Booking zľava – Promo kód Booking

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Ak sa chystáte na dovolenku a zháňate ubytovanie, ponúkam Vám jednoduchý návod, ako získať lacnejšie ubytovanie na stránke Booking.com

Booking.com prestal ponúkať zľavové kódy a preto sú momentálne tri možnosti ako ušetriť na ubytovaní:


zoznam obchodov tipli.sk

Získajte 4% zľavu z ceny nákupu + 5€ na akýkoľvek nákup na Booking-u – využite Tipli.sk.

zlavy na pobyty

Využite zľavomat s 5% zľavou na akýkoľvek nákup.

ubytovanie zlavy

Využite Airbnb a získajte zľavu 39€ na prvé ubytovanie.


Zľavový kód Booking (získajte 4% zľavu z ceny nákupu + 5€):

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/booking/odporucanie ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€. Za to, že Vás odporučím, dostanem fin. odmenu aj ja.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Booking.com
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Booking.com.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Booking.com, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (booking voucher)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, tescoma.sk, pilulka.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

Vysvetlenie v skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojnýBooking.com


Prečo sa Booking oplatí?

Jedným z dôvodov prečo využívať služby Booking-u je obrovský výber. Okrem toho ale ponúkajú aj niekoľko iných, veľmi zaujímavých ponúk. Najviac z nich vyniká asi ich vyrovnanie rozdielu ceny. Spočíva v tom, že ak nájdete na inej stránke to isté ubytovanie, ale za nižšiu cenu, Booking rozdiel týchto cien vyrovná. Máte teda istotu, že u nich rezervujete ubytovanie za najnižšiu možnú cenu. Ak by sa tak aj náhodou nestalo, stačí napísať do Bookingu a oni Vám poskytnú ubytovanie za najnižšiu cenu na trhu. V kombinácií s Booking zľavovými kupónmi, ktoré sú popísané vyššie, sa tak dá vybaviť celkom prijateľná cena. Výborné z pohľadu zákazníka je aj to, že Booking si neúčtuje žiadne dodatočné poplatky. Takže neplatíte nič naviac za samotnú rezerváciu a často je možné aj bezplatné zrušenie objednávky.

Nezabudnite, že pri cestovaní môžete ušetriť aj na bankových poplatkoch. Viac sa dočítate v článku: Ako získať účet bez poplatkov?


Hľadáte zľavu, promo kód, kupón, cashback, voucher alebo Booking zľava?

zľavy a zľavové kupóny

Booking.com je svetový líder v online rezerváciách ubytovania. Aj preto sa Vám Booking zľava môže naozaj zísť. Plánujete dovolenku alebo predĺžený víkend a desí vás predstava zháňania ubytovania, porovnávania veľkostí izieb a cien? Nezúfajte, Booking.com je tu presne pre vás! Tento online rezervačný systém vám podľa lokality, počtu ľudí (aj domácich maznáčikov), termínov a typu ubytovania ponúkne tie najlepšie a najlacnejšie varianty.


Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentáru a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch Prípadne využite zľavu na Airbnb.


promo kod booking zlava, voucher booking voucher, booking zlavovy kupon, booking zlavove kupony, booking zlavovy kupon, booking zlavove kupony, zlava booking, booking com voucher, booking promo kod, promo kod booking, zlavovy kod booking zlavovy kod, zlavove kody booking zlavove kody,

Užitočné zľavy na Booking môžete získať aj na stránke zlavovekody.sk

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 1 Priemerne: 1]

Pridaj komentár

tipli