Footshop zľavový kupón

Hľadáte zľavu na Footshop.sk?
Práve ste ju našli.

Footshop zľavový kupón- 32% zľava
32% zľava na nákup tenisiek a šiltoviek
Získajte 32% zľavu na nákup tenisiek a šiltoviek.
Footshop zľavový kupón- 5% zľava
- 5% zľava na Footshop.sk
Získajte zľavu 5% na celú objednávku. Uplatníte si ju vložením tohto zľavového kupónu na stránke predajcu.
FSCOUPSK5
Footshop zľavový kupón- 50% zľava
50% zľavový kupón na nákup tenisiek
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón.

tenisky

Footshop je internetový obchod, ktorý predáva kvalitnú street obuv. V ponuke nájdete dámske aj pánske topánky, tenisky, topánky na jesenné obdobie, zimné topánky, ale aj letné a lacné topánky. Obchod predáva len kvalitný značkový sortiment, ktorý obstaráva iba priamo u dodávateľov

certifikovaných výrobcov svetových značiek. Takto obchod FootShop.sk ganarantuje, že u nich zakúpený tovar je originálny a v najvyššej kvalite. Footshop zľavový kupón, kód či iné zľavy na topánky, výpredaje topánok? Určite áno, stačí si len vybrať. V e-shope nájdete aj okuliare, peňaženky, čiapky, opasky, hodinky a pod. Využite zľavu a ušetrite pri nakupovaní online.


Footshop zľavový kupón

zľavový kupón a zľavy na eshopyNajväčší výber tenisiek značiek Adidas, Converse, Jordan, Nike, Vans, Asics, New Balance, Puma a mnoho ďalších s skladom! Nakupujte za skvelé ceny vo výpredaji na Footshop.sk.
Obchod nielen s obuvou. Tu sa oblečiete doslova od hlavy po päty. V obchode nájdete množstvo dámske tenisky, pánske tenisky, šiltovky, oblečenie, hodinky a aj štýlové doplnky.

Veľký výber značkovej obuvi za výpredajové ceny, nakúpte si tenisky so zľavou až 40%.

Využite FootShop zľavový kupón a kódy na zľavy a ušetrite pri nákupoch.

Nákup zlacnený tovar s až 50% zľavou na Footshop.sk. Využite veľký výpredaj a kúpte si nové tenisky pre seba alebo niekoho zo svojich známych. S týmto kódom získate zľavu až 10% na celý sortiment e-shopu Footshop.sk. Kúpte si nové topánky, tenisky alebo športovú obuv o pätinu lacnejšie. Kód stačí vložiť v košíku a potom už si len užívať zľavu alebo sa prekliknúť z kupónov priamo do zľavovej sekcie.

FootShop zľavový kupón vám pomôže ušetriť pri nakupovaní.


Nakupovanie na Footshop

Footshop už nie je na trhu nováčikom a mi sa vôbec nemusíme diviť prečo. Ide o pro-klientsky orientovaný obchod, v ktorom je na prvom mieste vždy nakupujúci. Zrejme aj preto bol Footshop už aj vo finále súťaže Heuréka – obchod roka. Okrem iného získal na spomínanej Heuréke ohodnotenie „Overené zákazníkmi“. Približne 95% nakupujúcich tento obchod odporúča. Vo väčšine prípadov príde objednaný tovar do 2 dní.


História Footshopu

Footshop založil Peter v roku 2011. V tom období šlo predovšetkým o tenisky pre skejterov. No dnes vo Footshope nájdeme aj tenisky life-stylových značiek ako Adidas, Niké, či Asics. V roku 2015 sa stal Footshop súčasťou Adidas Consortium a tak sa dostali k vyhľadávaným limitovaným edíciám tenisiek ako napríklad Yeezy od Kayneho Westa. Dnes v tomto obchode nájdete aj množstvo iných značik ako Puma, Vans a Reebok. Footshop ponúka rôzne zľavy a akcie, medzi ktoré patrí napríklad Footshop zľavový kupón, ktorý určite nezabudnite využiť. Obchod má dnes už kamenné predajne nie len v Bratislave, Košiciach, Prahe ale aj v Budapešti, čo hovorí o tom, ako sa tomuto obchodu darí.

Footshop zľavový kupón - dievča v teniskách


Starostlivosť o topánky

Aby topánky vydržali čo najdlhšie a v čo najlepšom stave, treba sa o ne poctivo starať. Určite je základom kvalita materiálov, z ktorých sú vyrobené, ale na Footshope kúpite iba kvalitné topánky. Nemusíte sa teda báť toho, že po využití Footshop zľavového kupónu vám doručia topánky, budete sa o ne starať, ale aj tak sa kvôli zlému materiálu rozpadnú. K starostlivosti patrí napríklad pravidelné čistenie, nosenie topánok do správneho prostredia, alebo ošetrenie ak ich idete na dlhší čas odložiť. Každý typ topánok je v tomto iný, preto je dobré vedieť, čo presne potrebujú práve tie vaše. Tu je návod na to, ako sa starať o jednotlivé typy topánok.


Tenisky

teniskyKeďže Footshop je obchod zameraný hlavne na tenisky, bude asi najlepšie začať práve týmto typom obuvi. Tenisky majú predstavovať pohodlný životný štýl a ich údržba je tomu celkom podobná. Keď sa vám zdá, že tenisky sú už veľmi špinavé, stačí ich navlhčiť zmesou vody a pracieho prostriedku. Neodporúča sa tenisky úplne ponárať, prípadne prať, lebo to môže poškodiť podrážku topánky na miestach kde ju drží lepidlo. Preto je najlepšie zobrať čistú handru namočenú do zmesi, ktorou budete prechádzať po špinavých miestach. Potom zoberte jemný štetec, alebo zubnú kefku a začnite čistiť povrch topánky. Keď sa čistením vytvorí pena, zoberte mikro-vláknovú handričku a penu čo najlepšie zotrite. Ak sa vám zdá, že na topánke ostalo veľa čistiaceho prostriedku, zotrite ho handrou, ktorá bude namočená v čistej vode.

Čistiaci prostriedok sa dá nahradiť zmesou sódy bikarbóny a vody. Zmiešajte tieto dve prísady v pomere približne 1:2. Tak by vám malo vzniknúť niečo ako kaša, alebo pasta, ktorú môžete nanášať na tenisky. Opäť je dobré použiť zubnú kefku, ktorou budete zľahka prechádzať po povrchu tenisky. Zmes nechajte 15 minút pôsobiť a potom čo najlepšie zotrite pomocou mokrej handry. Ak chcete vrátiť bielym častiam tenisiek žiarivosť, ktorú mali keď boli nové, vyskúšajte zubnú pastu s bieliacim účinkom. Aj tu stačí pastu len naniesť, povrch zľahka pošúchať zubnou kefkou a všetko dôkladne zotrieť. Starším teniskám, ktoré už vyzerali trochu opotrebovane, to vráti pekné farby.

Po očistení je dôležité nechať tenisky poriadne vyschnúť. Najprv je dobré ich čo najlepšie vysušiť utierkami, ktoré budete pritláčať na povrch. Potom ich položte na miesto, kde dobre prúdi vzduch. To môže byť napríklad pod oknom alebo vonku, ale dôležité je, aby ste ich napríklad nezavreli do skrine. Ak sú veľmi vlhké aj zvnútra, odporúča sa strčiť do nich pokrčené novinové papiere. Tie pomôžu odsať vlhkosť, takže sa rýchlejšie uschnú a budete ich môcť opäť spokojne nosiť.


Kožené topánky

Ak ste už v minulosti mali kožené topánky, ktorým ste nevenovali dôkladnú starostlivosť, asi viete ako vyzerajú po niekoľkých mesiacoch nosenia. Koža stratí lesk a farba začne blednúť. V prípade, že sa na nich objaví nejaká väčšia škvrna, slabý roztok octu vo vode pomôže s jej oslabením. Potom zoberte vlhkú handru a dôkladne poutierajte celý povrch topánky. Na to už ale využívajte čistú vodu. Keď topánka poriadne vyschne, môžete začať s ošetrovaním. Vyberte si vhodný produkt na kožené topánky, ktorý koži poskytne všetko potrebné pre zachovanie pružnosti, lesku a farby. Nanášajte ho štetcom na topánky, prípadne suchou handričkou.

Kto nechal kožené topánky dlhšie ležať bež používania v poličke, asi bude vedieť ako vyzerajú ak sa nepoužije tvarovač kožených topánok. Používa sa ľahko, stačí ho len vsunúť do topánky. Nie je až také dôležité ho využívať ak topánky nosíte často. Ak ich ale plánujete na dlhšiu dobu odložiť, alebo máte viacero párov, ktoré striedate po určitej dobe, môže vám pomôcť pri udržiavaní sviežeho vzhľadu vašej koženej obuvi. Tým, že sa koža zľahka napne a nebude úplne voľná, sa ne nej nevytvoria záhyby. Výsledkom nebude iba krajší vzhľad, ale aj pohodlnejšie nosenie.


Semišové topánky

Footshop zľavový kupónZákladom starostlivosti o semišové topánky je to, aby ste ich nebrali do vlhkého prostredia kým nie sú ošetrené špeciálnym prípravkom pre semišové topánky. Tie často obsahujú silikón, ktorý vodu udrží iba na povrchu a nedovolí jej preniknúť do materiálu, z ktorého je obuv vyrobená. Vždy ale najprv skúste prípravok aplikovať iba na malú a nenápadnú časť topánky, pár hodín počkajte a zistite, či nemení odtieň farby. Tak sa viete vyhnúť zbytočným problémom s výzorom obuvi, ktorú ste si kúpili. Footshop zľavový kupón vám síce cenu zníži, ale aj tak sú topánky dosť Keď sa vám raz semišová obuv namočí, už nikdy ju nevrátite do pôvodného stavu. Ak ale náhodou zmoknú, skúste ich vypchať novinami a dúfajte, že čo najviac vlhkosti z nich dostanete preč.

Na ich čistenie sa dajú použiť produkty, ktoré sú vyrobené na čistenie semiša. Často sú to kvádre, ktorými keď budete zľahka prechádzať po povrchu topánky, budú ich zbavovať nečistôt. Potom zoberte jemný štetec a pohybmi v jednom smere topánku dočistite. Ak niektoré semišové topánky budete čistiť pohybmi v rôznych smeroch, môžu vyzerať ako keby bola každá časť topánky inej farby. Potom znovu použite prípravok, ktorý obuvi dodá odolnosť voči vode.


Turistické topánky

Turistické topánky sú vyrobené do špinavých, vlhkých a náročných podmienok. To ale neznamená, že sa o ne netreba starať lebo sú vytvorené preto, aby boli odolné. Práve kvôli tomu, že musia odolávať rôznym prekážkam sa o ne treba dobre starať. Odvďačia sa vám za to silnou ochranou voči okolitému prostrediu a dlhou výdržou. Ak sú vyrobené z kože, odstráňte z nich všetku špinu jemným štetcom a vlhkou handrou. Potom použite vhodný prostriedok na výživu koženej obuvi, ktorý rovnomerne nanesiete na celý povrch topánky. Nechajte topánky cez noc vyschnúť.

Ak sú vaše turistické topánky vyrobené zo semiša alebo látky, nemusíte používať žiadny špeciálny postup. Urobte to, čo je popísané vyššie. Jediný rozdiel môže byť v prostriedku na ochranu topánok. V obchode sa informujte o prípravkoch špeciálne na turistické topánky.


Šľapky

Šľapky, či už sú to flip-flopky, alebo klasické šľapky, sú často vyrobené z gumy. To zaručí, že nebudú mať problém aj s menej šetrným čistením. Bez problémov zvládnu aj práčku na nejakom programe s nižšou teplotou. Keďže ich nosíme hlavne na pláži, často ich stačí iba opláchnuť vodou. Ak náhodou páchnu, pridajte aj sódu bikarbónu, alebo využite spomínanú práčku. Hlavnou výhodou tejto obuvi je práve jednoduchá starostlivosť. Preto neváhajte a ak potrebujete dobré šľapky, Footshop zľavový kupón vám ich ponúkne za dobrú cenu.


Keď si cez Footshop kúpite akékoľvek topánky, teraz už budete presne vedieť, ako sa o ne postarať. Kvalitnou starostlivosťou zaručíte to, že vám topánky dlho vydržia, ich farby budú stále pekné a hlavne sa vám v nich bude pohodlne chodiť. Neváhajte a choďte si kúpiť tie svoje, Footshop zľavový kupón čaká.

 

Skúsenosti s nákupom – Recenzia obchodu – Hodnotenie eshopu

hodnotenie eshopuNapíšte recenzie, skúsenosti, referencie, hodnotenia, testy a názory na nákup na tomto internetovom obchode.

Podeľte sa so skúsenosťami s nákupom a vytvorte hodnotenie e-shopu alebo recenziu obchodu.

Spýtajte sa na čokoľvek, čo Vás zaujíma ohľadom tohto internetového obchodu.

Ohodnoťte aj predajňu Footshop Bratislava alebo Footshop Košice, predajňu v Prahe, či Budapešti.


zľavy a zľavové kupónyNevybrali ste si na Footshop-e? Využite zľavové kupóny do Shooos.sk alebo zľavu na topanky.sk. Využite Footshop zľavový kupón alebo množstvo iných kupónov, ktoré Vám ušetria peniaze pri nákupoch na internete. Nakupujte so zľavou na Notino a iných portáloch ako hej.sk, Booking alebo Airbnb.

footshop zlavovy kupon, footshop zlava,

footshop zlavovy kod, zlavovy kod footshop
zlavove kupony footshop, zlava footshop, footshop zlavy, footshop

 

Pridaj komentár