňanie dotazníkov za peniaze, konkrétne o národnom paneli a skúsenostiach s ním alebo o iPrieskum.sk.Spoločnosť spolupracuje s obstarávateľmi prieskumov, ktorí za relatívne nízke náklady potrebujú vykonať rýchly a kvalitný prieskum trhu. Klienti MarketAgent tak môžu za vyplňovanie dotazníkov získať časť peňazí, ktoré obstarávatelia za prieskum zaplatia.

Ako to funguje?

Členovia MarketAgent.com zbierajú body, ktoré potom môžu vymeniť za peniaze. Za každých 100 bodov dostanete 1 €. Za registráciu dostanete 150 bodov a za aktualizáciu osobných údajov 50 bodov (1x ročne). Body môžete získať ale najmä za vypĺňanie dotazníkov. Na každý nový dotazník budete upozornení cez email. Za jeden vyplnený dotazník dostanete približne 20-250 bodov.

Pokiaľ si nainštalujete aplikáciu na mobil, budete dostávať pozvánky aj do tzv. mikroúloh, tie nie sú tak dobre ohodnotené, no zaber Vám neporovnateľne menej času.

Svoje zárobky môžete zvýšiť aj pomocou získavania nových členov do systému. Za každého nového člena, ktorého do systému privediete a ktorý vyplní aspoň 1 dotazník, dostanete odmenu 100 bodov (1 €).

Peniaze môžete vyberať cez elektronickú peňaženku PayPal, Skrill alebo si ich zaslať na účet. Skrill však neodporúčam z dôvodu vysokých poplatkov. Minimálna veľkosť pre výbery bez poplatku je 15 €. Pri výbere nižšej čiastky si spoločnosť MarketAgent účtuje poplatok 2% (minimálne však 2 €). Peniaze chodia na účet do týždňa.


Marketagent skúsenosti

marketagent skúsenosti

Ako som už písal, moje skúsenosti s Marketagent sú veľmi pozitívne. Cez Marketagent nedostávate žiadne poukážky do obchodov alebo vecné ceny. Tie viete získať cez iné dotazníkové firmy. Cez Marketagent.com viete získať iba peniaze.

Výpis z môjho účtu, kde môžete vidieť 50€ a 100€ platby.


Nezabudnite, že musíte vyplniť svoj profil čo najpresnejšie, aby Vám chodilo čo najviac dotazníkov.

Ďalšie spoločnosti na vypĺňanie dotazníkov:

Národný panel – vypĺňanie ankiet a dotazníkov za peniaze

Slovenský národný panel – odmenu získavate za účasť na prieskumoch alebo aj za registráciu nového člena, a to v podobe oplátok (= body), ktoré si potom zameníte za peniaze alebo veci. Viac informácií o Slovenskom národnom panely


IPrieskum – platené ankety a dotazníky za odmeny

Dotazníky za peniaze

Body zbierate za účasť na prieskumoch alebo registráciu nového člena (získate mailovú adresu a po registrácii vam pripíšu body), body je následne možné vymeniť za rôzne veci. Viac informácií o Iprieskum


Mnforce ePanel – vyplnenie dotaznikov

MnforcePanel – pri registrácii získate 1€ ako bonus môžete využívať aplikáciu ControlGO – aplikácia pre Android, s ktorou vypĺňate dotazník ohľadom reklamných letákov, ktoré Vám prišli


Populácia – platené dotazníky

dotazník za peniaze

Rôzne typy prieskumov – internetové dotazníky, telefonický rozhovor, skupinová diskusia. Okrem finančnej odmeny môžete získať hodnotné ceny (mobilný telefón, tablet, poukážku na zájazd…).

Peniaze sú vyplacané kvartálne.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

6 komentárov

Pridaj komentár

tipli