Black Friday – Čierny piatok – Slovensko – 2023 – Súhrn zľiav

Posledná aktualizácia článku prebehla: 3. januára 2023

Black Friday alebo v preklade čierny piatok je jedným dňom v roku, kedy sa pomaly každý jeden predajca snaží nalakáť, čo najviac ľudí na špeciálne zľavy, niekedy do výšky až 80%. Ide o začiatok predvianočnej horúčky, ktorá utíchne až Štedrým dňom. I keď Black Friday nie je najväčším dňom výpredajov, môžeme ho zaradiť aspoň do top 10. Podľa prieskumu vykazujú obchody svoje najväčšie zisky bezprostredne pred 24. decembrom, najmä ak to vyjde na víkend.

Ušetrite pri nákupoch až 25% a ako bonus získate 5€ za registráciu
tipli zľavový kupón

Black Friday, čierny deň alebo deň, kedy všetci nakupujú

Vráťme sa, ale k nášmu čiernemu dňu, ktorý predstavuje veľké výhody najmä  pre naše peňaženky. Black friday je špecifický najmä pre Američanov, odkiaľ táto tradícia neuveriteľných nákupov pochádza. Čierny piatok prichádza vždy na prvý piatok po americkom sviatku Deň vďakyvzdania. Pôvodne sa snažili toto pomenovanie viackrát zmeniť, aby označenie tohto dňa znelo viac pozitívne, no žiadny iný názov sa neujal, dokonca ani Veľký piatok. Keďže sa tento deň stal takým populárnym aj za americkými hranicami, evidentne nemá na nás tento názov žiadny negatívny vplyv, skôr naopak.

V súčasnosti sa už s týmto pojmom spája výhodné nakupovanie a pojem sa používa v rámci celého sveta. Tento marketingový ťah je veľmi obľúbenou formou využívania zliav. Rovnako ako si našiel obľubu u zákazníkov sa veľkej popularite tešia aj medzi predajcami a veľkými obchodnými reťazcami. Už dlhšie sa považuje za jeden z najúspešnejších dní pre majiteľov obchodov. Avšak zväčša čierny piatok nepredstavuje len jednodňovú záležitosť ale zvyčajne u väčšiny obchodov trvá niekoľko dní.

Kedy bude Black Friday (čierny piatok 2023)?

Čierny piatok 2023 bude 24.11.2023.

Aktuálne zľavy nájdete na www.lacnyjozko.sk a www.couponzone.sk.

Čakanie na nákupy

Black Friday je zaujímavý a v niektorých krajinách vyhrotený až na maximum. Ľudia sú počas čierneho piatku ochotní stáť hodiny v rade pred obchodom, ba dokonca aj spať pred ním, len aby boli prvý. Nemám pocit, že by sme aj my podľahli takémuto nákupnému šialenstvu. Alebo len neboli také zľavy, ktoré by nás presvedčili si rad vystáť?
Čiernemu piatku už tradične predchádzajú viaceré reklamy, ktoré nás lákajú na výpredaje rôzneho typu a je naozaj z čoho vyberať. Vlastne môžeme zhodnotiť, že čo začne už pred Black Friday sa drží až do poslednej možnej minúty Štedrého večera. Reklamy, upútavky a billboardy na každom rohu nás nútia rozmýšľať nad darčekmi. Obchody, ktoré radi prispeli do čierno piatočnej výpredajovej mánie sú najmä: Mall, Alza, Nay Elektrodom, Okay, Jysk, Zľavadňa, Datart, Notino, iStore, Zoot… V tomto roku si naozaj dali záležať a ponúkli Slovákom sortiment elektroniky, kozmetiky, nábytku, oblečenia, potravín, čí iného spotrebného tovaru s parádnymi zľavami. Či sa nám oplatí stáť toľko času v rade je na uvážení každého z nás. Ale nepoznám veľa ľudí, ktorým nikdy neučarovala zľava na jeho obľúbený tovar a neutekal si ho kúpiť.

Nielen kamenné obchody sa snažia vytrieskať z tohto dňa najviac, nezaostávajú ani e-shopy typu Aliexpress, či Ebay. Ponúkajú zľavy na tovar, dopravu zadarmo, či iné zaujímavé lákadlá. Ich zľavy tiež netreba prehliadať pretože môžete nájsť zaujímavé a jedinečné kúsky, ktoré v kamenných predajniach nezoženiete.


Black Friday Dátum 2023

Kedy je Black Friday? Black Friday je piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch. Black Friday sa teda oslavuje vždy koncom novembra a považuje sa za začiatok predvianočnej ,,shopping fever“, pretože väčšina obchodov ponúka obrovské zľavy.

Tento rok Black Friday 2023 pripadá na 24.11.2023!

Black Friday Slovensko


Ako som už na začiatku naznačil, ide o jeden z mnohých nákupných dní, kedy môžete výhodne nakupovať. Existuje aj mnoho iných dátumov, kedy sa ľudia môžu dostatočne vyblázniť v nákupných centrách, či eshopoch a minúť svoje nasporené peniažky. Napríklad viackrát za rok organizuje Outlet Parndorf Late night shopping, kde si naozaj za super ceny môžete zadovážiť aj nejakú luxusnejšiu vecičku. Inak potom môžem spomenúť Cyber Monday, ktorý sa sústreďuje najmä na online nakupovanie a nasleduje hneď po Black Friday, čiže čoskoro ho môžeme očakávať, ďalej vianočné výpredaje, letné výpredaje a špeciálne dni s extra zľavami na Aliexprese. Je si z čoho vyberať a kde mínať.

Je Čierny piatok naozaj sviatok alebo iba obyčajný deň?

tipli zľavový kód

Black Friday je síce dňom, kedy viete aj ušetriť a potešiť sa z novej veci, no sú ľudia, ktorý tento deň kritizujú a nazývajú ho aj sviatkom konzumnej spoločnosti. Tí, ktorí už stoja hodiny vonku pred obchodom sú častokrát v preplnemom obchode na seba drzí, neslušní a v najhoršom prípade aj násilní. Trhajú sa o veci, predbiehajú sa, či aj kradnú tovar z rúk druhým. Našťastie tieto praktiky sú skôr spájané s Amerikou než s našimi výpredajmi, no v konečnom dôsledku sú to stále iba veci, nahraditeľné veci. Nakoniec je len na Vás ako si tento „sviatok“ užijete a či vychytáte niekde nejakú šťavnatú zľavu.

Slovensko si ešte stále v rámci čierneho piatku drží svoje štandardy a vďaka tomu sa vyhýba podobným neetickým spôsobom nakupovania. Amerika je omnoho známejšia svojimi extrémne prehnanými emóciami voči materialistickým produktom, ktorá často končí nie veľmi príjemnými konfliktmi. Napriek tomu je len na uhle pohľadu, čo čierny piatok pre spoločnosť a ekonomiku prináša a preto má mnoho privŕžencov aj odporcov.

Black Friday 2023 – Slovensko


V uplynulých rokoch sa čierny piatok stáva čím viac populárnejším aj v našich končinách. Týmto dňom nenápadne štartuje obdobie nakupovania vianočných darčekov a prečo potom nevyužiť takúto jedinečnú ponuku? Prostredníctvom množstva kamenných predajní môžete nakupovať omnoho výhodnejšie. Aj keď sú nákupné centrá často preplnené prináša to skvelú možnosť na ušetrenie a zároveň získanie nových kúskov.

Okrem kamenných predajní môžete nakupovať výhodne aj na internetových obchodoch. Aj tie ponúkajú množstvo zliav v rámci slovenského čierneho piatku. Môže to byť omnoho príjemnejšie vzhľadom na pohodlný nákup z komfortu domova. Na našej stránke nájdete množstvo zľiav, ktoré Vám môžu ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Čierny piatok môže pre vás predstavovať možnosť výhodného nákupu, avšak nezabúdajte na racionálne zmýšľanie. Na extrémnych prípadoch z Ameriky môžeme vidieť pobláznenie materiálnymi vecami, ktoré nie je úplne v poriadku. Pri nákupe počas čierneho piatku je dôležité zachovať si chladnú hlavu a uloviť pekné kúsky za vynikajúce ceny.


Cierny piatok

alza black friday nabytok, black friday 2023 sk, black friday nay elektrodom, black friday oblecenie kozmetika, okay black friday, black friday zlavy akcie vypredaj, black friday elektro, jysk cierny piatok, datart cierny piatok, hej sk cierny piatok elektronikazlavadna zlava
Zľavový kupón
Využite tento exkluzívny zľavový kupón na nákup na zlavadna.sk a ušetrite.Show More
Využite tento exkluzívny zľavový kupón na nákup na zlavadna.sk a ušetrite. Show Less
Zľavy až do výšky 50% - 50 %
Zľavy až do výšky 50%
Ušetrite na nákupe na Gymbeam. Vybrané výrobky s až 50% zľavou.
Ušetrite na nákupe na Gymbeam. Vybrané výrobky s až 50% zľavou. Show Less
myprotein zľavový kód - 33%
33% zľava na celý nákup
Získajte až 33% zľavu na nákup na myprotein.sk.
Získajte až 33% zľavu na nákup na myprotein.sk. Show Less
MPSK33
zlavove kody notino sk zlavovy kod na notino sk - 25 %
Zľava 25% a doprava zdarma
25% zľava a doprava zdarma pre objednávky nad 50€.
25% zľava a doprava zdarma pre objednávky nad 50€. Show Less
BF25SK
Valid until
zlavove kody notino sk zlavovy kod na notino sk - 5%
Získajte zľav na TOP značky
Získajte zľavu na najlepšie značky Armani, Lancome, Yves Saint Laurent, Biotherm...Show More
Získajte zľavu na najlepšie značky Armani, Lancome, Yves Saint Laurent, Biotherm, Diesel, Cacharel, Clarisonic, Guy Laroche, Helena Rubinstein, Paloma Picasso, Ralph Lauren a Viktor & Rolf... Show Less
SK5LL
Valid until
zlavove kody notino sk zlavovy kod na notino sk - 15%
Notino
Až 15% zľava na parfemy, vône a kozmetiku v špeciálnej ponuke na notino.sk.
Až 15% zľava na parfemy, vône a kozmetiku v špeciálnej ponuke na notino.sk. Show Less
zlavove kody notino sk zlavovy kod na notino sk až do 70 %
Notino
Využite zľavy až do výsky 70% na e-shope Notino.sk vo výpredaji.
Využite zľavy až do výsky 70% na e-shope Notino.sk vo výpredaji. Show Less
Astratex zľava - 60%
Zľavy na plavky do výšky 60%
Získajte zľavu na plavy z tohtoročnej kolekcie až do výšky 60%
Získajte zľavu na plavy z tohtoročnej kolekcie až do výšky 60% Show Less
Astratex zľava - 60%
Zľavy až do výšky 60%
Využite zľavy až do výšky 60% na astratex.sk - Outlet spodného prádla so zľavou...Show More
Využite zľavy až do výšky 60% na astratex.sk - Outlet spodného prádla so zľavou až 60% na astratex.sk Show Less
bigbrands zľava
Doprava zdarma
Získajte dopravu zdarma na nákup na Bigbrands a využite zľavy až do výšky 70%.
Získajte dopravu zdarma na nákup na Bigbrands a využite zľavy až do výšky 70%. Show Less
mcdonald kupóny
Aplikácia so zľavami pre Android
Ušetrite pri nákupe v McDonal's. Využite kupóny na zľavu.
Ušetrite pri nákupe v McDonal's. Využite kupóny na zľavu. Show Less
mcdonald kupóny
Zľavové kupóny a zľavy
Snacky len za 1 € v McDonalds. Máte vlastnú predstavu o veľkej paráde iba za Euro? V...Show More
Snacky len za 1 € v McDonalds. Máte vlastnú predstavu o veľkej paráde iba za Euro? V McDonalds si môžete vyberať. Show Less
mcdonald kupóny
Aplikácia so zľavami pre iPhone
Ušetrite pri nákupe v McDonal's. Využite kupóny na zľavu.
Ušetrite pri nákupe v McDonal's. Využite kupóny na zľavu. Show Less
andreashop zľavový kupón - 50%
Výpredaj až -50% na andreashop.sk
Zľavy až 50% na elektroniku, počítače a spotrebiče na andreashop.sk
Zľavy až 50% na elektroniku, počítače a spotrebiče na andreashop.sk Show Less
andreashop zľavový kupón až - 35%
Produkty v až 35% zľave
Získajte okamžitú zľavu až do výšky 35% pri nákupe elektroniky na andreashop.sk
