Zľavový kód Bonprix – Bonprix zľavy

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Bonprix zľava, niečo pre Vás? Využite zľavový kód Bonprix

Na Bonprixshop.eu nájdete pánske, detské a dámske oblečenie, topánky, módne doplnky ako aj produkty do domácnosti. Využite zľavové kupóny a kódy a kúpte si kabáty, bundy, šaty, košele, blúzky, saká, svetre, tričká, tuniky, plavky, nohavice, obuv alebo spodné prádlo a bielizeň. V Bonprix sk nájdete aj akcie a výpredaj na akciový tovar a doplnky do kuchyne a kúpeľne, posteľnú bielizeň, prikrývky alebo deky. Sledujte aj katalóg a módne trendy.

Ak máte záujem o zľavu na Bonprix, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál bonprix.eu. Zľava je vo výške 5,4%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Bonprix zľavový kupón alebo ako uplatniť Bonprix zľavy?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/bonprix ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod bonprix.eu.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku bonprix.eu.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke bonprix.eu, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Bonprix zľavy)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, aliexpress.com, ebay.com, actionzazitky.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, halens, pilulka.sk, mall.cz, hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, crocs.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂


Nakupujete aj na iných, vyššie spomínaných portáloch? Využite výhodný cashback na každom jednom z nich. Kompletný zoznam obchodov nájdete tu.

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch. Viac zliav nájdete na stránke so zľavami.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli