Vueling voucher

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Hľadáte Vueling voucher, zľavový kód na Vueling?

Zháňate lacné letenky? Chcete si konečne s partnerom odletieť na dlho odkladanú dovolenku a užiť si zaslúžený oddych?

Ak máte záujem o zľavu na vueling.com, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál vueling.com. Zľava je vo výške 2,4%+ ako bonus dostanete 4€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Zľavový kód alebo ako uplatniť zľavový kupón na vueling?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/vueling ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod vueling.com.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku vueling.com.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke vueling.com, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje vueling voucher (zľavový kód na vueling.com)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Neváhajte a využite jedinečnú šancu – Zľavové kódy vueling.com!

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli