5 najlepších spôsobov ako si privyrobiť

Posledná aktualizácia článku prebehla: 16. novembra 2019

Spôsobov ako si privyrobiť je mnoho, z našich skúseností vám však prinášame ti najjednoduchšie spôsoby ako si privyrobiť. AK teda máte záujem o nejaké peniaze naviac, prečítajte si nasledujúci článok.

Vypĺňanie dotazníkov

Jednoduchá a časovo nenáročná práca je vypĺňanie online prieskumov, ankiet resp. vypĺňanie dotazníkov za peniaze alebo za odmeny. Na mail, prípadne telefón, vám budú chodiť upozornenia, že máte možnosť vyplniť dotazník. Za každý vyplnený dotazník získate určitý počet bodov, ktoré si po dosiahnutí stanoveného limitu môžete vymeniť za € a dať vyplatiť alebo vymeniť za odmeny z katalógu.Viac informácií nájdete v tomto článku.

Mystery shopping

Mystery Shopping je špecifická marketingová technika založená na predstieranom nákupe služieb a produktov. Ide o kvalitatívnu metódu výskumu trhu, ktorá meria kvalitu služieb alebo produktov. Mystery shopper je anonymný výskumník, fiktívne nakupujúci, ktorý vystupuje ako normálny zákazník. Jeho úlohou je nákup výrobku, alebo služby a kladenie otázok. Tento proces sa následne vyhodnocuje. Majiteľ alebo výrobca tak získava spätnú väzbu o svojom produkte alebo službe.
Viac informácií nájdete v tomto článku.

lepenie obalok

Komparz

Komparz sú osoby účinkujúce zvyčajne v prostredí televízie, filmu, reklám a videá. Účinkovať teda môžete v reklame, fotoprodukcii, filme, seriály, zábavnom programe… Komparzista je to niekto, kto sa vo filme alebo v reklame objaví v pozadí hlavného hrdinu. Po niekoľkých komparzoch, kedy účinkujete v pozadí, sa môžete dostať aj na významnejšie úlohy, kde už budete mať svoj vlastný text na rozprávanie. Záleží len na vás ako veľmi sa tomu chcete venovať. Samozrejme, s dôležitosťou postavy stúpa aj finančná odmena, čo pre mnohých môže byť lákavé.
Viac informácií nájdete v tomto článku.

Cashback

Cashback je odmeňovaní program prevádzkovaný najčastejšie spoločnosťou kreditných kariet, kde je percento z čiastky vynaloženej na kúpu tovaru vrátené držiteľovi karty. Držiteľ cashback karty získava peniaze späť z každého nákupu, zrealizovaného v sieti partnerských prevádzok. Väčšina bánk na Slovensku ponúka kreditné, či debetné karty s cashback systémom.
Viac informácií nájdete v tomto článku.

MLM

Multi-level marketing (MLM) alebo sieťový marketing je najrozšírenejšou formou odmeňovania distribútorov v priamom predaji. Táto marketingová stratégia, na rozdiel od tzv. Single-level marketingu je založená na tom, že predajcovia (distribútori) nie sú odmeňovaní len za výrobky, ktoré osobne predajú, ale získavajú aj podiel z predaja ostatných predajcov, ktorých do systému priviedli.
Viac informácií nájdete v tomto článku.

Poznáte nejaký iný zaujímavý spôsob zárobku?
Podeľte sa oň v komentároch.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli