Bibloo zľavový kód – voucher

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Internetových obchodov, ktoré ponúkajú moderné oblečenie, rozhodne nie je málo. Preto je niekedy ťažké vybrať si na nákup ten, ktorý vám prinesie najviac výhod a najkvalitnejšie oblečenie. Bibloo je práve ten obchod, ktorý hľadáte ak chcete výhodne nakupovať dobré oblečenie. Ich ponuka je široká, zľavy nájdete až do 60% a kvalita je pritom na najvyššej úrovni. Okrem toho ponúkajú zákazníkom s VIP členstvom veľa výhod, ku ktorým si vy môžete pridať aj Bibloo zľavový kód.


Zľavový kód alebo ako uplatniť zľavový kupón na Bibloo?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/p/bibloo ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod bibloo.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku bibloo.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke bibloo.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Ponuka oblečenia

zena na nakupoch

Hneď ako stránku otvoríte, vám Bibloo ponúkne prehľad najnovších zliav a kolekcií. Vďaka tomu budete mať stále dobrý prehľad o tom, čo je v ich obchode nové. Môžete si na ktorúkoľvek kolekciu kliknúť a pozerať, či sa vám niečo z nich nepáči. Ak si ale aj nevyberiete z ponúkaných kolekcií, stále môžete vyhľadávať podľa typu oblečenia. Bibloo nie je ako niektoré iné obchody, kde nájdete 80% oblečenia pre jedno pohlavie a zvyšok pre druhé. Tu je ponuka pekne vyvážená, takže si vyberie naozaj každý. Dokonca nezabudli ani na deti, ktoré majú tiež oblečenie rozdelené na dievčenské a chlapčenské. Okrem oblečenia tu nakúpite aj obuv, tašky, kabelky, ale aj rôzne doplnky ako hodinky, náramky, alebo diáre. Pri tejto ponuke určite nebudete mať problém využiť svoj Bibloo zľavový kód. Takže keď najbližšie budete potrebovať oblečenie, určite sa na Bibloo choďte pozrieť.


VIP členstvo

Na vernostné programy sme si pri internetových, ale aj kamenných obchodoch už asi všetci zvykli. Vďaka nim máme možnosť nakupovať so zľavami a rôznymi výhodami. Bibloo nie je výnimkou a tiež svojim zákazníkom ponúka zapojenie sa do VIP programu. Jediné, čo treba urobiť aby ste sa stali členom, je ísť na ich stránku, nájsť „Chcem VIP FREE“ a zadať požadované údaje. Tým sa stanete členom vernostného programu Bibloo a automaticky získate prístup k výhodám. Ročne dostanete Bibloo vouchery v hodnote 40€, ktoré môžete spokojne využívať na kvalitné a značkové oblečenie z ich obchodu. Taktiež sa môžete tešiť z dopravy zadarmo, ktorá pre VIP členov nie je obmedzená hranicou 100€ ako u bežných zákazníkov. Teraz vám tovar príde zadarmo aj keď si kúpite len jeden pár ponožiek. Okrem toho získate aj prístup k špeciálnym VIP kolekciám.

Bibloo ale narozdiel od väčšiny ostatných obchodov ponúka aj platené VIP členstvo. Ak si ročne zaplatíte 25€, dostanete Bibloo vouchery za 400€, VIP kartu so špeciálnymi akciami a možnosť vrátenia tovaru zadarmo aj po 30-dňovej lehote. Okrem toho samozrejme máte prístup aj k výhodám, ktoré ponúka bezplatné členstvo. A ak sa rozhodnete, že budete na ich e-shope nakupovať často, môžete si zaplatiť 80€ ročne. Tým získate exkluzívny magazín, VIP darčeky, špeciálne balenie tovaru a vouchery až za 800€. Je jasné, že platené členstvá VIP sa neoplatia ak chcete nakúpiť raz za pol roka. Avšak pre niekoho, kto oblečenie nakupuje často to môže mať význam.


Bibloo blog

figurina

Ak práve nemáte chuť nakupovať, môžete na Bibloo aj získavať cenné informácie o móde. Ich blog, ktorý na stránke nájdete pod označením „Inšpirácia“, vám v každom článku prinesie niečo zaujímavé a užitočné. Či už si prečítate o nejakom módnom doplnku, novej kolekcii, ľuďoch zo sveta módy, alebo len o tipoch ohľadne obliekania, vždy sa dozviete niečo nové. Vďaka týmto článkom sa zlepší váš prehľad v módnych trendoch a možno aj štýl obliekania. Preto, ak sa niekedy budete nudiť, zavítajte na blog Bibloo a čítajte články, ktoré ste ešte neprečítali – nikdy neviete, čo vám to môže priniesť.


Ak ste človek, ktorý má rád moderné a kvalitné oblečenie, čo najskôr sa na Bibloo choďte pozrieť. Ako ste sa mohli dočítať, o svojich zákazníkov sa starajú rôznymi akciami a výhodami, takže nákupy u nich sa oplatia. Ak k tomu pridáte Bibloo zľavový kód, získate nákupy oblečenia, od ktorých už k inému obchodu budete prechádzať len ťažko.


bibloo zľavový kód biblo voucher zlavovy kod bibloo voucher bibloo

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli