Answear

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Answear je moderný obchod zameraný na oblečenie pre mužov, ženy a deti. Možno si hovoríte, že to je len jeden z mnohých obyčajných e-shopov s oblečením. Pravdou ale je, že Answear ponúka niekoľko lákavých zliav, akcií a aj vernostný program. Ako u iných, aj v tomto obchode môžete získať zľavu pomocou Answear zľavového kódu. Ak teda chcete kupovať oblečenie, obuv alebo doplnky, Answear vám ochotne a spoľahlivo poslúži.


O obchode

V decembri roku 2010 vznikol e-shop na stránke answear.com. Bol to malý obchod, ktorý v Poľsku poskytoval možnosť nákupu kvalitného oblečenia od známych módnych značiek. Svoje fungovanie naplno rozbehol dva mesiace po vzniku a spokojní zákazníci začali pribúdať. Získal vďaka tomu niekoľko ocenení a potom prišlo rozšírenie pôsobenia aj do susedných krajín. Boli nimi práve Slovensko a Česko, kde medzičasom vznikol celkom veľký záujem o služby tejto spoločnosti. Samozrejme, vďaka dobrému prístupu k zákazníkovi, lákavým zľavám a dobrej kvalite tovaru sa stal ešte populárnejším a v rozširovaní pokračoval. Od roku 2015 funguje už aj na Ukrajine a v Rumunsku, ku ktorým sa pridalo aj Maďarsko. V budúcnosti sa Answear plánuje ukázať aj v iných krajinách.


Tovar z Answear

Už som spomínal, že Answear je obchod zameraný hlavne na oblečenie, ale nájdete v ňom aj obuv a rôzne menšie doplnky. Obchod si svoj tovar na stránke rozdelil do troch hlavných kategórií. Jedna je pre ženy, jedna pre mužov a jedna pre deti. Každá obsahuje tie najdôležitejšie kusy oblečenia vo veľmi dobrej kvalite. Nájdete tu rôzne značky, vďaka čomu si vyberie každý. Aj tí, ktorí chcú značkové oblečenie, ale aj tí, ktorým na značke nezáleží a hľadajú nižšiu cenu. Takisto typy oblečenia sú rôznorodé, takže tu nájdete odev pre každú udalosť. Mnohých potešia bežné značky ako Lewi’s, Lee alebo Wragler, ale na svoje si prídu aj športovci pri značkách Adidas, Nike a New Balance. A určite si budete vedieť vybrať aj z tých luxusnejších značiek ako Tommy Hilfiger, Valentino, Diesel a mnoho ďalších. Podľa stránky Answear na ich e-shope nájdete až tristo značiek a oveľa viac kusom oblečenia od nich.


zľavové kupóny
Výhody Answear

Aj Answear ponúka svoje cenové výhody pre všetkých zákazníkov, ktoré by vás mohli zaujímať. Samozrejmosťou sú akcie na tovar, ktoré vám môžu pomôcť ušetriť slušné množstvo peňazí. Treba preto pravidelne sledovať značky, ktoré vás zaujímajú a možno na nejakú výhodnú zľavu natrafíte. Answear pre zákazníkov pripravil aj zľavový kupón, vďaka ktorému dostanete 10€ na nákupy v tomto e-shope. Podmienkou je, že musíte dať odber na ich newsletter, ktorý vás bude pravidelne informovať o novinkách na stránke. A okrem zľavových kódov, ktoré sa dajú nájsť na internete, si môžete uplatniť aj zľavu na poštovnom. Stačí ak nakúpite tovar v hodnote nad 25€ a nebudete platiť za dovoz balíka. Keďže najdrahší možný spôsob dopravy stojí 2.50€, je to suma ktorú takto môžete ušetriť.


Answear club

Ak chcete ušetriť ešte viac peňazí ako na spomínaných zľavách a zľavových kupónoch, staňte sa členom Aswear klubu. Všetko čo musíte urobiť je zaregistrovať sa na ich stránke a môžete tak nakupovať so zľavou až do 50% z ceny celého nákupu. Princíp je jednoduchý. Pri každom nákupe sa vám na váš účet pripíše 10% z ceny za objednávku. Postupne sa vám takto na vašom účte zbierajú peniaze, ktoré v môžete pri uzatváraní ďalšej objednávky uplatniť. Keď ich budete chcieť odčítať z vášho nákupu, stačí kliknúť na políčko s touto možnosťou a peniaze sa vám od ceny odčítajú. Táto zľava ale funguje iba ak nazbieraný kredit nemá väčšiu hodnotu ako 50% z celej hodnoty nakúpeného tovaru. Taktiež treba dávať pozor na to, že sa vzťahuje iba na nezľavnený tovar. Určite to ale je zľava, ktorá sa vám oplatí najmä ak plánujete cez Answear nakupovať častejšie. Po nejakom čase sa vám tam určite nazbierajú pekné zľavy, ktoré vždy potešia.

Answear sa už celkom dlho prezentuje ako spoľahlivý obchod a hodnotenia zákazníkov to určite potvrdzujú. Ako ste sa mohli dočítať, zľavové kupóny a akcie vám dokážu ušetriť dosť peňazí a pritom dostanete kvalitný tovar. Takže neváhajte, získajte si svoj zľavový kód, a choďte ho využiť na Answear.sk.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pridaj komentár

tipli