Iberia voucher

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Hľadáte Iberia voucher, zľavový kód na Iberia?

Naplánujte si dovolenku– s celou rodinou na hory do Álp, s partnerom na romantický víkend do Paríža alebo s partiou priateľov k moru do Chorvátska. Iberia vám s tým pomôže. Jednoducho si zvolíte spôsob, akým sa kam chcete dostať, destináciu, termín a či chcete doporučiť aj hotel a už len vyberajte z obrovského množstva ponúk po celom svete a využite pri tom zľavu.

Ak máte záujem o zľavu na iberia.com, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál iberia.com. Zľava je vo výške 0,9%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


 

Zľavový kód Iberia alebo ako uplatniť zľavový kupón na Iberia?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: tipli.sk/odporucanie-bonus ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod iberia.com.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku iberia.com.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Iberia.com, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

 

Prečo to takto funguje (Iberia voucher)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, iberia.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, okey.sk, vueling.com insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Neváhajte a využite jedinečnú šancu – Zľavové kódy Iberia.com!

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli