Ako Profitovať ešte viac s Lyoness

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

V článku Zarábajte s Lyoness cashback world sme si vysvetlili základ ako môžete získať okamžite peniaze späť z každého Vášho nákupu. Lyoness však ponúka oveľa väčšie možnosti. Tu si teraz vysvetlíme ako viete profitovať viac z toho keď o Lyoness poviete ľudom okolo seba. To znamená že ak pod svojim účtom zaregistrujete nového lyoness člena – môže to byť aj Vaša rodina a priatelia, tak budete profitovať aj s ich nákupov. Funguje to tak, že dovtedy dokým budú Vami zaregitrovaný Lyoness členovia nakupovať cez Lyoness (najnovšie Cashback world), dovtedy budete Vy dostávať 0,5 % z hodnoty ich nákupu. Vysvetím to na príklade:

Aby to bolo ešte zaujímavejšie bonus 0,5 % z hodnoty nákupu budete dostávať aj za nákupy ľudí ktorých registrujú ľudia ktorých ste zaregistrovali vy.

Tu už začína byť Lyoness výrazne zaujímavejší a ak by sme si urobili modelový príklad v ktorom vy odporučíte Lyoness piatimľudom, ktorý Lyoness odporučia piatim ďalším.

V tomto ideálnom prípade bude pod Vami registrovaných 30 Lyoness členov. Ak by každý z nich cez Lyoness cashback world mesačne nakúpil akoukoľvek formou tovar, alebo služby za 200 EUR. Túto cenu môžete ľahko získať za platby za benzín, alebo nákup potravín v obchodoch Tesco. Znamenalo by to, že by ste vy na Váš Lyoness účet automaticky dostali

30 členov X 200 EUR X 0,5 %

=

30 EUR mesačne za 5 odporúčaní

Samozrejme, že výška Vášho pasívneho príjmu záleží hlavne od toho ako nových členov Lyoness naučíte nakupovať cez Lyoness Cashback world. Ja mám cez Lyoness zaregistrovanú aj elektrinu a plyn a dostávam späť peniaze z každej platby automaticky.

Máte záujem o registráciu? Vyplňte formulár a obratom obdržíte pozvánku.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli