Butikovo zľava

Posledná aktualizácia článku prebehla: 16. novembra 2019

No coupons found.

Ak ste nevužili úvodnú zľavu, môžete využiť zľavu je vo výške 5%+ ako bonus dostanete 4€.

Návod na uplatnenie – Butikovo zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-butikovo ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod butikovo.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku butikovo.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke butikovo.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Butikovo je jeden z moderných e-shopov, ktorý sa zameriava hlavne na dámsku módu. Ich ponuka je stále plná najnovších módnych trendov, ktoré si môžete kupovať aj s Butikovo zľavou. Odkedy začnete nakupovať v tomto internetovom obchode, bude vaše oblečenie vždy oproti ostatným niečim zaujímavé. Ak hľadáte nejaké oblečenie, či už preto že ho potrebujete, alebo sa len chcete potešiť nákupom, Butikovo zľava je vám stále k dispozícii.


Moderný a prehľadný e-shop

Ak tiež nemáte radi obchody, kde sa z úvodnej stránky musíte dlho preklikávať cez rôzne zoznamy a kategórie k produktu ktorý chcete, Butikovo vás určite poteší. Ich e-shop je veľmi prehľadný a nakupuje sa na ňom nielen rýchlo, ale aj pohodlne. Ponuka je rozdelená do niekoľkých skupín podľa typu oblečenia, takže vám stačí iba raz kliknúť a už vyberáte z toho, čo si chcete vybrať. Po otvorení kategórie si zvolíte veľkosť, farbu a už máte výber zúžený len na požadované oblečenie. Ak by ste chceli niečo z najnovších kúskov, ktoré na stránke sú, je pre vás pripravená aj kategória Novinky. Butikovo zľava platí samozrejme aj na nový tovar v ponuke. A keď je vašim cieľom hlavne ušetriť na oblečení, určite si pozrite kategóriu Výpredaj. Nájdete tam oblečenie s 20-50% zľavami.


Služby pre zákazníkov

Butikovo sa snaží vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom, lebo vedia, že šťastný zákazník je základom úspešného obchodu. Butikovo zľava je jedna vec, ktorá vás určite na nákupe v ich obchode poteší. Ale keď k tomu pridáte aj rôzne služby naviac, dostanete naozaj príjemný nákup. Pri nákupoch cez internet sa niekedy stane, že netrafíte veľkosť, alebo sa vám farba oblečenia naživo nepáči tak, ako vyzerala na obrázku. Preto aj tento e-shop ponúka možnosť vrátenia tovaru. Máte na to presne 14 dní od prebratia objednávky, čo je dostatok času na vyskúšanie nových vecí. Tiež sa môže stať, že sa vám z nejakého dôvodu nedarí objednať cez e-shop, alebo sa len chcete opýtať na niečo ohľadne tovaru. Butikovo je vám k dispozícii v pracovné dni od 9:00 do 15:00 na telefónnom čísle, ktoré nájdete na ich stránke. Taktiež ich môžete kontaktovať na emailovej adrese.


Butikovo zľavy

Okrem zľavneného tovaru vo výpredaji máte ešte niekoľko možností, ako na Butikovo.sk nakupovať lacnejšie. Samozrejme môžete využiť Butikovo zľavu z tejto stránky, ktorá vám už aj tak výhodné ceny ešte zníži. V prípade že na ich internetovom obchode plánujete nakupovať častejšie, môžete získať ešte viac zliav v newsletteri. Stačí na ich stránke zadať do určenej kolónky svoju mailovú adresu a čakať na zľavy. Práve vďaka nim dokážete kúpiť tak kvalitné oblečenie za výborné ceny. A nezabúdajte, že aj na tomto e-shope môžete využiť dopravu zadarmo. Stačí nakúpiť tovar v hodnote viac ako 80€ a za dopravu nebudete musieť nič platiť.


Návod na údržbu

Často sa môže stať, že si kúpite cez internet oblečenie, príde vám domov a nie ste si istí ako ho môžete prať, žehliť, či znesie sušičku alebo aký prací prostriedok použiť. Butikovo má na podobné situácie veľmi jednoduché riešenie. Celú jednu podstránku e-shopu venovali práve podrobnému návodu na pranie, používanie a údržbu oblečenia z ich obchodu. Ak si teda neviete s niečim poradiť, stačí si otvoriť ich web a nájsť problém, ktorý máte. Okrem toho môžete aj na takéto otázky využiť ich telefónne číslo, na ktorom vám niekto určite ochotne poradí. Od obchodu je to veľmi milý krok, lebo mnoho zákazníkov si oblečenie práve nesprávnou údržbou a nosením zbytočne rýchlo zničí. Butikovo sa takýmto problémom snaží vyhnúť, lebo vedia že keď si niečo kúpite, chcete aby to vydržalo čo najdlhšie. A vďaka správnemu postupu pri používaní a čistení ich tovaru si môžete dlhšie užívať jeho prvotriednu kvalitu a vzhľad.


Ak sa vám Butikovo zľava páči, ale nechcete ju teraz využiť na oblečenie, majú v ponuke aj niektoré módne doplnky. Tieto doplnky vám pomôžu doladiť detaily outfitu tak, aby každá časť vyzerala bezchybne, štýlovo a zaujímavo. Keď teda budete chcieť akékoľvek dámske oblečenie, či už pre seba alebo ako darček, Butikovo vám ponúkne kvalitné možnosti za výborné ceny.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pridaj komentár

tipli