Voucher Aliexpress – zľavy

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Máte záujem o Aliexpress voucher? S týmto voucherom získate zľavy na nákup na Aliexpress.com

Aliexpress.com je medzinárodný eshop, ktorý zastrešuje množstvo predajcov z celej Ázie. V podstate ide o čínsky ebay, avšak na tomto webe sa predáva iba nový tovar. Je to elektronika, telefóny, oblečenie, šperky, hodinky, autodoplnky, hračky, športové potreby, domáce potreby, bytový textil, produkty pre bábätká, a mnoho ďalších. Aliexpress.com vám prináša nové akcie, zľavy, dokonca občas nájdete aj zľavový kód aliexpress, ktorý vám umožní nakúpiť výhodne!

Ak máte záujem o zľavu na Aliexpress, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál aliexpress.sk. Zľava je vo výške 6%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch – zoznam eshopov), určite sa vám to vráti.


Voucher Aliexpress alebo ako uplatniť Aliexpress zľavy?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/aliexpress ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod aliexpress.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku aliexpress.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke aliexpress.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Aliexpress voucher)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, ebay.com, actionzazitky.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, halens, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, crocs.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Nakupujete aj na iných, vyššie spomínaných portáloch? Využite výhodný cashback na každom jednom z nich. Kompletný zoznam obchodov nájdete tu.

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


Ďalšie výhodné Aliexpress zľavové kupóny získate aj na stránke slevovekody.eu.

voucher aliexpres voucer

aliexpress zlavy

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli