Zľavy na pobyty – Ubytovanie zľavy

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. marca 2020

Máte už vybratú dovolenku a chceli by ste využiť zľavy na pobyty? Zaujímam sa o možnosti ako ušetriť pri nakupovaní na internete a našiel som možnosť ako ušetriť aj pri ubytovaní. Ubytovanie so zľavou sa týka či už ubytovania na Slovensku alebo kdekoľvek v zahraničí.

Aké zľavy na pobyty / ubytovanie so zľavou existujú?

Existujú tri možnosti ako ušetriť. V prvom rade si nájdite ubytovanie. Ak ho už máte vybraté, postupujte podľa možností nižšie. Ak nie, tak si prezrite v tabuľke aké zľavy na pobyty ponúkajú jednotlivé spoločnosti a vyberte si tú, ktorá sa vám najviac páči.

Booking Airbnb Zľavové portály
zľavové pobyty
ubytovanie_zlavy
zlavy na pobyty
Zľava 13,5€ alebo zľava 3,6% Zľava 25€ Zľava 3%
Viac sa dozviete v článku:

 

Zľavový kód na Booking

Viac sa dozviete v článku:

 

Zľavový kód na Airbnb

Viac sa dozviete v článku:

 

Zľavy na pobyty

Čo je Booking.com?

zľavové pobyty

Booking je stránka, na ktorej nájdete ubytovanie v hosteloch, hoteloch a penziónoch po celom svete. Nejde len o vyhľadávač, ale ubytovanie si na tejto stránke samozrejme aj rezervujete, prípadne rovno zaplatíte.

Čo je Airbnb?

ubytovanie zlavy

Airbnb je služba, ktorá cez internet sprostredkúva ubytovanie v súkromných bytoch a domoch, prišla už aj k nám. Funguje podobne ako taxikárska aplikácia Uber. Každé ubytovanie je 100% autentické a úplne iné ako ostatné.

Na akých zľavových portáloch máte zľavu?

zlavy na pobyty

Zľava na pobyty vo výške 3% sa týka týchto zľavových portálov: Zľavadna.sk, Boomer.sk, Cenynadne.sk, Morezliav.sk, Čertovskézľavy.sk, Zamenej.sk, Zľavomax.sk, 123zľavy.sk, Megazľava.sk, Primazľavy.sk, Zľavodom.sk, Zľavoking.sk. Ak ste teda našli pobyt na akomkoľvek zľavovom portály, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že ho najdete aj na jednom z vyššie spomínaných…

Nemáte čas. Nemáte peniaze. Deti sú ešte malé. Nemáte rádi teplo… je čas skončiť s výhovorkami a začať žiť! Veď cestovanie je to tá jediná vec, ktorú keď si kúpite, vás spraví bohatším! Ak ste s dovolenkou doteraz váhali, dúfam, že po prečítaní týchto možností už nebudete mať žiadne výhovorky… Myslím, že pri dovolenke, ktorá vačšinou lacná záležitosť nie je, môžete parádne ušetriť jednou z vyššie uvedených možností.


O Booking.com

Možno hľadáte ubytovanie na dovolenku, možno len plánujete stráviť jednu noc v nejakom hoteli kvôli služobnej ceste. V každom prípade asi bude chcieť bývať za čo najnižšiu cenu. Jedna možnosť je využiť zľavu na pobyt. Druhá možnosť je pozrieť si všetky ponuky ubytovania v okolí miesta kde sa chcete ubytovať a zistiť čo je pre vás najvýhodnejšie. Samozrejme, vy máte ešte jednu možnosť – skombinovať zľavu s perfektným prehľadom o všetkých ponukách s ubytovaním. Booking je spoločnosť, ktorej išlo práve o zjednodušenie cestovania a spoznávania sveta. Rozhodli sa pomáhať tým, že na jednej stránke zákazníkovi ukážu obrovské množstvo hotelov, penziónov, apartmánov a iných možností bývania. Výsledkom je, že dnes si môžete cez ich stránku alebo aplikáciu objednávať z viac ako 29 miliónov ubytovacích jednotiek v 231 krajinách sveta. Nájdete u nich všetko od dovolenkových domov až po iglu alebo domy v stromoch.

zlavove pobyty


Výhody Bookingu

Asi najväčšou výhodou Booking.com je to, že okrem ubytovania si cez nich môžete objednať letenky a dokonca aj prenajať auto. Letenky sa dajú celkom pohodlne objednať aj cez iné stránky, ale pri autách je to už trochu zložitejšie. Booking vám v tomto ušetrí čas pri príchode do vašej destinácie. Požičanie auta môže trvať celkom dlho, lebo často treba podpisovať veľa papierov, platiť zálohu a podobne. Cez Booking si auto objednáte dopredu a po príchode už v požičovni iba ukážete potvrdenie a môžete odísť.

Možno sa to nezdá, ale sú to práve takéto maličkosti, ktoré vám z dovolenky urobia oveľa krajší zážitok. Taktiež treba pri Bookingu spomenúť ich ochotu voči zákazníkom. Zamestnanci tejto spoločnosti sú vám stále k dispozícii, takže s nimi môžete okamžite riešiť všetky problémy. A keď už sa na ubytovaní snažíte ušetriť každé možné euro, určite vás poteší vyrovnávanie rozdielu v prípade, že nájdete rovnakú ponuku za nižšiu cenu.


O Airbnb

airbnb zlava

Spôsob ubytovania nazývaný BnB (Bed and Breakfast) je v poslednej dobe obľúbený hlavne medzi mladými ľuďmi. Je to možnosť ako spoznávať veľa nových ľudí, lebo sa k niekomu doslova nasťahujete a bývate v jeho dome. Možno si hovoríte, že to znie ako celkom nebezpečný spôsob bývania – a práve preto vzniklo Airbnb. Vďaka tejto stránke sa nemusíte báť, že by ste sa ubytovali u niekoho, kto je nebezpečný, lebo si pri všetkých ponukách viete nájsť hodnotenia predošlých zákazníkov.

Je možné si tu vybrať aj ponuky, kde si objednáte celý byt pre seba, ale nájdete tu aj také, kde dostanete jednu posteľ a izbu budete zdieľať s ešte niekym iným. To, aké ubytovanie si na Airbnb vyberiete, je len na vás a hranici vašej tolerancie. Treba ale pamätať na to, že na Slovensku ešte Airbnb nie je celkom rozšírené. Ich služby budete vedieť viac využiť v zahraničí, hlavne v Amerike, odkiaľ táto spoločnosť pochádza. Ak si potrpíte na pokojné bývanie a vysokú kvalitu služieb, radšej sa držte pri Booking.com.


Výhody Airbnb

Podobne ako pri Bookingu, aj Airbnb sa snaží urobiť všetko pre pohodlie a bezpečie zákazníkov. Preto vyvinuli systém, ktorý hosťom, ale aj hostiteľom zaručí bezpečie a tým zážitok z bývania vylepší. Pri ponukách, ktoré už niekto využil, je jednoduché povedať, aká je úroveň ubytovania, ktoré daný človek poskytuje. Avšak pri nových ponukách sa využíva Airbnb Risk scoring, čo je systém, ktorý predpovedá riziko u daného hostiteľa. Funguje na základe dát, ktoré sa zbierali odkedy spoločnosť vznikla. Vďaka tomu sa budete môcť pripraviť pre prípad, že by sa niečo pokazilo.

Ak by sa ale niečo pokazilo, Airbnb ponúka podporu pre zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže sa na nich môžete vždy obrátiť. Ďalšou výhodou sú nižšie ceny, lebo platíte len za to, čo naozaj potrebujete. A pokiaľ budete všetko vybavovať len cez ich webstránku alebo aplikáciu, máte istotu že vás nikto neokradne a dostanete všetko, za čo si zaplatíte. Tento systém je výhodný rovnako pre hosťa, ako pre hostiteľa, ktorý má na druhej strane zaručené, že za poskytovanie svojich priestorov naozaj dostane peniaze.


O zľavových portáloch

Zľavové portály väčšinou fungujú trochu inak ako vyššie spomínané stránky, ale dôležité je, že cez ne tiež dokážete ušetriť. Rozdiel spočíva v tom, že zľavy na pobyty tu často majú stanovené trvanie a počet osôb, takže si nemôžete zvoliť vlastné požiadavky. Nie je to ale veľkým problémom, lebo možností na výber je naozaj veľké množstvo. Zľavových portálov máme na Slovensku celkom veľa, čo vám zaručí široký výber z pobytov v rôznych destináciách. Dokonca existujú aj zľavové portály špeciálne zamerané na cestovanie. Príkladom je Zľavoking.sk, kde pri väčšine ponúk nájdete aj viacero možností čo sa týka trvania alebo počtu osôb. Ich cieľom bolo tiež zjednodušenie cestovania a spoznávania sveta, ale namiesto zbierania ponúk na ubytovanie sa zamerali na celé pobyty.

Výhodou zľavových portálov je to, že si môžete za dobré ceny kúpiť pobyty, kde neplatíte len za ubytovanie, ale aj za sprievodcu, ktorý vás zoberie na výlety. Niekomu viac vyhovuje, keď môže na dovolenke navštevovať rôzne pamiatky a atrakcie, o ktorých mu sprievodca môže aj povedať nejaké zaujímavosti. Ak teda máte záujem o poznávacie zájazdy, kde si okrem oddychu užijete aj trochu turistiky a kultúry, zľavové portály vám s výberom ochotne pomôžu.


zľavy a zľavové kupóny

Ako môžete vidieť, dnes sa dá ubytovanie zabezpečiť rôznymi spôsobmi. Je len na vás, aké hranice si stanovíte a podľa toho si môžete vyberať s obrovského množstva ponúk. Zľavy na pobyty vám zaručia dostupnejšiu cenu, takže okrem zážitkov budete mať radosť aj z ušetrených peňazí. Pre ľudí, ktorí hľadajú niečo dobrodružnejšie bude zaujímavejšie ubytovanie ponúkané na Airbnb. Naopak tí, čo si chcú užiť pohodu v hoteli plnom služieb, ocenia zľavový kód na Booking. A ľudia, ktorí radi skúšajú zo všetkého niečo, si môžu vybrať zo zájazdov ponúkaných na zľavových portáloch.

zľavy na pobyty, pobyty so zlavou, zlavy na pobyty, cestovanie zlava, zlavove pobyty, zlavy pobyty pri mori, pobyty na slovensku, zlavy sme pobyty, zlavy pobyty wellness, zlavy pobyty pre dvoch, zlavy pobyty s detmi, zlavy na dovolenky na slovensku, zlavomat pobyty pri mori

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli