Zľava dňa zľavový kupón – promo kód

Posledná aktualizácia článku prebehla: 26. mája 2022

Hľadáte zľavu alebo zľava dňa promo kód?


zlavadna zlava
Zľavový kupón
Využite tento exkluzívny zľavový kupón na nákup na zlavadna.sk a ušetrite.Show More
Využite tento exkluzívny zľavový kupón na nákup na zlavadna.sk a ušetrite. Show Less
zlavadna zlava
Zľavy až do výšky 90%
Využite zľavy až do výšky 90%.
Využite zľavy až do výšky 90%. Show Less

Tu ste správne, ponúkam Vám jednoduchý návod, ako získať dodatočnú zľavu na akýkoľvek voucher zo zlavadna.sk.

  • ZľavaDňa je od svojho vzniku v októbri 2010 jednotkou v hromadnom nakupovaní na Slovensku.
  • Každý mesiac osloví 2 milióny užívateľov internetu, čo je polovica dospelých obyvateľov Slovenska
  • Zľavy až do 90% so 100% garanciou spokojnosti

Získajte 2,5% cashback a 5€ bonus k prvému nákupu!

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/zlavadna ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja ako odporúčateľ dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Zlavadna.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Zlavadna.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Zlavadna.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo takto funguje zľavadňa promo kód?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál Tipli posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie Tipli finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Ak by ste potrebovali viac info ako získať promo kód zľava dňa, napíšte mi do komentáru a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


zľavy a zľavové kupóny

Tento zľavadňa promo kód môžete využiť na rôzne zľavové kupóny, ktoré zľava dňa ponúka ide napríklad o zľavy na wellnes pobyty, masáž, cestovanie, aquapark, wellnes, kaderníctva…

Zľavadňa funguje aj v mestách a lokalitách ako Donovaly, Oravice, Bojnice, Dudince, Nitra, Prešov, Žilina, Bratislava, Patince, Terchová, Poprad, Jasná, Košice, Liptov, Lúčky, Banská Bystrica, Trenčín, no nesmieme zabudn´úť ani na kúpóny to tľavadňa pre zahraničné mestá ako Budapešť, Krakow, Viedeň, Praha, či Rím. Zľavadňa ponúka rôzne promokódy a zľavy na pobyty do okolitých štátov – Maďarsko, Česko, Poľsko, Chorvátsko.

Máta záujem využiť zľavový kupón na Zoot? Alebo si nakúpiť elektroniku so zľavou na hej? Prečítajte si článok zľavové kupóny hej.

Zľavový kupón môžete využiť na stránke zlavadna.sk/kupon.

Internetový obchod Zľavadňa

Zľavadňa je e-shop, ktorý predstavuje slovenskú kvalitu na jednom mieste. Okrem cestovateľských ponúk tu nájdete aj gastronomické zážitky, wellness, či adrenalínové zážitky. Na všetky ponuky navyše môžete uplatňovať zlavadna kupón a kódy a užívať si tak množstvo zážitkov za málo peňazí.

Čo sa týka cestovania k dispozícii máte pobyty na Slovensku, ale aj pobyty v zahraničí. Môžete si tiež vybrať rôzne poznávacie, kúpeľné, či wellness pobyty. Vďaka takejto širokej ponuke zájazdov si vyberie naozaj každý. Pobyty sú tiež dostupné v rôznych cenových kategóriách. Pri nákupe máte možnosť uplatniť zľavové kódy zľavadňa, čím sú ceny ešte nižšie. Za skúšku však stojí aj Airbnb, s ktorým sa dá pri prvom ubytovaní ušetriť približne 40€.

Ďalšou kategóriou je gastronómia. Táto webová lokalita vám umožní nájsť zaujímavé miesta na večeru, zaujímavé kuchyne, či exkluzívne zľavy na delikatesy od prvotriednych šéfkuchárov. Vďaka tomu môžete vyskúšať množstvo nového a načerpať gastronomické zážitky. 

V sekcii Zdravie, wellness a krása nájdete ponuky na kaderníctvo, ošetrenie pleti, estetickú medicínu a množstvo ďalšieho. Okrem rôznych cenových kategórií tu nájdete aj rôzne druhy služieb v rôznych mestách v rámci Slovenska. Aj pri cestovaní tak môžete byť v obraze o službách, ktoré vám mesto ponúka.

Šport a voľný čas vám ponúka výber rôznych športových aktivít, adrenalínových zážitkov, vzdelávacích kurzov, či aktivity pre deti. Táto kategória je ideálna pre rodiny, či aktívnych ľudí. Často totiž neviem čo nám Slovensko ponúka a za aké výhodné ceny nám Zľavadňa aktivity ponúka.

Ďalšou kategóriu je auto. V rámci nej nájdete služby ako umytie vozidla, servis alebo auto-moto. Táto kategória je opäť veľmi výhodná aj pri cestovaní. Zľavové kupóny vám tiež umožnia využívať služby v rámci vášho vozidla za výhodné ceny.

V sekcii tovar nájdete napríklad fotoknihy, časopisy, kozmetiku a množstvo ďalšieho. Priemerné hodnotenie všetkých ponúk na Zľavadňa je 8.8 z 10. Na tejto internetovej lokalite tiež nájdete reálne fotografie od fotografa. Pobyty si môžete zarezervovať online, rýchlo, jednoducho a výhodne s použitím promo kódu.

Výhody nákupu na Zľava dňa

Pri rezervácii máte možnosť využiť služby zákazníckej linky, ktorá vám ochotne pomôže a individuálne vyrieši všetky vaše problémy. Spoločnosť tiež spolupracuje len s overenými partnermi, aby ste mali zaručené vždy kvalitné a profesionálne služby.

Zľavadňa vám prináša aj vždy reálne hodnotenia od zákazníkov. Na základe týchto recenzií sa môžete dozvedieť ešte viac o jednotlivých ponukách a službách. V prípade nedodania služby, stránka garantuje kompenzáciu v plnej výške.

Na blogu nájdete množstvo tipov a rád na cestovanie, či zaujímavé aktivity. Taktiež sa tu môžete dozvedieť ako sa správne opaľovať, ako sa stravovať a množstvo ďalšieho. Všetky články sú prehľadne zoradené do kategórií aby ste mohli čítať len o tom čo vás aktuálne zaujíma.

#ObjavteSlovensko

Spoločnosť Zľavadňa vytvorila aj svoj vlastný hashtag. V rámci neho nájdete množstvo inšpirácie na cestovanie, aktivity a okrem iného aj zľavy na ubytovanie. Taktiež máte k dispozícii aj interaktívnu mapu, ktorá prináša stručný prehľad rôznych pamiatok v rámci Slovenskej republiky zaznačených priamo na mape.

Existujú podobné zľavové portály?

Áno. A je ich hneď niekoľko. Okrem zľavadna.sk tu je aj jeho veľký konkurent zlavomat.sk. Sám neviem, ktorý z portálov je lepší. Zrejme to treba vyskúšať a pri hľadaní zľavových ponúk je vhodné prezrieť oba weby.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 5 Priemerne: 4.2]

Jeden komentár

Pridaj komentár

tipli