Alza zľavový kupón – zľavový kód

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Alza zľavový kupón - 50%
Zľava až 50% na elektroniku na alza.sk
Televízory, fotoaparáty, GPS navigácie a iná elektronika so zľavou až 50% na...Show More
Televízory, fotoaparáty, GPS navigácie a iná elektronika so zľavou až 50% na alza.sk. Show Less
Alza zľavový kupón
Doprava zdarma
Doprava zdarma na nákup na 40€
Doprava zdarma na nákup na 40€ Show Less
Alza zľavový kupón - 90%
Zľava do výšky 90%
Využite tento zľavový kód na alza.sk a užívajte si zľavu.
Využite tento zľavový kód na alza.sk a užívajte si zľavu. Show Less
Alza zľavový kupón - 40%
Zľava na iPhone až 40%
Alza zľavový kupón na iPhone
Alza zľavový kupón na iPhone Show Less
Alza zľavový kupón - 60%
Zľava až 60% na notebooky
Získajte zľavový kupón na nákup notebookov na alza.sk. Zľavu získate prekliknutím...Show More
Získajte zľavový kupón na nákup notebookov na alza.sk. Zľavu získate prekliknutím sa na ponuky s touto zľavou. Show Less

Obchod Alza.sk

Alza.sk je pravdepodobne najväčší obchod s počítačmi a elektronikou na Slovensku. Momentálne má 9 predajní a veľký showroom v Bratislave, v ktorých ponúka elektroniku ako PC zostavy, notebooky, monitory, tlačiarne, PDA, softvér, MP3, digitálne foto-video herné konzoly a mnoho ďalšieho. V poslednej dobe pridal do svojho portfólia aj ďalšie produkty ako parfumy, hračky, kozmetiku, drogériu, hodinky a zároveň aj hobby tovar predovšetkým pre domácnosť a záhradu a športové náčinie. Všetky tieto produkty sú na sklade pripravené k odoslaniu! Využite naše Alza zľavy a zľavové kupóny a ušetrite na nákupoch na alza.sk. Máte možnosť získať Zľavu na alza.sk na iPhone a inú elektroniku, dopravu zdarma a zároveň si vybrať produkty so zľavami až do výšky 90%.

Alza obchod pozemšťan
Alza novinky

Spoločnosť Alza sa zaoberá predajom výpočtovej techniky a elektroniky (notebooky, mobily, iPhone…) už od roku 1994 a je dlhodobým lídrom českého internetového trhu. Jednotkou na českom trhu je hlavne vďaka bezkonkurenčnej skladovej dostupnosti tovaru, širokej ponuke produktov a nadštandardným službám, ktoré sprevádza samotný predaj i popredajné služby. Alza obchod si po českom, už aj na slovenskom trhu vybudovala výsadné postavenie. V roku 2004 začala svoje aktivity na slovenskom trhu prostredníctvom stránky www alza sk. S veľkým náskokom vedie v predaji nielen medzi takzvanými e-shopmi, ale aj nad maloobchodnými reťazcami s kamennými predajňami. Jedným z dôvodov bude široká ponuka predovšetkým elektroniky na internete, pomerne dobré ceny a možnosť využiť zľavové kupóny alebo kódy. Okrem iného sa na úspechu Alzy podpísal aj obrovský showroom v Bratislave a Alza Drive. Ide o pomerne nový spôsob vyzdvihnutia si tovaru. V tomto prípade si tovar objednáte cez internet a pohodlne bez toho aby ste vystúpili z auta, si tovar vyzdvihnete.

Tovar ihneď k odberu

No a čo je na tom najlepšie? Alza sk doteraz vybavovala objednávky bratislavských zákazníkov výhradne doručením objednaného tovaru z logistického centra v Prahe . Po novom však presťahovala svoj sklad priamo do Bratislavy, takže tovar si viete vyzdvihnúť v podstate hneď po objednávke. Myslím, že tento spôsob nákupu ušetrí mnoho ľudom čas a veľmi rýchlo si ho obľúbia. Tisíce položiek výpočtovej techniky na jednom mieste pripravených k okamžitému odberu. Tak ako si ľudia obľúbili Mc Drive, určite si obľúbia aj Alza Drive. Alza naštarvovala aj svoju mobilnú aplikáciu, s ktorou si môžete tovar nakúpiť pomerne pohodlne. Všetky vyššie spomínané aktivity viedli k tomu, že Alza získala v posledných rokoch za svoje obchodné úspechy radu prestížnych ocenení.


Alza zľavový kupón a bonusy, ktoré Alza obchod ponúka (Alza 200)

Alza má pomerne veľké množstvo podporných aktivít na internete, ide predovšetkým o Alza voucher, zľavové kupóny, alza kód a poukážky, Alza 200, ktoré tento obchod ponúka. Získať dopravu zdarma nemusí byť tiež až taký veľký problém. Dôležité je tiež spomenúť Alza bazár, ktorý ponúka veci, ktoré boli zakúpené, otvorené a následne vrátené za nižšiu cenu. Nakupujte výhodne a využite alza zľavový kupón, zľavový kód, promo kód a alza zľava môže byť Vaša.


Ako si vybrať ten správny notebook

klavesnica

Keďže Alza predáva okrem iného práve aj notebooky, počítače a inú výpočtovú techniku, možno sa vám bude hodiť niekoľko rád o tom, ako si vybrať notebook na každodennú prácu. Kvôli tomu, že s ním budete pracovať asi každý deň, je dôležité aby vám bol čo najlepšie prispôsobený. Samozrejme, aj ich ceny nie sú najnižšie, takže je dobré ak sa vyhnete plateniu za funkcie, ktoré by pre vás boli zbytočné. Ak sa pri nákupe budete držať týchto tipov, využijete svoj alza zľavový kupón na notebook, ktorý pre vás bude najlepší.

Vyberte si operačný systém

Dnešné notebooky ponúkajú na výber z troch najznámejších operačných systémov. Windows 10 je z nich najviac rozšírený. Dá sa v mnohom prispôsobiť presne podľa vašich potrieb, čo zaručí rýchlu a efektívnu prácu. Pre ľudí, ktorí chcú tzv. 2v1 zariadenie, ktoré sa dá použiť ako tablet a aj ako notebook, je Windows 10 asi najlepšou voľbou. Na rozdiel od MacOS podporuje aj dotykové obrazovky, čo pre niektorých môže predstavovať zásadnú výhodu. MacOS je v mnohom podobný Windows 10, až na to že je o niečo menej prispôsobivý. Hlavnou nevýhodou môže byť, ako som už spomínal, to že MacBook nenájdete s dotykovou obrazovkou. Naopak ale ponúka veľa funkcií, ktoré vám vedia v mnohom pomôcť. Tí, čo cez notebook plánujú nakupovať sa budú tešiť z Apple Pay a napríklad majiteľov Apple Watch poteší možnosť odomknutia notebooku pomoc ich smart-hodiniek. Posledný operačný systém – Chrome OS – sa vyskytuje na malých, lacných a bezpečných Chromebookoch. Funguje na základe prehliadača Google Chrome, čo prináša veľa obmedzení. Veľa aplikácií a funkcií je vám k dispozícii iba ak ste pripojení na internet. To mnohým môže vadiť, ale práve Chromebooky sú výborným riešením pre študentov alebo deti. Sú lacné, malé a odolnejšie voči sťahovaniu vírusov.

Chcete hybridné zariadenie?

Dnes už nákup notebooku neznamená, že si kupujete iba notebook. Existuje niekoľko typov zariadení, ktoré majú viacero využití. Tieto 2v1 zariadenia sú najčastejšie spojenie tabletu a notebooku. Všeobecne sa vyskytujú dva štýly 2v1 notebookov. Pri jednom sa dá obrazovka úplne odpojiť od klávesnice, takže vám v ruke naozaj ostane iba tablet. Druhý typ sa síce nedá rozdeliť na dve samostatné časti, ale klávesnica sa dá otočiť o 360 stupňov, takže sa vlastne dostane za obrazovku. Záleží len na vás, ktorý typ si vyberiete a či vlastne chcete 2v1 zariadenie. Bývajú síce drahšie a majú nižšiu výdrž batérie, ak ale sú situácie, kedy by ste si z notebooku radi urobili tablet, bude to pre vás výhodou.

Elektroniku môžete výhodne nakúpiť aj s Andreashop zľavovým kupónom alebo TPD zľavovým kódom.

Akú veľkosť chcete?

tipli mobil

Veľkosť notebooku sa vyberá hlavne podľa toho, na čo ho plánujete využívať. Najmenšie zariadenia sú výborné ak ich chcete prenášať, lebo sa zaberajú málo miesta a sú ľahké. 11-12 palcové notebooky sú to najmenšie, čo si môžete kúpiť ak chcete zachovať aspoň nejakú úroveň komponentov. Ak svoj alza zľavový kupón využijete na 13-14 palcový notebook, dostanete najlepší kompromis medzi prenosnosťou a využiteľnosťou. Je ľahký a skladný, ale obrazovka už stačí na kancelársku prácu. 15 palcové zariadenia sú najobľúbenejšie, lebo obrazovka u nich už poskytuje dosť priestoru na každodennú prácu. Síce nie sú najľahšie, ale zmestí sa do nich batéria s dobrou výdržou a komponenty vedia poskytnúť dobrý výkon. Túto veľkosť si ale nekupujte, ak chcete notebook často prenášať. Ak je obrazovka väčšia ako 16 palcov, je dobré ak máte notebook stále iba na stole a nenosíte ho so sebou. Tieto zariadenia sa využívajú na hranie alebo prácu náročnú na výkon.

Pozor na klávesnicu

Nie každý si uvedomuje, že klávesnica je časť notebooku, s ktorou prichádzame najviac do kontaktu. Ak v práci veľa píšete, určite viete aké je dôležité aby vám bola klávesnica „príjemná“. Rozloženie kláves, samostatná klávesnica na čísla, alebo hĺbka a citlivosť stlačenia kláves môžu dosť výrazne ovplyvniť rýchlosť vášho písania. V tomto j každý z nás individuálny, takže najlepšie urobíte ak sa pôjdete na notebook, ktorý chcete kúpiť, pozrieť do niektorej predajne s elektronikou. Alza má v Bratislave veľký show-room, kde máte možnosť si veľa zariadení pozrieť osobne a nie iba na obrázku. Venujte pozornosť aj tomu, či vám vyhovuje touchpad, lebo aj tie sa líšia v citlivosti, odozve alebo umiestnení.

Aké technické parametre potrebujete?

Vyberanie konkrétnych komponentov je celkom zložitá úloha, nad ktorou sa ale oplatí zamyslieť. Závisí od toho následné využívanie notebooku, aké požiadavky zvládne spracovať a čo naopak bude nad jeho sily. Na to ale potrebujete aspoň základné vedomosti, s ktorými vám pomôžu rôzne návody na výber notebookov na internete. Aj Alza vie, že pre mnohých zákazníkov to môže byť zložitá úloha, preto si pripravili stručný prehľad najdôležitejších vlastností zariadenia, ktoré si chcete kúpiť. Ak si teda plánujete kúpiť notebook, určite sa na ich stránku choďte pozrieť a každý jeden bod si dobre premyslite. Ušetrí vám to problémy v budúcnosti, keď už notebook budete chcieť využívať.

Nešetrite na výdrži batérie

Ak je na notebookoch niečo, na čom by ste nemali šetriť, je to práve výdrž batérie. Keď si kupujete notebook, asi je vašim hlavným zámerom možnosť prenášať ho a pracovať napríklad na ceste do práce. Ak budete šetriť na kapacite batérie, jediné čo získate budú stresy pri hľadaní najbližšej zástrčky, kde by ste si mohli dobyť aspoň niekoľko percent. Ak notebook nevydrží pracovať na jedno nabitie počas prenosu, stráca sa tým zmysel kupovania notebooku. V tom prípade si radšej hľadajte stolový počítač, ktorý si viete lepšie prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Všeobecne platí, že by ste mali hľadať zariadenia s výdržou aspoň 7 hodín, ale 8 a viac je ideálne. Tu si ale dávajte pozor – neverte celkom tomu, čo píše výrobca. Radšej si prečítajte recenzie notebookov, ktoré robila tretia strana.

Aj na značke záleží

Hovorí sa, že zariadenie je len také dobré, ako spoločnosť ktorá ho vyrobila. Do určitej miery to platí, preto sa odporúča kupovať notebooky od najznámejších značiek, ktoré sú už dlhé roky na trhu a majú veľa spokojných zákazníkov. Nič nepokazíte kúpou notebooku od spoločností ako Apple, Acer, Lenovo alebo HP. Samozrejme, v ponuke na Alza.sk ich nájdete oveľa viac, ale ak kupujete od menej známej značky, dobre si prečítajte recenzie. Okrem kvality samotného notebooku vám spoľahlivá značka ochotne vyrieši problémy, napríklad s nejakou poruchou.


Po prečítaní tohto článku už budete vedieť, na čo pri výbere notebooku pozerať. Ak sa budete držať tipov, ktoré ste si prečítali, máte väčšiu šancu, že si nakoniec kúpite presne to, čo vám vyhovuje. Tak môžete svoj alza zľavový kupón využiť na zariadenie, ktoré sa stane vašim ochotným pomocníkom pri práci. A keďže sa s ním budete stretávať takmer každý deň, je dôležité, aby bola kvalita čo najvyššia.


zlavy lavovy kupon

Výhodne môžete nakúpiť aj v iných obchodoch. Skúste TPD alebo zľavu na hej.sk.


Alza recenzie

hodnotenie eshopu

Máte informácie, hodnotenie alebo recenziu, s ktorou by ste sa chceli podeliť? Bola doprava zdarma naozaj zadarmo? Informujte čitateľov ako s Vami obchod Alza komunikoval, či ste využili alza zľavy, alza zľavové kupóny alebo kódy a či bol Váš nákup úplne bez komplikácií.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Pridaj komentár

tipli