Boomer zľavy – zľavové kódy Boomer

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Hľadáte Boomer zľavy, zľavový kód na Boomer sk?

Boomer je internetový obchod, ktorý ponúka rôzne zľavy po celom slovensku. Využiť môžete aj darčekové poukážky a zľavové kupóny. Využite dodatočnú zľavu na nákup na boomer.sk

Ak máte záujem o zľavu na boomer.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál asko-nabytok.sk. Zľava je vo výške 3%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Zľavový kód Boomer sk alebo ako uplatniť Boomer zľavy?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/booking ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod boomer.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku boomer.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke boomer.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (zľavovy na Boomer.sk)?

zľavy a zľavové kupóny

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, actionzazitky.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, halens, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, crocs.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂


Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


Nie len Boomer zľavy, ale aj zľavy na pobyty, Booking promokód a Airbnb zľavy nájdete na tejto stránke.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli