Zľavadňa – promo kód – kupón – voucher

zlavadna zlava

Hľadáte zľavu, promo kód, kupón, cashback, voucher alebo zľava dňa promo kód?


zlavadna zlava5 %
Exkluzívny 5% zľavový kupón
Využite tento exkluzívny zľavový kupón na nákup na zlavadna.sk a ušetrite 5% pri nákupe nad 90€.
kuponazlavy
Valid until
zlavadna zlava
Zľavy až do výšky 90%
Využite zľavy až do výšky 90%.


Tu ste správne, ponúkam Vám jednoduchý návod, ako získať dodatočnú zľavu na akýkoľvek voucher zo zlavadna.sk.

  • ZľavaDňa je od svojho vzniku v októbri 2010 jednotkou v hromadnom nakupovaní na Slovensku.
  • Každý mesiac osloví 2 milióny užívateľov internetu, čo je polovica dospelých obyvateľov Slovenska
  • Zľavy až do 90% so 100% garanciou spokojnosti

Získajte 2,5% cashback a 4€ bonus k prvému nákupu!

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/zlavadna ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja ako odporúčateľ dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Zlavadna.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Zlavadna.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Zlavadna.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

 

Prečo takto funguje  zľavadňa promo kód?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Ak by ste potrebovali viac info ako získať promo kód zľava dňa, napíšte mi do komentáru a ja Vám rád odpoviem.

 

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


zľavy a zľavové kupónyTento zľavadňa promo kód môžete využiť na rôzne zľavové kupóny, ktoré zľava dňa ponúka ide napríklad o zľavy na wellnes pobyty, masaz, cestovanie, Silvester, fotokniha, kupele, aquapark, wellnes, kaderníctvo, skipasy, valentin, sushi, fotky, postele, lyzovacka, balaton, divadlo, tatralandia, bešeňová.

Zľavadňa funguje aj v mestách a lokalitách ako Donovaly, Oravice, Bojnice, Dudince, Nitra, Prešov, Žilina, Bratislava, Patince, Terchová, Poprad, Jasná, Košice, Liptov, Lúčky, Banská Bystrica, Trenčín, no nesmieme zabudn´úť ani na kúpóny to tľavadňa pre zahraničné mestá ako Budapešť, Krakow, Viedeň, Praha, či Rím. Zľavadňa ponúka rôzne promokódy a zľavy na pobyty do okolitých štátov – Maďarsko, Česko, Poľsko, Chorvátsko.

Máta záujem využť zľavový kupón na Zoot? Alebo si nakúpiť elektroniku so zľavou na hej? Prečítajte si článok zľavové kupóny hej.

Zľavový kupón môžete využiť na stránke zlavadna.sk/kupon. promo kod zlavadna, promo kod zlava dna promo kod, zľava dňa, zlava dna, zľavadňa.sk, zlavadna zlavadna

One Comment

Pridaj komentár