Bigbrands zľava

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

bigbrands zľava
Doprava zdarma
Získajte dopravu zdarma na nákup na Bigbrands a využite zľavy až do výšky 70%.
Získajte dopravu zdarma na nákup na Bigbrands a využite zľavy až do výšky 70%. Show Less

BigBrands je ďalší z obchodov, ktoré potešia hlavne fanúšikov módy. Dámska móda, pánska móda, detské oblečenie, kozmetika, a dokonca aj doplnky do domácnosti. To všetko vám BigBrands ponúka. Ak čokoľvek z vymenovaných kategórií potrebujete, neváhajte využiť BigBrands zľavu a objednať si požadovaný tovar. Nie je to ale klasický e-shop, ktorý funguje tak, že máte na výber produkty a tie nakupujete za rôzne ceny. BigBrands ponúka veľmi lákavý spôsob nákupov, ktorý nazývajú „kampane“. Samozrejme, nájdete aj možnosť nakupovať tradičným spôsobom.


Kampane

To, čím sa BigBrands odlišuje od ostatných obchodov, je práve spôsob ako ponúkajú zákazníkom tovar. Môžete nakupovať klasicky, teda tak, že si vyberiete tovar z bežnej ponuky a kúpite si ho. Druhou možnosťou je využiť „kampane“, ktoré BigBrands ponúka. Sú to akcie, ktoré vždy na pár dní prinesú obrovské zľavy na vybranú skupinu tovaru z ich e-shopu. Trvajú okolo troch dní a tovar, ktorý zahŕňajú je obmedzený množstvom. Preto ak niečo chcete kúpiť, musíte sa poponáhľať. Zľavy sú naozaj silnou motiváciou, keďže sa dokážu vyšplhať až na 80% a viac. Je to síce o dosť viac ako BigBrands zľava z tohto článku, ale v kampaniach nájdete iba vybraný tovar. Ak si teda nevyberiete z nich, môžete BingBrands zľavu využiť na oblečenie, ktoré nebolo zaradené do kampane. Kampane sa objavujú v niekoľkých typoch. Jedným je „Všetko za…“, kedy môžete vybrané kusy oblečenia alebo doplnkov kúpiť za jednu, určenú cenu. Druhý typ je „Ceny od…“, čo vám ukáže najnižšiu ceny nejakého produktu z kampane. Nakoniec sa môžete stretnúť s kampaňou „Zľavy do…“, ktorá je zameraná hlavne na výšku ponúkaných zliav, alebo ešte s kampaňou, ktorá vám prezradí len o aký druh tovaru sa v nej jedná.


Doprava a platba

Doprava a platba sú riešené podobne, ako to uvidíte aj u iných e-shopov. Pri objednávke si môžete zvoliť druh dopravy, na výber sú dva. Jedna možnosť je nechať si balík doručiť Slovenskou poštou. Táto voľba vás bude stáť 4,99€. Môžete využiť aj kuriérsku službu, ktorá vám balík doručí za rovnakú cenu presne na požadované miesto. Treba ale dodať, že pri nákupe nad 74€ sa vám cena dopravy odpočíta. Ak teda nedosahuje váš nákup túto sumu, spojte sa s niekým, kto tiež hľadá kvalitné oblečenie za nízke ceny a celý nákup bude ešte lacnejší. Platba sa dá realizovať tromi spôsobmi. Ak si zvolíte možnosť dobierky, zaplatíte v hotovosti pri preberaní balíku a priplatíte si 1,99€. Ďalšie možnosti sú platba kartou, alebo platba z účtu. Tieto dve sú zadarmo, čo z nich robí celkom výhodné možnosti. Pridajte si k tomu BigBrands zľavu a dostanete veľmi výhodný nákup.


Vrátenie tovaru

ako ušetriť peniaze

K starostlivosti o zákazníka patrí aj zabezpečenie vrátenia tovaru, lebo nie vždy sa trafí správna veľkosť. BigBrands je e-shop, ktorý na to samozrejme myslel a zariadil to tak, aby sa dal jednoducho vrátiť. Zákazník má možnosť poslať objednávku naspäť do 14 dní od doručenia. Je to celkom jednoduché, stačí na balík nalepiť etiketu Slovenskej pošty, ktorú v ňom nájdete priloženú. Treba tam dopísať požadované údaje o odosielateľovi, vyplniť podací lístok a priložiť aj vyplnený formulár o vrátení tovaru. Ten si môžete stiahnuť na stránke BigBrands. Peniaze vám spoločnosť vráti najneskôr do dvoch týždňov od odoslania balíku. Ale vracať balík sa nie vždy oplatí, lebo v tom prípade nebude efektívne využitá vaša BigBrands zľava a to je škoda. Avšak ak máte dobrý dôvod na vrátenie, ako napríklad nesediaca veľkosť, alebo že vám došiel iný tovar ako ste si objednali, je to rozumné riešenie.


Prístup k BigBrands zľave máte, takže vám už nič nebráni v nákupe na tomto e-shope s výborným oblečením a rôznymi inými doplnkami. O spokojnosti s obchodom vám dosť môže povedať napríklad to, že na portáli Heureka.sk ho 92% zákazníkov odporúča. Takže nákup v obchode s označením „Overené zákazníkmi“ vás takmer určite nesklame.


Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli