Hej sk zľava – Zľavové kupóny hej – 2020

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

klavesnica

Hej.sk patrí medzi najväčšie internetové obchody na slovenskom trhu. V ponuke nájdete spotrebnú elektroniku, domáce spotrebiče, notebooky, mobily, televízory, záhradnú techniku, športové potreby a pod. Zľavové kódy hej.sk si môžete uplatniť aj pri kúpe detského tovaru, parfémov, kozmetiky alebo aj chovateľských potrieb. Hej.sk vám pravideľne prináša nové akcie, poukazy, zľavy a zľavové kupóny ako aj výpredaj elektroniky a mnoho iného.


Ak máte záujem o zľavu na hej.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál hej.sk. Zľava je vo výške 3,3%+ ako bonus dostanete 5€.

Návod na uplatnenie – hej sk zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/hej ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Hej.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Hej.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke hej.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Hej zľavový kód)?

Rôzne portály ako booking.com, boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, crocs.sk, tescoma.sk, bata.sk pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okay.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a plnapenazenka.sk, ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka, Návratné peniaze) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂


Ako to funguje? – Príklad


Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentáru a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


Ostatné zľavy

hej sk zľava- 10 €
10€ zľava na hej.sk
Využite túto zľavu. Uplatníte ju v košíku na hej sk. Táto zľava platí iba na nákup nad 300€.
AF-HEJ-203
hej sk zľava- 5%
zľava 5% na nákup
Využite túto zľavu

elektronika

Hej.sk je najväčší internetový obchod na slovenskom trhu. Patrí do skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s r.o, ktorá prevádzkuje rôzne internetové obchody. Hej.sk ponúka široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku, kozmetiky, atď.. Trvalou snahou obchodu je nielen mať čo najširší sortiment, ale tiež kvalitný a dostupný tovar, rovnako ako aj dobré ceny. Využite hej.sk zľavové kupóny a ušetrite tak pri nakupovaní na internetovom obchode hej.

Hlavné motto obchodu je: „Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotený internetový obchod. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“

V predajniach HEJHOUSE v Bratislave, Žiline a Zvolene, si navyše môžete tovar osobne prehliadnuť, poradiť sa s predavačmi a navyše nakúpiť za internetové ceny – a to všetko s plným komfortom klasickej „kamennej“ predajne. Poskytujeme tiež celý rad špeciálnych, zvýhodnených ponúk a zľiav.

Každodenným cieľom internetového obchodu je spokojnosť každého jedného zákazníka, či už nakúpil po prvýkrát alebo opakovane. Aj preto sa obchod znaží ponúkať rôzne zľavové kódy, kupóny a iné formy propagácie. Hej sk zľava môže byť vaša práve teraz.hej sk zlava, zlavovy kod hej sk, hej sk zlavovy kod, zlava hej sk, hej zlavovy kod, zlavovy kupon hej sk, zlavove kupony hej, hej zlava, zlavovy kupon hej, zlavove kody hej

zľavový kód na hej sk

[Total: 2   Average: 3/5]

4 komentáre

Pridaj komentár