Ebay voucher

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Ebay voucher, niečo pre Vás? Chcete vedieť ako získať zľavu na Ebay?

eBay je jedna z najväčších a najznámejších online aukcií na svete, na ktorej ľudia a firmy kupujú a predávajú najrozličnejší tovar a služby. Zároveň je aj internetovým obchodom so širokou ponukou produktov, ktoré sú rozdelené do kategórií ako Elektronika, Oblečenie, Obuv, Šperky, Domácnosť, Záhrada, Umenie, Zberateľské predmety, Šport a Auto-moto. eBay ponúka denné zľavy a lákavé ponuky, ktoré Vás určite oslovia.

Ak máte záujem o zľavu na EBAY, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál ebay.com. Zľava je vo výške 2,4%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Ebay zľavový kupón alebo ako uplatniť ebay voucher?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/ebay ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod ebay.com.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku ebay.com.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke ebay.com, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Ebay zľava)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, bonprix.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, actionzazitky.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, halens.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, crocs.sk, okey.sk, muziker.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Nakupujete aj na iných, vyššie spomínaných portáloch? Využite výhodný cashback na každom jednom z nich. Kompletný zoznam obchodov nájdete tu.

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.

ebay voucher ebay

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli