Booking

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. marca 2020

Chystáte sa na dovolenku a hľadáte si ubytovanie na Slovensku alebo v zahraničí?

Nájdite si ubytovanie podľa vašich požiadaviek. Stránka booking.com patrí k tradičných ubytovacím portálom a ponúka najširší počet ubytovacích zariadení po celom svete. Výnimkou nie je ani Slovensko. Ľudia si tu môžu rezervovať hotely, hostely, apartmány či iné zariadenie pre svoje dovolenky či výlety.

Zľavový kód Booking (získajte zľavu 10%)

Pre zľavový kód na booking Vám stačí kliknúť na tent link: www.booking.com/penazna-odmena-pre-znamych-US$15, po prekliku uvidíte v dolnej lište zľavu vo výške 10%.

Booking Promo kod

Ako rezervovať ubytovanie cez Booking?

Ak si chcete vyberať z najširšej ponuky hotelov, navštívte Booking.com. Rezerváciu máte hotovú za pár minút a väčšinou k nej nepotrebujete platiť vopred žiadnu zálohu. Do nižšie uvedeného formulára stačí vložiť názov destinácie a dátum a v zápätí sa Vám ponúkne nespočetné množstvo ubytovacích zariadení.


Booking.com


Tento portál ponúka enormné množstvo ubytovacích zariadení – Od lacného až po luxusné ubytovanie. Nájdete tam informácie o možnostiach ubytovania na Slovensku ale aj v zahraničí. Môžete si vybrať a rezervovať podľa Vašich požiadaviek a predstáv od najluxusnejších hotelov, ako Hilton, Four Seasons, Palms Resort, Kempinski, Sheraton cez penzióny a apartmány až po lacné ubytovanie v hosteloch, kempingoch, chatách, či privátoch.

Kam môžete cestovať?

Je to len a len na Vás. Môže to byť dovolenka na Slovensku alebo pobyt v zahraničí. Booking ponúka ubytovanie v mestách ako Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Trnava, Bojnice, Nitra, Žilina, Martin, Zvolen, Veľký Meder, Senec, Poprad a v mnoho ďalších. Nájdete tu ubytovanie prakticky v každej jednej dedinke na Slovensku. Či už chcete bývať v hoteli, na chate, v drevenici, penzióne alebo hľadáte lacné ubytovanie v ubytovni.
Spoznávajte čaro Slovenska
Navštívte naše prekrásne Vysoké Tatry, využite lyžovačku na Donovaloch alebo v Jasnej, spoznajte Slovenský raj či Štrbské pleso. Pre tých, ktorí hľadajú niečo jednoduchšie tu nájdu lacné ubytovanie, pre náročnejších zase luxusné apartmány vo vysokom štandarde.


Oddych a relax počas dovolenky

zľavové pobyty

Pre Vaše zdravie, relax, telesnú a duševnú pohodu je v ponuke široká paleta pobytov a služieb liečebných kúpeľov na Slovensku alebo v zahraničí, wellness hotelov a taktiež tu nájdete aj pobyty s deťmi. Ak chcete tráviť zimnú dovolenku lyžovaním pozrite si lyžiarske strediská a vyhľadajte si ubytovanie v blízkom okolí vlekov. Ak Vás zase láka zahraničie a tropické teploty, rozhliadnuť sa môžete po hoteloch v Karibiku, juhovýchodnej Ázii, či Novom Zélande. Nájdete tu však aj množstvo ubytovaní v blízkosti zaujímavostí ako sú termálne kúpaliská, aquaparky, možnosti športových aktivít, historické pamiatky. Oddýchnite si počas Vašej dovolenky. Prehliadnite si hodnotenia hotelov a využite zaručene najlepšie ceny hotelov všetkých úrovní. Pokiaľ teda už máte kúpené letenky a ubytovanie ešte nie je tu najvyšší čas.


Booking.com registrácia

Registrácia na Booking.com pre rezervovanie ubytovania nie je nutná, ale je veľmi užitočná. Prihlásenie sa do svojho účtu cez Booking.com login vám totiž umožní svoje rezervácie „bookingy“ kontrolovať, spravovať a stornovať. V neposlednom rade získate cez Booking kontakt priamo na ubytovacie zariadenie.


Pehliadnite si hodnotenia hotelov a využite zaručene najlepšie ceny hotelov všetkých úrovní. Veľké booking zľavy v hoteloch v 120 000 destináciách na celom svete.

Ušetrite na Booking.comBooking.com

moj booking, book hotel reservations, booking, boocing coom, storno, booking kontakt, Bratislava, zľava, Košice, Slovensko, Tatry

dovolenka hotely ubytovanie slovensky raj ubytovna bratislava

ubytovanie donovaly ubytovanie jasna

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli