Ankety a prieskumy za peniaze

Posledná aktualizácia článku prebehla: 2. apríla 2020


Chcete vypĺňať prieskumy za peniaze? je to časovo nenáročná práca, za ktorú môžete dostať peňažnú odmenu… Na mail, prípadne telefón, ktorý zadáte pri registrácii Vám budú chodiť upozornenia, že máte možnosť vyplniť ankety za peniaze. Za každý vyplnený dotazník získate určitý počet bodov, ktoré si po dosiahnutí stanoveného limitu môžete vymeniť za € a dať vyplatiť alebo vymeniť za odmeny z katalógu (väčšinou ide o nákupné poukážky do rôznych obchodov ako mall, alza, martinus, predplatné časopisov…). Pri týchto prieskumoch, nie sú žiadne vstupné poplatky, takže Vás to nebude stáť žiadne peniaze a čo je dôležité, všetky spoločnosti mám odskúšané a naozaj vyplácajú.

Prieskumy a ankety nechodia veľmi často, takže je vhodné zapojiť sa čo najviac spoločností!

Nezabudnite vyplniť Váš profil čo najpodrobnejšie, čím viac informácií v ňom bude, tým viac dotazníkov za odmeny Vám bude chodiť.

Tak skúste vypĺňať prieskumy za peniaze aj Vy!

Market Agent – ankety za peniaze

Registráciou, ktorá je samozrejme zdarma bez akýchkoľvek poplatkov, získate možnosť zúčastňovať sa on-line ankiet a zarábať peniaze vyjadrovaním svojho názoru. Za vyplnenie ankety získavate body v závislosti od ich dľžky, od 20 – 250 bodov, (0,20€ – 2,50€). Za registráciu dostanete automaticky 1,5€. Získané odmeny si môžte dať vyplatiť prostredníctvom elektronických účtov (e-penaženiek) napríklad PayPal alebo priamo na Váš bankový účet. Minimálna hodnota pre výplatu sú 2€.


 

Národný panel – vypĺňanie ankiet a prieskumov za peniaze

Slovenský národný panel – odmenu získavate za účasť na prieskumoch alebo aj za registráciu nového člena, a to v podobe oplátok (= body), ktoré si potom zameníte za peniaze alebo veci (predplatné časopisov, elektronika, darčekové poukážky,…), peniaze, alebo ich poukážete na jednu z vybraných dobročinných organizácií.

Prečítajte si: Slovenský národný panel skúsenosti!


 

IPrieskum – prieskumy za peniaze

Body zbierate za účasť na prieskumoch alebo registráciu nového člena (získate mailovú adresu a po registrácii vam pripíšu body), body je následne možné vymeniť za rôzne veci (kredit do mobilu, hračky, predplatné časopisov, elektro, fotoaparát, usb, …).

Prečítajte si: skúsenosti s iPrieskum!


Mnforce ePanel – vyplnenie dotaznikov

MnforcePanel dotazníky pri registrácii získate 1€ ako bonus môžete využívať aplikáciu ControlGO – aplikácia pre Android, s ktorou vypĺňate dotazník ohľadom reklamných letákov, ktoré Vám prišli


Populácia – dotazníky za peniaze

Rôzne typy prieskumov – internetové dotazníky, telefonický rozhovor, skupinová diskusia. Okrem finančnej odmeny môžete získať hodnotné ceny (mobilný telefón, tablet, poukážku na zájazd…).

Ak na konci registračného formulára vyplníte číslo: 16987, budem zaradený do súťaže, za to, že som Vás odporučil. Ak Vám bol článok nápomocný, vyplňte ho tam prosím. Ako odmenu dostanem 0,20€, po registrácii môžete odporúčať aj Vy. Ďakujem

POSTUP:

  • Zaregistruje sa a vyplníte vstupný dotazník.


Ďaľšie dotazníky sú mobrog.sk alebo vyskumy.sk

Máte záujem o ďalšie ankety za peniaze? Zašlite mi mail a ja Vám zašlem ďalšie dve spoločnosti, v ktorých môžete vypĺňat ankety za peniaze.

Prieskumy za peniaze, ankety za peniaze, prieskumy za odmeny, dotazniky za odmeny, dotazniky za peniaze.

O rôznych dotazníkoch som písal už aj v článku: Vyplňovanie dotazníkov

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 4 Priemerne: 1.5]

Pridaj komentár

tipli