Získajte okamžitú zľavu až do výšky 35% pri nákupe elektroniky na andreashop.sk Show Less
vivantis zľava
Doprava zadarmo na vivantis.sk
Doprava zadarmo na objednávky nad 75€ na vivantis.sk. Ušetreite na poštovnom na...Show More
Doprava zadarmo na objednávky nad 75€ na vivantis.sk. Ušetreite na poštovnom na Vivantis sk. Show Less
vivantis zľava až -56%
Zľavy až - 56% na parfémy a vône na Vivantis.sk
V eshope Vivantis nájdete zľavy až do - 56% na vybrané perfémy a vône.
V eshope Vivantis nájdete zľavy až do - 56% na vybrané perfémy a vône. Show Less
4home zľavový kód Doprava zdarma
Doprava zadarmo na 4home.sk
Doprava zadarmo na 4home.sk pri nákupe nad 39€ iba na 4home.sk
Doprava zadarmo na 4home.sk pri nákupe nad 39€ iba na 4home.sk Show Less
4home zľavový kód - 3€
Zľavový kód -3€ na 4home.sk
Zľavu 3€ na nákup nad 60€ získate po zadaní zľavového kódu na 4home.sk
Zľavu 3€ na nákup nad 60€ získate po zadaní zľavového kódu na 4home.sk Show Less
4home zľavový kód - 5%
Zľavový kód -5% na 4home.sk
Zľavu 5% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na 4home.sk
Zľavu 5% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na 4home.sk Show Less
AF5
4home zľavový kód - 90%
Výpredaj až do -91% na 4home
Zľavy až neuveriteľných 91% na stovky produktov do vašej domácnosti od 4home.sk! Iba...Show More
Zľavy až neuveriteľných 91% na stovky produktov do vašej domácnosti od 4home.sk! Iba teraz !. Show Less
drogerka logo zľava
Doprava zadarmo na drogerka.sk
Doprava zadarmo na objednávku nad 50€
Doprava zadarmo na objednávku nad 50€ Show Less
drogerka logo zľava
Získajte 1€ za každých minutých 10€
Nakupujte na drogerka.sk a získavajte peniaze za nákupy vďaka vernostnému programu.
Nakupujte na drogerka.sk a získavajte peniaze za nákupy vďaka vernostnému programu. Show Less
drogerka logo zľava
Zľavy až 50% na drogerka.sk
Drogéria a kozmetika so zľavou až 50% v akciovej ponuke na drogerka.sk
Drogéria a kozmetika so zľavou až 50% v akciovej ponuke na drogerka.sk Show Less
drogerka logo zľava
Zľavový kód -5% na drogerka.sk
Zľavu 5% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na drogerka.sk Nie je...Show More
Zľavu 5% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na drogerka.sk Nie je možné kompbinovať s inými zľavami Show Less
ZL5PDOG
drogerka logo zľava - 40%
Čistiace prostriedky vysokej kvality - 40%
Využite obrovský výpredaj čistiacich prostriedkov do domácnosti rakúskej kvality od...Show More
Využite obrovský výpredaj čistiacich prostriedkov do domácnosti rakúskej kvality od Drogerka.sk Show Less
Alza zľavový kupón - 50%
Zľava až 50% na elektroniku na alza.sk
Televízory, fotoaparáty, GPS navigácie a iná elektronika so zľavou až 50% na...Show More
Televízory, fotoaparáty, GPS navigácie a iná elektronika so zľavou až 50% na alza.sk. Show Less
hej sk zľava - 10 €
10€ zľava na hej.sk
Využite túto zľavu. Uplatníte ju v košíku na hej sk. Táto zľava platí iba na...Show More
Využite túto zľavu. Uplatníte ju v košíku na hej sk. Táto zľava platí iba na nákup nad 300€. Show Less
AF-HEJ-204
zľavový kód Baťa - 72%
Zľavy až d výšky 72%
Využite tieto výhodné zľavy na nákup na bata.sk
Využite tieto výhodné zľavy na nákup na bata.sk Show Less
zľavový kupón Asko nábytok až do - 50%
Zľava až do výšky 50%
Využite zľavu až do výšky 50% na www.asko-nabytok.sk
Využite zľavu až do výšky 50% na www.asko-nabytok.sk Show Less
hej sk zľava - 5%
zľava 5% na nákup
Využite túto zľavu
Využite túto zľavu Show Less
zlavadna zlava
Zľavy až do výšky 90%
Využite zľavy až do výšky 90%.
Využite zľavy až do výšky 90%. Show Less
tescoma_zľava_zlavovy kod tescoma zlavove kupony - 20%
Zľavy až - 20% na kuchynské potreby v Tescoma
V eshope Tescoma nájdete zľavy až do - 20% na vybrané kuchynské potreby.
V eshope Tescoma nájdete zľavy až do - 20% na vybrané kuchynské potreby. Show Less
zlavovy kupon okay - 50%
Zľava až 50% na elektroniku
Skvelé výpredajové ceny elektroniky na okay.sk. Využite tento zľavový kupón.
Skvelé výpredajové ceny elektroniky na okay.sk. Využite tento zľavový kupón. Show Less
zlavove kody zoot zlavovy kod zoot sk - 40%
Zľava až do výšky 40%
ZOOT.sk má pre Vás vo výpredaji super kúsky so zľavami do -40%.
ZOOT.sk má pre Vás vo výpredaji super kúsky so zľavami do -40%. Show Less
zlavove kody zoot zlavovy kod zoot sk
Doprava zdarma na zoot.sk
Doprava zdarma na všetko na zoot.sk!
Doprava zdarma na všetko na zoot.sk! Show Less
Zľava sa uplatní automaticky
Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €
Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €
V eshope Gymbeam sk získate pri nákupe nad 70 € poštovné zadarmo.
V eshope Gymbeam sk získate pri nákupe nad 70 € poštovné zadarmo. Show Less
Solid Fitness zľava - 2%
2% zľava na celý nákup
Získajte 2% zľavu na celý nákup na solid-fitness.sk a ušetrite s týmto zľavovým...Show More
Získajte 2% zľavu na celý nákup na solid-fitness.sk a ušetrite s týmto zľavovým kupónom. Kód zobrazte, skopírujte a uplatnite pri nákupe. Show Less
AF20180
Alza zľavový kupón
Doprava zdarma
Doprava zdarma na nákup na 40€
Doprava zdarma na nákup na 40€ Show Less
Alza zľavový kupón - 90%
Zľava do výšky 90%
Využite tento zľavový kód na alza.sk a užívajte si zľavu.
Využite tento zľavový kód na alza.sk a užívajte si zľavu. Show Less
Alza zľavový kupón - 40%
Zľava na iPhone až 40%
Alza zľavový kupón na iPhone
Alza zľavový kupón na iPhone Show Less
Alza zľavový kupón - 60%
Zľava až 60% na notebooky
Získajte zľavový kupón na nákup notebookov na alza.sk. Zľavu získate prekliknutím...Show More
Získajte zľavový kupón na nákup notebookov na alza.sk. Zľavu získate prekliknutím sa na ponuky s touto zľavou. Show Less
shooos zľavový kupón -10%
Získajte 10% zľavu
Zľavový kód Shooos.sk na zľavu -10% na obuv v obchode shooos sk. Zľavový kód...Show More
Zľavový kód Shooos.sk na zľavu -10% na obuv v obchode shooos sk. Zľavový kód Shooos.sk si zobrazte a skopírujte, uplatníte ho na Shooos.sk pri nákupe. Show Less
Shooos_D_10
erexan - 50 %
Zľava až do výšky 50%
Získajte zľavu až do výšky 50%.
Získajte zľavu až do výšky 50%. Show Less
zerex zľava - 2€
2€ Zľavový kupón
Získajte 2€ zľavový kód. Platí na celý nákup.
Získajte 2€ zľavový kód. Platí na celý nákup. Show Less
DOG2
zerex zľava - 5€
5€ zľava na produkt UltraGold
Ušetrite 5€ so zľavovým kupónom.
Ušetrite 5€ so zľavovým kupónom. Show Less
ULTRA5
erex24 3€
3€ zľavový kupón na celý sortiment
Ušetrite 3€ na nákup, platí len pri objednávke nad 50€
Ušetrite 3€ na nákup, platí len pri objednávke nad 50€ Show Less
DSK38
erex24 - 5%
zľava 5% na nákup
Ušetrite so zľavovým kupónom na nákup až 5%-
Ušetrite so zľavovým kupónom na nákup až 5%- Show Less
tn67a
dishe zľava - 5%
5% zľavový kupón na nákup
Ušetrite so zľavovým kódom na nákupe na www.dishe.sk.
Ušetrite so zľavovým kódom na nákupe na www.dishe.sk. Show Less
DISHE5
amiatex zľava až do - 50%
Zľavový kupón až do výšky 50%
Ušetrete pri nákupe až do výšky 50%
Ušetrete pri nákupe až do výšky 50% Show Less
aphrodisia zľava - 2 €
Aphrodisia
Zľavový kód zadajte pri objednávke do poznámky.
Zľavový kód zadajte pri objednávke do poznámky. Show Less
aphrodisia2
autovybava zľava až do - 50%
Zľava až do výšky 50%
Využite zľavu až do výšky 50%. Pokračujte preklikom do obchodu.
Využite zľavu až do výšky 50%. Pokračujte preklikom do obchodu. Show Less
Magnet 3 Pagen zľavový kód - 5%
Zľavový kupón Magnet3Pagen -5% na celý nákup
Ušetrite a využite zľavový kód -5%. Uplatníte ho v košíku pri objednávke. Zľava...Show More
Ušetrite a využite zľavový kód -5%. Uplatníte ho v košíku pri objednávke. Zľava platí na celú objednávku. Show Less
099.200
manstyle zľavový kód - 5%
Zľavový kupón Manstyle.sk -5% na celý nákup
Ušetrite a využite zľavový kód -5%. Uplatníte ho v košíku pri objednávke. Zľava...Show More
Ušetrite a využite zľavový kód -5%. Uplatníte ho v košíku pri objednávke. Zľava platí na celú objednávku. Show Less
msdgsk5
Buďchlap zľavový kupón - 5%
Zľavový kód BudChlap.sk -5% na celý nákup
Zľavový kód -5% zobrazte, skopírujte a pokračujte do obchodu. Uplatníte ho v...Show More
Zľavový kód -5% zobrazte, skopírujte a pokračujte do obchodu. Uplatníte ho v košíku pri Vašej objednávke. Zľava platí na celú objednávku bez obmedzení. Show Less
3LK8KCPZ
Nakúpte vejáre s 10% zľavovým kódom - 10%
Nakúpte vejáre s 10% zľavovým kódom
Kód uplatníte v košíku, po kliknutí na tlačidlo "Prejsť do obchodu".
Kód uplatníte v košíku, po kliknutí na tlačidlo "Prejsť do obchodu". Show Less
andrejlaciak
mojohodinyk zľavový kupón - 5%
5% zľava na nákup
Získajte zľavu s využitím tohto zľavového kupónu.
Získajte zľavu s využitím tohto zľavového kupónu. Show Less
DOGNET-FVXGQ-37553
mojohodinyk zľavový kupón - 3%
3% mojehodinky zľavový kupón
Ušetrite na nákupe.
Ušetrite na nákupe. Show Less
DOGNET-JD36K-52826
Valid until
topánky zľavy - 10%
zľava 10% na nákup
Využite 10% zľavu na nákup. Využite zľavový kupón.
Využite 10% zľavu na nákup. Využite zľavový kupón. Show Less
10topanky
ajzlato recenzie referencie skusenosti - 5%
5% zľavový kupón na nákup
Zľavový kupón uplatníte vložením tohto zľavového kódu na stránke predajcu.
Zľavový kupón uplatníte vložením tohto zľavového kódu na stránke predajcu. Show Less
Dognet5
Adam sport zľavový kupón zľava - 3%
3% zľavový kupón na celý sortiment
Zľavový kupón uplatníte vložením tohto zľavového kódu na stránke predajcu.
Zľavový kupón uplatníte vložením tohto zľavového kódu na stránke predajcu. Show Less
z0ZX3oEa
timestore zľavový kupón kód - 53%
Zľava až 53% na vybrané produkty
V eshope Timestore.sk nájdete zľavy až do - 53% na vybrané značkové hodinky v akcii.
V eshope Timestore.sk nájdete zľavy až do - 53% na vybrané značkové hodinky v akcii. Show Less
Footshop zľavový kupón - 7% zľava
- 7% zľava na Footshop.sk
Získajte zľavu 7% na celú objednávku (iba nezľavnený tovar). Uplatníte si ju...Show More
Získajte zľavu 7% na celú objednávku (iba nezľavnený tovar). Uplatníte si ju vložením tohto zľavového kupónu na stránke predajcu. Show Less
FSCOUPSK5
timestore zľavový kupón kód Zľava 1%
Timestore
Získajte dodatočnú 3% zľavu na nákup.
Získajte dodatočnú 3% zľavu na nákup. Show Less
Dognet3
Valid until
Footshop zľavový kupón - 50% zľava
50% zľavový kupón na nákup tenisiek
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón.
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón. Show Less
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli