Zľavové kódy Tescoma sk – Zľavový kód Tescoma sk – Zľavové kupóny

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. decembra 2019

Hľadáte voucher, zľavové kódy na Tescoma, Tescoma zľava?

Tescoma.sk je internetový obchod, ktorý predáva kvalitné kuchynské potreby na varenie, pečenie, grilovanie, krájanie a ďalšie kuchynské náradie a pomôcky do kuchyne, ktoré ocenia všetky gazdinky a kuchárky. Využite zľavový kupón tescoma alebo tescoma zľavový kód na hrnce, panvice, riad, nože, mlynčeky, mixéry, misy, kuchynské váhy, príbory, plechy, formy, poháre, súpravy riadu alebo tlakové hrnce. Každá akcia alebo zľava sa tu určite vyplatí.


Ak máte záujem o zľavový kupón na tescoma.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál tescoma.sk. Zľava je vo výške 4,8% + ako bonus dostanete 5€.

Návod na uplatnenie – Tescoma zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/tescoma ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod tescoma.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku tescoma.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke tescoma.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (zľavový kupón tescoma.sk)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, tpd.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, gymbeam.sk, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, trikator.sk, pilulka.sk, mall.cz, footshop.sk, hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

tescoma_zľava_zlavovy kod tescoma zlavove kupony - 20%
Zľavy až - 20% na kuchynské potreby v Tescoma
V eshope Tescoma nájdete zľavy až do - 20% na vybrané kuchynské potreby.
V eshope Tescoma nájdete zľavy až do - 20% na vybrané kuchynské potreby. Show Less

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.

zlava tescoma zlava, tesoma zlavy, zlavovy kupón tescoma

zlavovy kod tescoma – zlavove kody tescoma – tescoma zlavove kupony – tescoma kupony

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli