Šetrite financie a stravujte sa zdravo vďaka portálu Kaufino

Mnoho ľudí na českom a slovenskom internete čoraz častejšie využíva služby portálu Kaufino, ktoré sú populárne nie len vďaka tomu, že svojim používateľom umožňujú ušteriť financie, ale zároveň ich aj informujú o dostupnosti všetkých zdravých a chutných potravín.

Princípy Kaufina

Spoločnosť Kaufino si zakladá na troch základných princípoch, ktoré sa snaží napĺňať, a to sú zrozumiteľnosť, dostupnosť a aktuálnosť.

V praxi to znamená, že všetok obsah je na webovej stránke portálu vždy prehľadne usporiadaný, takže jeho návštevník môže všetky letáky a profily obchodov ľahko nájsť bez toho, aby sa musel obávať, že by hľadal obchodný reťazec alebo aktuálny leták dlhšie, ako keby poň išiel do poštovej schránky. Všetko je rýchle a na pár kliknutí. Každý môže vyhľadávať nielen kompletné letáky, ale aj konkrétne výrobky alebo potraviny a porovnávať tak cenové ponuky. Napríklad “arašidové maslo Tesco” je možné pohodlne porovnať s cenou masla v konkurenčných obchodných reťazcoch, alebo “akcia na banány” sa dá vyhľadať v kategórii všetkých letákov, ktoré ju aktuálne ponúkajú.

A ako môže Kaufino pomôcť v zdravom stravovaní? Ak ste sa rozhodli zmeniť svoj životný štýl a získať kontrolu nad svojím jedálničkom, pravdepodobne ste uvažovali o tom, že využijete niektorý z diétnych plánov alebo si dáte vypracovať diétny plán na mieru. Často sa však stáva, že motivácia k „zdravšiemu ja“ zlyháva práve kvôli cene zdravých potravín. S Kaufinom však tento problém mať nebudete.

Zdravé potraviny dostupne

Spoločnosť Kaufino zaručene uľahčí vyhľadávanie potravín, ktoré potrebujete pre dlhodobé udržanie zdravšej stravy. Veľkým pomocníkom vám môžu byť napríklad aktuálne letáky na zeleninu a ovocie, ako napríklad banány akcia, alebo produkty nahrádzajúce komerčné potraviny obsahujúce cukry a konzervanty. Náhrada sladkého lieskovcového masla za obyčajné arašidové maslo Tesco dokáže byť veľkou zmenou vášho jedálnička, ktorá sa vďaka portálu Kaufino nemusí žiadnym spôsobom prejaviť na výdaji vašich financií.

Nemusí vás však zaujímať iba ovocie a zelenina, alebo arašidové maslo. Ak ste orientovaní na vegánsku, vegetariánsku alebo bezlepkovú stravu, určite vyskúšajte niektorú z potravinových línií obchodných reťazcov na Kaufino. Zároveň tu nájdete potraviny s označením bio, ale zeleninu a mäsové či mliečne výrobky od českých a slovenských distribútorov a pestovateľov. Je pravda, že potraviny týchto kvalít patria skôr do drahšej kategórie, ale práve preto je tu Kaufino. Využite dostupnosť aktuálnych letákov a jasne uvedených zľavnených produktov. Možno nájdete práve potraviny, ktoré hľadáte vo svojom jedálničku za výhodnú cenu a vaša motivácia stravovať sa zdravšie sa ľahko udrží alebo dokonca posilní.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli