V Bratislave sú v ponuke nové kancelárske priestory. Pozývame vás na prehliadku!

Ako si predstavujete vašu ideálnu kanceláriu? Máte výhľad na rušnú mestskú časť, historické centrum alebo sviežu zeleň? Prajete si podnikať v tichom prostredí na okraji mesta alebo radšej v dobre dostupnej lokalite? Kancelárie na prenájom v Bratislave uspokoja aj tie najšpecifickejšie požiadavky.

Voľné kancelárie v Starom i Novom Meste

Každý, kto pozná Bratislavu, približne vie posúdiť atraktivitu konkrétnych mestských častí. Niekto má rád romantické uličky a pokoj, inému vyhovuje čulý ruch. Viete si predstaviť, že každý, kto by prešiel popri vašej kancelárii, by mohol byť váš potenciálny zákazník?

Čím viac ľudí si vás všimne, tým viac klientov môžete získať aj bez reklamy. A niekedy dokonca celkom stačí mať kanceláriu v známej mestskej časti alebo budove.

V Starom aj Novom Meste natrafíte na množstvo lukratívnych priestorov, kde by bola radosť nájsť kancelárie na prenájom. AB Klemensova 2 ponúka kancelárie s najmenšou rozlohou 100 m2, pričom ich posledná modernizácia prebehla v roku 2012. Keďže v blízkosti je nákupné centrum, pošta i banka, klienti k vám budú mať len na skok.

Budova AB Laurinská 1 má tiež osobitný šarm a lákavé je verejné parkovisko neďaleko nej. V Novom Meste na Vajnorskej v AB KAPA sú takisto dostupné voľné kancelárie a okolie poskytuje až 67 parkovacích miest na parkovanie, čo ocenia nielen vaši klienti, ale aj vy. Čo je lepšie ako pri rannom zhone ešte nepátrať, kde zaparkujeme svoje auto?

Prenájom kancelárskych priestorov v hlavnom meste

Nech ste sa na prenájom kancelárií doteraz pozerali akokoľvek krivo, má to svoje čaro, keď sa o vás má kto postarať. Správca budovy garantuje bezchybný stav stavby a úpravu okolia, mnohé kancelárie na prenájom získate spolu s bezpečnostným systémom alebo súkromnou bezpečnostnou službou.

Máte tu moderné konferenčné miestnosti či upratovacie služby. Špecifikujte si svoje požiadavky. Výhodný prenájom kancelárskych priestorov v Bratislave nájdete aj v Petržalke či Ružinove.

Air Offices na Pestovateľskej 2 pôsobia rovnako moderne ako tie v budove AirCraft na Ivánskej ceste. Aupark Tower na Einsteinovej v Petržalke pozná už aj malé dieťa. Zažite svoje podnikateľské úspechy v prenajatých kanceláriách práve na tomto mieste.

Dohodnite si osobnú prehliadku kancelárskych priestorov a potom si vybudujte úspešnú značku aj vďaka kancelárskym priestorom vybraným na mieru vašej profesii a požiadavkám.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli