Tchibo zľavy

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Poznáte ho z obchodných centier, reklám v televízii, alebo reklám na YouTube. Tchibo je hlavne v posledných pár rokoch celkom populárny obchod. Verných zákazníkov si získal hlavne rozmanitosťou tovaru, jeho kvalitou, ale aj dobrou kávou. Môže vás ale zaujímať aj preto, že vďaka popularite sa k nemu dá nájsť veľa zľavových kódov a aj ich vernostný program dokáže poskytnúť pekné zľavy.


Vývoj spoločnosti

nakupovanie

História obchodu Tchibo je už celkom dlhá a zaujímavá. Túto spoločnosť založili v roku 1949 Carl Tchilinghiryan a Max Herz v meste Hamburg. Dodnes v tomto meste sídli. Obchod Tchibo začínal ako výrobca kávy, ktorý ju po úprave v balíkoch rozposielal poštou. Postupom času sa začali rozširovať do okolitých krajín, medzi ktoré partí aj dnešné Slovensko a Česko. Na naše územie prišli v roku 1991, kým sme ešte boli jedna krajina s Českom. Po rozdelení sa v roku 1993 založil obchod v Bratislave, čo bola prvá oficiálne Slovenská Tchibo pobočka. Prvá kamenná predajňa bola vybudovaná v roku 2008 a o štyri roky nasledovalo spustenie e-shopu tchibo.sk. Zaujímavosťou je, že Tchibo má všetky svoje obchody zariadené spôsobom „3v1“, čo zahŕňa kaviareň, predaj kávy na doma a obchod so spotrebným tovarom.


Tovar v Tchibo

Už som spomínal, že Tchibo je pôvodne kaviareň, takže si môžete byť istí, že kávu tu dostanete naozaj kvalitnú. Je upravovaná pod dozorom špecialistov, ktrým nejde iba o vlastnosti samotnej kávy, ale kontrlujú aj dopad ich výroby na životné prostredie. Kávu si teda môžete vychutnať priamo v predajni Tchibo, alebo si ju môžete nechať zbaliť domov. Prípadne, ak sa chystáte využiť zľavový kód, môžete si ju objednať aj cez e-shop. Pri káve to avšak nekončí. Tchibo ponúka aj množstvo spotrebného tovaru ako vybavenie do domácnosti, oblečenie, alebo aj športové potreby. Každý týždeň prichádzajú s novou ponukou, takže zákazník má stále z čoho vyberať. Zľavy na tomto sortimente bývajú naozaj lákavé, takže nezabudnite pravidelne kontrolovať ich stránku alebo letáky. Opäť aj pri tomto tovare sa dohliada nie len na kvalitu výrobkov. Tchibo dohliada aj na spokojnosť ich zamestnancov a šetrenie životného prostredia.


Vernostný program Tchibo

mystery shopper

Aj Tchibo ponúka možnosť zapojiť sa do ich vernostného programu, ktorý ale funguje trochu inak ako u ostatných obchodov. Rozdiel spočíva v tom, že dostanete Tchibo kartu, keďže majú aj kamenné predajne. Rozhodli sa držať tredíciu a namiesto bodov v Tchibo zbierate zrnká. Za akýkoľvek nákup v tomto obchode, či už na e-shope alebo v predajni, dostanete 1 zrnko za každé načaté euro z ceny. Zrnká sa vám budú sčítavať a keď sa rozhodnete, budete ich môcť využiť. Produkty, na ktoré môžete uplatniť vašu zľavu sú vždy označené okrúhlym logom, ktoré si teda treba všímať. Počet zrniek potrebný na využitie zľavy je nastavený tak, že len po pár nákupoch už budete môcť zľavy šťastne využívať. Tam ale výhody Tchibo karty nekončia. Ako verný zákazník dostanete možnosť prezerať si a prípadne aj objednávať produkty z kolekcie na následujúci týždeň v predstihu. Máte teda veľkú šancu, že dostanete kúpiť všetko, čo budete chcieť.


Spoľahlivosť a kvalita obchodu

Možno s tým už máte osobné skúsenosti, ale ak nie, určite môžete veriť že Tchibo sa o svojich zákazníkov stará naozaj dobre. Potvrdzuje to niekoľko štatistík a informácií o spoločnosti. Napríklad v tejto dobe má Tchibo už 4 milióny pravidelne aktívnych zákazníkov na ich e-shope. Toto číslo je iba z územia Európy, keďže na iných kontinentoch zatiaľ svoje služby neposkytuje. Druhá dobrá vlastnosť je, že tento obchod je už 20 rokov aktívny v internetovom predaji, takže skúsenosti majú bohaté. Potvrdzuje to aj ocenenie z roku 2016, kedy sa Tchibo dostalo do 10 najdôveryhodnejších značiek v Nemecku.

Výhodou je taktiež zľava na dopravu, ktorá vám odpustí poštovné pri nákupe nad 80€. V kombinácii so zľaovovým kódom, alebo zľavou z vernostného programu sa ceny môžu dostať naozaj nízko. Pritom sú kvalitou výrobky z Tchibo celkom vysoko, takže sa určite skúste na tento obchod pozrieť, a možno v pestrej ponuke nájdete niečo čo vás zaujme.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli