TPD zľava – zľavový kupón

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

TPD zľava, niečo pre Vás? Využite TPD zľavový kupón?

Premýšľate nad kúpou nového smartphonu? Alebo chcete urobiť radosť svojim deťom nejakou peknou hračkou, či spoločenskou hrou? Manželke by sa zišla nová umývačka riadu? Všetky tieto nákupy hravo vyriešite len pár kliknutiami na tpd.sk! TPD.sk je internetový obchod najväčšej elektro-predajne na Slovensku. Nájdete tu za skvelé zľavy domáce spotrebiče, elektroniku, elektrospotrebiče, audio a video techniku, fotoaparáty, mobilné telefóny, počítače, hry, filmy ale aj kuchynské štúdio. Nezabúdajte využívať pri nákupe zľavy na domáce spotrebiče, notebooky, mobily alebo aj zľavy na tablety. Ponúkame vám aj výhodné zľavové kupóny a výpredaj elektroniky od TPD.

Ak máte záujem o zľavu na TPD, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál tpd.sk. Zľava je vo výške 3%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


TPD zľavový kupón alebo ako uplatniť tpd zľavy?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/bonus-tpd ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod tpd.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku tpd.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke tpd.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (TPD zľava)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, actionzazitky.sk, bata.sk, gymbeam.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, halens, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, crocs.sk, okay.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Nakupujete aj na iných, vyššie spomínaných portáloch? Využite výhodný cashback na každom jednom z nich. Kompletný zoznam obchodov nájdete tu.

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si článok Cashback systémy.


Hľadáte ďalšie TPD zľavové kódy, zľavu do Mall alebo zľavový kód na Hej.sk?

tpd zlava, tpd zlavovy kupon, zlavovy kupon tpd, zlava tpd zlavovy kod, zlavovy kod tpd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli