Zľava Trikator.sk

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Hľadáte voucher na Trikator.sk, zľavový kód Trikátor?

Trikator.sk je internetový obchod, ktorý sa venuje vymýšľaniu nových originálnych tričiek a produktov. Nájdete tu dámske tričká, mikiny, legíny, silonky a pánske tričká a mikiny. Z doplnkov predávajú okuliare, kryty na mobily a iné. Nájdete tu značky ako Viralbrothers, Sugarpills a The Mountain. Vyberajte si rôzne zľavy na trička a buďte vždy originálni s tričkom, ktoré vás najlepšie vystihuje. Hľadajte tiež výhodné zľavové kódy.

Ak máte záujem o zľavu na trikator.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál trikator.sk. Zľava je vo výške 9%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


 

Zľavový kód Trikator alebo ako uplatniť zľavový kupón na Trikator?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod trikator.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku trikator.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke trikator.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

 

Prečo to takto funguje (zľavový kód na trikator)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


Hodnotenie eshopu – Recenzia obchodu – Skúsenosti s nákupom

Napíšte recenzie, skúsenosti, hodnotenia, testy a názory na nákup na tomto internetovom obchode.

Podeľte sa so skúsenosťami s nákupom a vytvorte hodnotenie e-shopu alebo recenziu obchodu do komentára.
Neváhajte a využite jedinečnú šancu – Zľavové kódy trikator.sk!

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli