Zľavový kód Mall sk – zľavové kódy Mall – Zľavový kupón Mall

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Mall.sk momentále ponúka 3% zľavu cez Lyoness. Zašlite mi Váš mail, aby som Vám preposlal pozvánku na tento zľavový portál a do 5 minút môžete zľavu využiť. Návod na využitie nájdete v nasledujúcich 3 obrázkoch.

 

   

mall zľava

Vyhľadajte Mall vo vyhľadávaní zľiav.

zľava na mall.sk

Vyberte mall.sk – Online Shop.

mall zľavový kupón

Kliknite na „Nakupujte online!“

Nakupujte ako bežne na mall.sk. Ušetrené peniaze nájdete vo vašom Lyoness účte. Následne si ich môžete nechať vyplatiť.


Hľadáte voucher na mall, zľavový kód na mall sk?

MALL.SK je obchod so širokou ponukou produktov na sklade z kategórií domáce spotrebiče, elektronika, notebooky, šport, dom a záhrada, televízory… Ponúka rýchle dodanie domov alebo do 10 pobočiek v SR a svoj tovar si môžete nechať bezplatne doručiť úplne zadarmo pri objednávke nad 60€. Získajte mall zľavový kupón a ušetrite pri nákupoch! Ak máte záujem o mall zľavový kupón, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál mall.sk. Zľava je vo výške 4,5% + ako bonus dostanete 5€.


Návod na uplatnenie – zľavový kód mall sk:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/mall ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja, ako odporúčateľ, dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Mall (otvorte Mall.cz, ponúka presne tie isté produkty, tie isté ceny za dopravu a aj odberné miesta.)
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Mall.cz.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem a zakúpte ho.
  5. Ušetrili ste! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať ihneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (mall zľava)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk tescoma.sk, bata.sk pilulka.sk, mall.cz a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.     Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentáru a ja Vám rád odpoviem.   Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


Využite mall zlavovy kupon mall zlavovy kod mall zlava zlavove kupony mall zlavove kody mall zľavy na mall sk  

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

2 komentáre

Pridaj komentár

tipli