Footshop zľavový kód

Hľadáte zľavu na Footshop.sk?
Práve ste ju našli.

Footshop zľavový kupón - 7% zľava
- 7% zľava na Footshop.sk
Získajte zľavu 7% na celú objednávku (iba nezľavnený tovar). Uplatníte si ju...Show More
Získajte zľavu 7% na celú objednávku (iba nezľavnený tovar). Uplatníte si ju vložením tohto zľavového kupónu na stránke predajcu. Show Less
FSCOUPSK5
Footshop zľavový kupón - 50% zľava
50% zľavový kupón na nákup tenisiek
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón.
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón. Show Less

tenisky

Footshop je internetový obchod, ktorý predáva kvalitnú street obuv. V ponuke nájdete dámske aj pánske topánky, tenisky, topánky na jesenné obdobie, zimné topánky, ale aj letné a zľavnené topánky. Obchod predáva len kvalitný značkový sortiment, ktorý obstaráva výlučne priamo u dodávateľov certifikovaných výrobcov svetových značiek. Takto obchod FootShop.sk garantuje, že u nich zakúpený tovar je originálny a v najvyššej kvalite. Prináša Footshop zľavový kód, kód či iné zľavy na topánky, výpredaje topánok? Určite áno, stačí si len vybrať. V e-shope nájdete aj okuliare, peňaženky, čiapky, opasky, hodinky a pod. Využite zľavu a ušetrite pri nakupovaní online.


Footshop zľavový kupón

zľavový kupón a zľavy na eshopy

Najväčší výber tenisiek značiek Adidas, Converse, Jordan, Nike, Vans, Asics, New Balance, Puma a mnoho ďalších s skladom! Nakupujte za skvelé ceny vo výpredaji na Footshop.sk.
Obchod nielen s obuvou. Tu sa oblečiete doslova od hlavy po päty. V obchode nájdete množstvo produktov, napríklad: dámske tenisky, pánske tenisky, šiltovky, oblečenie, hodinky a aj štýlové doplnky.

Veľký výber značkovej obuvi za výpredajové ceny, nakúpte si tenisky so zľavou až 40%.

Využite FootShop zľavový kód a kódy na zľavy a ušetrite pri nákupoch.

Nákup zlacnený tovar s až 50% zľavou na Footshop.sk. Využite veľký výpredaj a kúpte si nové tenisky pre seba alebo niekoho zo svojich známych. S týmto kódom získate zľavu až 10% na celý sortiment e-shopu Footshop.sk. Kúpte si nové topánky, tenisky alebo športovú obuv o pätinu lacnejšie. Aplikácia kódu je veľmi jednoduchá a efektívna. Zaručí vám naozaj výhodný nákupom prostredníctvom webovej lokality Footshop. FootShop zľavový kupón predstavuje šetrenie pri každom nákupe. 


Nakupovanie na Footshop

Footshop už nie je na trhu nováčikom a to aj vďaka prehľadnému webovému portálu s jedinečným sortimentom produktov. Ide o pro-klientsky orientovaný obchod, v ktorom je na prvom mieste vždy nakupujúci. Zrejme aj preto bol Footshop už aj vo finále súťaže Heuréka – obchod roka. Okrem iného získal na spomínanej Heuréke ohodnotenie „Overené zákazníkmi“. Približne 95% nakupujúcich tento obchod odporúča. Vo väčšine prípadov príde objednaný tovar do 2 dní.


História Footshopu

Footshop založil Peter v roku 2011. V tom období šlo predovšetkým o tenisky pre skejterov. No dnes vo Footshope nájdeme aj tenisky life-stylových značiek ako Adidas, Niké, či Asics. V roku 2015 sa stal Footshop súčasťou Adidas Consortium a tak sa dostali k vyhľadávaným limitovaným edíciám tenisiek ako napríklad Yeezy od Kayneho Westa.

Popularita tohto internetového obchodu rástla veľmi rýchlo. Bolo to spôsobené najmä kvalitnými a profesionálnymi službami a rovnako aj prístupom. Po nadviazaní spolupráce s Adidas Consortium sa stránka obohatila o limitované edície, ktoré na slovenskom trhu inde nenájdete a tým sa dostala ešte viac do popredia. 

Dnes v tomto obchode nájdete aj množstvo iných značiek ako Puma, Vans a Reebok. Footshop ponúka rôzne zľavy a akcie, medzi ktoré patrí napríklad Footshop zľavový kupón, ktorý určite nezabudnite využiť. Obchod má dnes už kamenné predajne nie len v Bratislave, Košiciach, Prahe ale aj v Budapešti, čo hovorí o tom, ako sa tomuto obchodu darí.

Footshop zľavový kupón - dievča v teniskách

Starostlivosť o topánky

Aby topánky vydržali čo najdlhšie a v čo najlepšom stave, treba sa o ne poctivo starať. Určite je základom kvalita materiálov, z ktorých sú vyrobené, ale na Footshope kúpite iba kvalitné topánky. Nemusíte sa teda báť toho, že po využití Footshop zľavového kupónu vám doručia topánky, ktoré budú zo zlého materiálu.

Avšak ako o každé topánky, aj o tie z Footshopu sa budete musieť starať. K starostlivosti patrí napríklad pravidelné čistenie, nosenie topánok do správneho prostredia, alebo ošetrenie ak ich idete na dlhší čas odložiť. Každý typ topánok je v tomto iný, preto je dobré vedieť, čo presne potrebujú práve tie vaše. Tu je návod na to, ako sa starať o jednotlivé typy topánok.


Tenisky

tenisky

Keďže Footshop je obchod zameraný hlavne na tenisky, bude asi najlepšie začať práve týmto typom obuvi. Tenisky majú predstavovať pohodlný životný štýl a ich údržba je tomu celkom podobná. Keď sa vám zdá, že tenisky sú už veľmi špinavé, stačí ich navlhčiť zmesou vody a pracieho prostriedku. Neodporúča sa tenisky úplne ponárať, prípadne prať, lebo to môže poškodiť podrážku topánky na miestach kde ju drží lepidlo.

Najlepšie je zobrať čistú handru namočenú do zmesi, ktorou budete prechádzať po špinavých miestach. Potom zoberte jemný štetec, alebo zubnú kefku a začnite čistiť povrch topánky. Keď sa čistením vytvorí pena, zoberte mikro-vláknovú handričku a penu čo najlepšie zotrite. Ak sa vám zdá, že na topánke ostalo veľa čistiaceho prostriedku, zotrite ho handrou, ktorá bude namočená v čistej vode.

Čistiaci prostriedok sa dá nahradiť zmesou sódy bikarbóny a vody. Zmiešajte tieto dve prísady v pomere približne 1:2. Tak by vám malo vzniknúť niečo ako kaša, alebo pasta, ktorú môžete nanášať na tenisky. Opäť je dobré použiť zubnú kefku, ktorou budete zľahka prechádzať po povrchu tenisky. Zmes nechajte 15 minút pôsobiť a potom čo najlepšie zotrite pomocou mokrej handry. Ak chcete vrátiť bielym častiam tenisiek žiarivosť, ktorú mali keď boli nové, vyskúšajte zubnú pastu s bieliacim účinkom. Aj tu stačí pastu len naniesť, povrch zľahka pošúchať zubnou kefkou a všetko dôkladne zotrieť. Starším teniskám, ktoré už vyzerali trochu opotrebovane, to vráti pekné farby.

Po očistení je dôležité nechať tenisky poriadne vyschnúť. Najprv je dobré ich čo najlepšie vysušiť utierkami, ktoré budete pritláčať na povrch. Potom ich položte na miesto, kde dobre prúdi vzduch. To môže byť napríklad pod oknom alebo vonku, ale dôležité je, aby ste ich napríklad nezavreli do skrine. Ak sú veľmi vlhké aj zvnútra, odporúča sa strčiť do nich pokrčené novinové papiere. Tie pomôžu odsať vlhkosť, takže sa rýchlejšie uschnú a budete ich môcť opäť spokojne nosiť.


Tenisky sú všestranne využiteľným kúskom obuvi, ktorý má množstvo pozitív nielen v rámci kombinovania outfitov ale aj zo zdravotného hľadiska. Kvalitné tenisky prinášajú nohám dostatočnú stabilitu a tým zaručujú správne držanie tela. Okrem toho zaručujú prevenciu pred vznikom odtlakov, či deformácií chodidiel, ktoré vznikajú pri dlhodobom nosení nesprávnych a nepohodlných topánok.


Kožené topánky

Ak ste už v minulosti mali kožené topánky, ktorým ste nevenovali dôkladnú starostlivosť, asi viete ako vyzerajú po niekoľkých mesiacoch nosenia. Koža stratí lesk a farba začne blednúť. V prípade, že sa na nich objaví nejaká väčšia škvrna, slabý roztok octu vo vode pomôže s jej oslabením. Potom zoberte vlhkú handru a dôkladne poutierajte celý povrch topánky. Na to už ale využívajte čistú vodu. Keď topánka poriadne vyschne, môžete začať s ošetrovaním. Vyberte si vhodný produkt na kožené topánky, ktorý koži poskytne všetko potrebné pre zachovanie pružnosti, lesku a farby. Nanášajte ho štetcom na topánky, prípadne suchou handričkou.

Kto nechal kožené topánky dlhšie ležať bež používania v poličke, asi bude vedieť ako vyzerajú ak sa nepoužije tvarovač kožených topánok. Používa sa ľahko, stačí ho len vsunúť do topánky. Nie je až také dôležité ho využívať ak topánky nosíte často. Ak ich ale plánujete na dlhšiu dobu odložiť, alebo máte viacero párov, ktoré striedate po určitej dobe, môže vám pomôcť pri udržiavaní sviežeho vzhľadu vašej koženej obuvi. Tým, že sa koža zľahka napne a nebude úplne voľná, sa ne nej nevytvoria záhyby. Výsledkom nebude iba krajší vzhľad, ale aj pohodlnejšie nosenie.


Semišové topánky

Footshop zľavový kupón

Základom starostlivosti o semišové topánky je to, aby ste ich nebrali do vlhkého prostredia kým nie sú ošetrené špeciálnym prípravkom pre semišové topánky. Tie často obsahujú silikón, ktorý vodu udrží iba na povrchu a nedovolí jej preniknúť do materiálu, z ktorého je obuv vyrobená. Vždy ale najprv skúste prípravok aplikovať iba na malú a nenápadnú časť topánky, pár hodín počkajte a zistite, či nemení odtieň farby. Tak sa viete vyhnúť zbytočným problémom s výzorom obuvi, ktorú ste si kúpili. Footshop zľavový kupón vám síce cenu zníži, ale aj tak sú topánky dosť finančne nákladné na to, aby ste ich hneď pri starostlivosti zničili.

Keď sa vám raz semišová obuv namočí, už nikdy ju nevrátite do pôvodného stavu. Ak ale náhodou zmoknú, skúste ich vypchať novinami a dúfajte, že čo najviac vlhkosti z nich dostanete preč. V rámci tohto druhu obuvi ide skôr o estetický prvok, ktorý nie je vhodný na ťažký terén, ani na nepriazeň počasia.

Na ich čistenie sa dajú použiť produkty, ktoré sú vyrobené na čistenie semišu. Často sú to kvádre, ktorými keď budete zľahka prechádzať po povrchu topánky, budú ich zbavovať nečistôt. Potom zoberte jemný štetec a pohybmi v jednom smere topánku dočistite. Ak niektoré semišové topánky budete čistiť pohybmi v rôznych smeroch, môžu vyzerať ako keby bola každá časť topánky inej farby. Potom znovu použite prípravok, ktorý obuvi dodá odolnosť voči vode.


Turistické topánky

Turistické topánky sú vyrobené do špinavých, vlhkých a náročných podmienok. To ale neznamená, že sa o ne netreba starať lebo sú vytvorené preto, aby boli odolné. Práve preto, že musia odolávať rôznym prekážkam a podmienkam, treba sa o ne dôkladne starať. Odvďačia sa vám za to silnou ochranou voči okolitému prostrediu a dlhou výdržou.

Ak sú vyrobené z kože, odstráňte z nich všetku špinu jemným štetcom a vlhkou handrou. Potom použite vhodný prostriedok na výživu koženej obuvi, ktorý rovnomerne nanesiete na celý povrch topánky. Nechajte topánky cez noc vyschnúť. Ak sú vaše turistické topánky vyrobené zo semišu alebo látky, nemusíte používať žiadny špeciálny postup. Urobte to, čo je popísané vyššie. Jediný rozdiel môže byť v prostriedku na ochranu topánok.

V obchode sa informujte o prípravkoch špeciálne určených na turistické topánky. Tak zaručíte, že postup, ktorým budete topánky udržiavať bude profesionálne správny a tým zaručíte ešte omnoho dlhšiu životnosť topánok.

Šľapky

Šľapky, či už sú to flip-flopky, alebo klasické šľapky, sú často vyrobené z gumy. To zaručí, že nebudú mať problém aj s menej šetrným čistením. Bez problémov zvládnu aj práčku na nejakom programe s nižšou teplotou. Keďže ich nosíme hlavne na pláži, často ich stačí iba opláchnuť vodou. Ak náhodou páchnu, pridajte aj sódu bikarbónu, alebo využite spomínanú práčku.

Hlavnou výhodou tejto obuvi je práve jednoduchá starostlivosť. Preto neváhajte a ak potrebujete dobré šľapky, Footshop zľavový kupón vám ich ponúkne za dobrú cenu. Dôležité je tiež pripomenúť, že šľapky nie sú ideálnou obuvou do náročného terénu, či na dlhšie prechádzky. V rámci starostlivosti o topánky je veľmi dôležité aj nosiť ich do optimálneho prostredia a využívať ich na optimálne účely. 


Keď si cez Footshop kúpite akékoľvek topánky, teraz už budete presne vedieť, ako sa o ne postarať. Kvalitnou starostlivosťou zaručíte to, že vám topánky dlho vydržia, ich farby budú stále pekné a hlavne sa vám v nich bude pohodlne chodiť. Neváhajte a choďte si kúpiť tie svoje, Footshop zľavový kupón čaká.

Skúsenosti s nákupom – Recenzia obchodu – Hodnotenie eshopu

hodnotenie eshopu

Napíšte recenzie, skúsenosti, referencie, hodnotenia, testy a názory na nákup na tomto internetovom obchode.

Podeľte sa so skúsenosťami s nákupom a vytvorte hodnotenie e-shopu alebo recenziu obchodu.

Spýtajte sa na čokoľvek, čo Vás zaujíma ohľadom tohto internetového obchodu.

Ohodnoťte aj predajňu Footshop Bratislava alebo Footshop Košice, predajňu v Prahe, či Budapešti.


zľavy a zľavové kupóny

Nevybrali ste si na Footshop-e? Využite zľavové kupóny do Shooos.sk alebo zľavu na topanky.sk. Využite Footshop zľavový kupón alebo množstvo iných kupónov, ktoré Vám ušetria peniaze pri nákupoch na internete. Nakupujte so zľavou na Notino a iných portáloch ako hej.sk, Booking alebo Airbnb.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli