Pilulka zľavový kód – Zľava pilulka.sk

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Pilulka je online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR. Ponúka aj rozvoz liekov a kozmetických prípravkov expresným kuriérom až k Vám domov.

Ponúka voľno predajné lieky. vitamíny, čaje, výživové doplnky, doplnky stravy, lekárenský tovar, zdravotné pomôcky. Využite zľavový kupón alebo kód Pilulka a lieky bez predpisu, zdravotnícky materiál, kozmetika, drogéria, testy, opaľovacie prípravky, ortopedické pomôcky, detská výživa, plienky, kojenecké mlieka a ďalšie produkty pre deti vás vyjdu lacnejšie. Sledujte akcie a výpredaj a ušetríte ešte viac. Využite aj pilulka zľavový kód!

Ak máte záujem o zľavu na pilulka.sk tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál pilulka.sk. Zľava je vo výške 3%+ ako bonus dostanete 5€.

dna

Návod na uplatnenie – zľavový kód pilulka sk:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/pilulka-odporucanie ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Pilulka.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Pilukla.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Pilulka.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (pilulka zľava)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, zoot.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk tescoma.sk, bata.sk pilulka.sk a mnohoďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentáru a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


O pilulka.sk

Všetci poznáme ten nepríjemný pocit, keď dostaneme nejakú chorobu a jediné na čo máme silu je ležať v posteli. Nikto nie je šťastný keď je chorý a všetci sa chorobám snažíme vyhnúť a liečiť ich. Preto sa lieky stávajú našimi najbližšími pomocníkmi vo chvíľach, keď náš organizmus nezvláda boj proti baktériám a vírusom. Avšak cesta do lekárne môže byť s teplotou a vysileným telom náročná, pre niekoho až nemožná. Nie je preto lepšie mať pilulka zľavový kód pripravený vopred?
Pilulka.sk je internetová lekáreň, ktorá vznikla práve pre tieto situácie. Chorým ľuďom pomáhajú už od roku 2013. Okrem liekov tu ale nájdete aj kozmetiku a iný tovar súvisiaci so zdravím a starostlivosťou o telo. Na všetky tieto produkty môžete využiť pilulka zľavový kód. Zdravý človek si možno povie, že online lekáreň je celkom zbytočný nápad, veď bežné lekárne sú v meste na každom kroku. Ale v momente ako ochorie, bude vďačný za to, že nebude musieť prekročiť prah svojho domu a všetky potrebné lieky mu niekto dovezie.


Výhody nákupu cez pilulka.sk

Okrem toho, že môžete využiť zľavový kód pilulka a že nebudete musieť ísť do lekárne osobne, má nákup cez túto internetovú lekáreň niekoľko ďalších výhod. Na výber máte z viac ako desiatich spôsobov platby, čo chorému človeku tiež dokáže uľahčiť život. Nemusíte riešiť či máte hotovosť, lebo bez problémov zaplatíte kartou. Alebo ak máte práve nefunkčnú kartu, nebude to vadiť, lebo si vyberiete iný spôsob platby. Ľudí, ktorí nechcú platiť za dovoz priamo k nim domov, určite poteší že pilulka.sk sa snaží pokryť celé Slovensko odbernými miestami, kde si zákazníci môžu sami zobrať tovar, ktorý si objednali. Naopak tí, ktorí sú práve chorí alebo nemajú čas môžu na dovoz zavolať kuriéra. A keďže v pilulka.sk vedia, že chcete mať svoje lieky a kozmetiku čo najskôr, snažia sa objednávky doručovať tak rýchlo, ako to ide.


Možnosti dopravy a platby

Zákazník si môže vyberať z niekoľkých spôsobov dopravy aj platby, takže si každý môže nakombinovať také doručenie, aké mu práve vyhovuje. V Bratislave si pilulka.sk zariadila svoj vlastný rozvoz. Ak si necháte tovar doručiť Pilulka autom, stačí že nakúpite nad 9,90€ a máte dopravu zadarmo. Bohužiaľ, pri tomto spôsobe dopravy nemôžete platiť hotovosťou. Ak nebývate v Bratislave a chcete si tovar nechať doviezť kuriérom, zabezpečí to buď Slovenská pošta, alebo spoločnosť GLS. Tu ale musíte nakúpiť nad 29,90€ aby ste mali dopravu zadarmo. Cena je v oboch prípadoch 3€ a v prípade dobierky sa pripočíta ešte jedno euro. Pri osobnom odbere máte na výber medzi spoločnosťou Zásielkovňa a Slovenskou poštou. Pri oboch opäť platí, že nad 29,90€ je doprava zadarmo, ale ak túto hranicu neprekročíte, Zásielkovňa vás vyjde o euro lacnejšie ako pošta. Pri dobierke je aj tu cena o euro vyššia.

Ako zaplatíte si tiež môžete vybrať z niekoľkých možností. Asi najznámejšia je platba na dobierku, ale treba myslieť na to, že tento spôsob platby vám cenu za dopravu zvýši o jedno euro. Zaplatiť môžete aj bankovým prevodom. Číslo účtu a iné dôležité informácie nájdete na ich webstránke. V poslednej dobe si zákazníci obľúbili platbu kartou, takže pilulka.sk ponúka aj túto možnosť. Celý proces platby je šifrovaný a kvalitne zabezpečený. Ďalej sú možnosti platby prostredníctvom benefitných programov pre zamestnancov, ale v tom prípade sa nedajú využiť zľavové kupóny alebo zľavový kód pilulka.


Vernostný program

zľavy a zľavové kupóny

Ako pozornosť pre zákazníka si aj táto spoločnosť založila svoj vernostný program. Stačí sa zaregistrovať na ich stránke a začať využívať výhody tohto programu. Funguje na základe zbierania kreditov, ktoré môžete pri následujúcich nákupoch využiť. Body získavate za takmer všetko, čo si na e-shope kúpite. Na účet sa vám pripisujú automaticky a ich počet zistíte po prihlásení sa do svojho pilulka účtu. Tiež vám budú chodiť informačné e-maily keď vám nejaké body pribudnú alebo ak ich využijete. Pri nákupe môžete v košíku uplatniť svoje body a získať tak zľavu na nákup. Táto zľava môže byť maximálne 10% hodnoty nákupu a systém vám povolí využiť kredity v počte násobkov 100. Aby ste mali predstavu o ich hodnote, 100 kreditov vám ponúka zľavu v hodnote jedného eura. Okrem nakupovania tovaru môžete kredity získať napríklad aj prihlásením sa na odber newsletteru, alebo vložením nejakého príspevku (komentár, hodnotenie…) na stránku.


Výber liekov podľa problémov

Pilulka sa snaží svojim zákazníkom pomôcť najviac ako to ide. Preto na ich stránke nájdete časť „Trápi ma“, kde si viete nájsť vhodný liek na svoje zdravotné problémy. Máte tam podľa abecedy zoradený zoznam rôznych chorôb a problémov. Po kliknutí na jeden z nich sa vám zobrazí výber liekov, ktoré vám vedia najlepšie pomôcť. Napríklad ak máte problémy s imunitou, kliknete si na odkaz „Imunita“ a ten vás presmeruje na stránku s liekmi. Tam vám ukáže napríklad Celaskon, ktorý vám dodá vitamín C a imunita sa tým zlepší. Okrem toho pilulka.sk poskytuje aj odbornú pomoc s výberom cez e-mail alebo telefón. Spôsoby, ako ich kontaktovať nájdete na stránke obchodu. Takže ak máte nejaké otázky alebo nejasnosti, radšej zavolajte, napíšte a všetko vám vysvetlia ľudia, ktorí sa v liekoch a zdraví vyznajú.


Zarobte si odporučením

zľavové kupóny

Pilulka vás odmení aj za to, ak im budete robiť určitú formu reklamy. Funguje to jednoducho. Stačí, že sa zaregistrujete, pôjdete do „Odporuč a zarábaj“ a necháte si vygenerovať svoj odkaz. Ten následne pošlete nejakému kamarátovi. Ak sa on dostane na obchod cez ten odkaz a nakúpi si, obchod vás odmení za prilákanie nového zákazníka. Odmenu dostanete vo forme kreditov, presne 250 kreditov. Keď si zoberiete, že jediné čo musíte urobiť je poslať kamarátovi správu s odkazom a získate za to 2,5€, myslím že je to celkom výhodná ponuka.


Lieky, kozmetika a rôzne potreby na starostlivosť o telo sa stali každodennou súčasťou našich životov. Míňame za ne celkom veľa peňazí, takže zľavový kód pilulka sa asi bude hodiť každému. Využijete ho jednoducho a to sa za zľavu 3% s bonusom 5€ určite oplatí. Ak budete cez tento obchod nakupovať častejšie, založte si u nich účet a využívajte aj výhody vernostného programu. Tiež vám to dokáže ušetriť nejaké peniaze, tak prečo to nevyužiť.

Ak ste náhodou nenašli to čo potrebujete, môžete vyskúšať aj iné online obchody ako Pilulka24 alebo Dr. Max.


Pozrite si ako funguje Tipli:


Využite zľavový kód na pilulka, pilulka zlava, pilulka zlavovy kod.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli